Nové termíny workshopov

Dátum Čas Jazyk Prihlásenie
8.12.2022 10:00-15:00 cz Registrácia tu
 

*Registrácia a účasť na online workshope je bez finančného plnenia.

 

Ako prebieha registrácia?

 

1. Nájdite si workshop, ktorý je vhodný práve pre vás

Sledujte náš web, aby ste mali prehľad o tom, kedy sa workshopy konajú. Po zvolení termínu kliknite na tlačidlo "Registrácia" a dostanete sa tak na registračný web.

 

2. Registrácia na workshop

Pre prihlásenie vykonajte najskôr registráciu svojim e-mailom kliknutím na tlačidlo "Sign In" v pravom hornom rohu a potom kliknite na tlačidlo "Register".

Vyplňte formulár a odpovedzte na otázky. Je dôležité, aby ste nám povedali niečo o svojich skúsenostiach a o tom, prečo sa chcete workshopu zúčastniť.

 

3. Počkajte na potvrdenie registrácie

Akonáhle sa zaregistrujete, obdržíte e-mail s potvrdením a s informáciami o ďalších krokoch výberového konania. Skontrolujte si prosím zložku Spam.  

 

4. Pozvanie na workshop

Workshopy Design Thinking sú praktické workshopy s obmedzeným počtom účastníkov, s ktorými budete pracovať v tíme. Každú registráciu starostlivo zvážime.

Ak budete vybraný, najmenej 3 dni pred workshopom obrdžíte potvrdzujúci e-mail. Odošleme ho na adresu, ktorú ste vyplnili pri registrácii.

Ak ste nedostali kladnú odpoveď, môžete sa prihlásiť na ďalšie uvedené termíny workshopov.

 

5. Dajte nám vedieť, ak sa nebudete môcť zúčastniť

Pretože počas workshopu budete pracovať ako tím, je vaša účasť na workshope veľmi dôležitá. Ak zistíte, že nebudete môcť prísť, dajte nám vedieť najmenej 48 hodín vopred, aby sme mohli dať príležitosť niekomu inému.

Budete sa môcť prihlásiť na budúce workshopy.

 

6. Zapojte sa na 100 %

Vyhraďte si 5 hodín voľna, pretože musíte byť 100% zapojený do workshopu. Nenechajte sa rušiť e-mailami alebo telefonátmi. Vaša kreativita musí mať voľnosť!

 

 

Organizátor

Grow with Google

POD ZÁŠTITOU

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky