Workshopy New Generation of Founders sú určené všetkým, ktorí sa chcú naučiť niečo nové, ktorí chcú založiť startup alebo nájsť nové, kreatívne riešenia.

Máme radosť, keď účastníci odchádzajú (odpájajú sa) z workshopu spokojní, s novými nápadmi a myšlienkami.

 


"Páčilo sa mi to, že tento workshop mi dokázal zmeniť pohľad na to, ako treba jednať s potenciálnym klientom, resp. je dôležité robiť to, čo potrebujú záujemcovia aby sme "zarobili", t.j. prispôsobiť prácu podľa potrieb."
-
Marcel, 18.11.2020


 

"Veľmi sa mi páčilo, že sme pracovali v skupinách a za tých 5 hodín sme naozaj prešli procesom tvorby prototypu. Bolo super si vyskúšať komunikáciu s užívateľom a následne sa pozerať na produkt jeho očami."
-
Lea, 18.11.2020


 

"Spoznanie nových zaujímavých ľudí a naučenie sa, ako sa stavať k zákazníkovi, aké otázky treba klásť a aké problémy môžeme očakávať."
-
Lukáš, 9.11.2020


 

"Pacilo sa mi, ze na workshope bola prijemna atmosfera, ze kazdy mal priestor na vyjadrenie sa. Vsetko prebehlo plynulo a vela veci, novych, som sa naucila, a vysla aj zo svojej komfortnej zony. Zistila, co vlastne ten design thinking je. Dakujem"
-
Alžbeta, 9.11.2020


 

"Celkovy postup dizajn thinkingu je super a skvele bolo ze sme si to vsetko po velmi dobrom vysvetleni mohli vyskusat. Bolo to plynule, zabavne a interaktivne."
-
Magdaléna, 6.11.2020


 

"Veľmi sa mi páčilo ako bol workshop rozčlenený. Niekoľko miestností, podklady pripravené perfektne (boli prehľadné, zrozumiteľné a ľahko sa v nich či podľa nich orientovalo)."
-
Natália, 27.10.2020


 

"Super bolo, že to bolo celé interaktívne a mohla som si vyskúšať spoluprácu v neznámej skupine. Veľmi mi pomohlo sa pozrieť na ten plánovací proces trochu z iného uhla pohľadu a dávať pozor už pri tej prvej fáze zisťovania skutočne potrieb vychádzajúcich z problému, ktorý chcem riešiť. "
-
Veronika, 24.10.2020


 

"Úžasná lektorka, ktorá aj keď sme tápali nás dokázala vždy priviesť na správnu cestu. Workshop mi pomohol pochopiť metódu design thinkingu, ktorú budem v živote určite využívať. Ďakujem za super strávenú sobotu."
-
Daniela, 24.10.2020


 

"Super energia, ktorú som len veľmi málo videla na online workshopoch <3 oceňujem a veľmi chlválim praktické cvičenia v menších tímoch ."
-
Diana, 10.10.2020


 

"Som z celého workshopu veľmi milo prekvapená! :) Zaujímavo odprezentované, skvelý teamwork a hlavne odceňujem prítomnosť podpory, kedže pri viacerých workshopoch či udalostiach v online prostredí sa stávalo, že sa strácal čas riešením tech problémov. Dávam palec hore, naozaj výborný worskhop!"
-
Petra, 10.10.2020


 

"Workshop bol výborný, motivujúci a inšpiratívny, veľmi sa mi páčil :) Cítila som sa na ňom veľmi príjemne, atmosféra úžasná, práca v tímoch bezproblémová a a až prekvapivo dobre zladená. Som veľmi vďačná za túto možnosť zúčastniť sa workshopu, dozvedela som sa veľa nových a užitočných informácií a know-how formou, ktorá nás všetkých podľa mňa veľmi bavila, takže za mňa super, precvičila som si aj svoje konverzačné schopnosti, z čoho som mala najprv mierny strach, no atmosféra a práca v tímoch aj v spoločnej konverzácii bola taká príjemná a motivujúca, že všetok stres hneď opadol :) Nemám čo vytknúť, tých 5 hodín zbehlo rýchlo, ešte raz vďaka. Bola to moja prvá takáto skúsenosť a môžem len odporučiť."
-
Radka, 9.10.2020


 

"Mňa najviac bavil empatický rozhovor, ktorým sme sa snažili dopracovať k poznaniu užívateľa a jeho potrieb"
-
Renáta, 5.10.2020


 

"Skvelý výkon od trénerky, verím že to nie je jednoduché udržať pozornosť takého množstva ľudí ale za seba hovorím, že som sa dokázal celý čas sústrediť na vec. Určite tomu napomohla vysoká dynamika školenia, všetko bolo perfektne zohraté a načasované. Tiež sa mi páčila vysoká miera zapojenia účastníkov. Aj napriek tomu že sa neuberám cestou dizajnéra, verím že v mnohých ohľadoch ma školenie posunulo o kus ďalej. Či už ide o vedenie konštruktívnej diskusie skupiny ľudí smerujúcej s riešeniu problému, ale aj o zmenu zaužívaného uhľa pohľadu na veci. Dávam 100 bodov z 10. :-)"
-
Lukáš, 2.10.2020


 

"Veľmi sa páčil workshop s konkrétnymi témami. Riešenia z workshopov vieme využiť v praxi v našej práci."
-
Jana, 1.10.2020


 

"Veľmi zaujímavo prezentovaná výučba zručností, ktoré sa zídu pri každom type podnikania. Takisto pozitívne hodnotím aj náhodný výber tímových kolegov nakoľko to posilňuje schopnosti networking-u a komunikácie." 
-
Andrej, 1.10.2020


 

"Jednoznačné zistenie, že vôbec nejde o vedomosti a skúsenosti, že sa dá vymyslieť FUNKČNÉ a REALIZOVATEĽNÉ riešenie na akýkoľvek problém :-) Pefrektná organizácia, kedy bude ďalší? :-)
-
Tomáš, 24.9.2020


 

"Workshop ma veľmi inšpiroval, dal mi nápady, splnil presne moje očakávania, dokonca som zistil veci o ktorých som netušil a dal mi ešte niečo viac.. naučil som sa ako funguje taká nejaká štruktúra design." 
-
Samuel, 16.9.2020


 


"Páčilo sa mi všetko, bolo to veľmi interaktívne, skvelá príprava a vedenie workshopu. Množstvo zaujímavých techník, ktoré určite využijem vo vyučovacom procese s mojimi študentami." 
Vladimíra, 8.9.2020


 

Organizátor

Grow with Google

POD ZÁŠTITOU

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky