Workshopy New Generation of Founders jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit něco nového, kteří chtějí založit startup, nebo najít nová, kreativní řešení. 

Máme radost, když účastníci odchází (odpojují se) z workshopu spokojeni, s novými nápady a myšlenkami.

 

 

"Líbilo se mi vedení, pracovní listy a vše odprezentováno tak, že nebyl žádný prostor k technickým nesrovnalostem. Naprosto skvělý workshop. Vše jasné a krásně odprezentováno. Nečekala jsem, že vznikne něco takto kvalitního. Moc děkuji fantastická práce." Anet, 19.9.

 


 

"Výborná facilitácia, technicky zvládnuté aj úžasná lektorka,, ktorá bola príjemne ľudská a profesionálna zároveň. Veľmi oceňujem aj dizajn workshopu a spôsob práce v tímoch v online prostredí. Ďakujem za možnosť zúčastniť sa." Simona, 23.7.

 


 

"Veľmi sa mi páčilo rozdeľovanie do skupín a workshop bol skvele vedený od začiatku do konca, bolo jasné, čo máme v každej časti robiť. Páčilo sa mi veľmi aj využitie praktických príkladov pri vysvetľovaní teoretickej časti každej fázy. Ďakujem! :)."
Zuzana, 9.7. 


 

"Byla jsem spokojená, že designové myšlení bylo přehledně rozfázované, opakované vysvětlené, dotazy vždy zodpovězeny. Bylo skvělé, že "uživatel" byl konkrétní, to jsem vlastně na online workshopu neočekávala." Kateřina, 1.7. 


 

"Největší dojem na mne vlastně udělalo, jak dobře to i online fungovalo - střídání práce v týmech a "přednášky". DT jako metodu bylo znám, ale bylo super mít příležitost vyzkoušet jeho aplikaci na vzdělávání." Kryštof, 25.6. 


 

"Krásný, celistvý a praktický úvod do design thinkingu." 19.6.2020, Ondra

 


 

"Jsem fakt nadšená. Workshop byl skvěle zorganizován. Téma mě moc zaujalo, bavilo mě pracovat v týmu. Fakt jsem nečekala, jak moc se to takhle online dá udělat interaktivně. V jednu chvíli jsem měla dokonce pocit, že mě to baví stejně jako když hraju únikovou hru. Že máme taky úkoly, pohybujeme se mezi místnostmi a společně jdeme nějakému cíli. Moc děkuji za to, že jsem se mohla účastnit!" 16.6.2020, Lucie


 

"Aktivní zapojení, kreativita, rozložení teorie a aktivit tak akorát :) bylo to skvělý! Metoda je super a určitě ji budeme zkoušet dál." Tomáš, 8.6.2020


 

"Celkově byl workshop obohacující, nejen ze strany pořadatele, ale i zúčastněných. Materiály i zadání bylo věcné a lehce srozumitelné. Překvapivě i takovýto workshop v online prostředí fungoval skvěle. Díky za to, více takových." Matěj, 2.6.2020


 


 

"Super materialy a priklady, ocenuji prisnost pri dodrzovani casovych limitu. Jako notoricky vymetac workshopu a konferenci a clovek, co uz ma za sebou par design sprintu si dovolim tvrdit, ze to bylo fakt dobry! "  Ondřej, 21.5.2020

Na kurze NGOF oceňujem dynamiku práce v tíme a novú perspektívu myslenia nad dizajnovaním produktu. Veľmi sa mi páčil aj výstup z komfortnej zóny, brainstormingové techniky a vynikajúci lektori. NGOF rád doporučím každému, kto s chuťou rozvíja svoje biznisové a projektové znalosti.” Mirek, 5.5.2020"

"Přihlásila jsem se kvůli 2 věcem. 1. Zajímalo mě z lektorského hlediska, jak táhnout praktický 5hodinový workshop - organizačně, technicky, moderátorsky. 2. Zajímala mě metoda. Obě očekávání se naplnila. Udělat praktický workshop v online prostoru, který vtáhne i introverty je velké umění, takže klobouk dolů. Seznámit se systematicky s metodologií pomocí reálných case studies a praktických úkolů, kdy si to člověk zažije, je prostě paráda. Takže moc díky. Velká inspirace." Katerina, 25.8. 

"I was pleasantly surprised that the workshop was quite interactive, even thought it was held online. Besides, the workshops were practical and I look forward to use the gained experience at work or personal life. " Timea, 11.8. 

"Díky moc za školení a organizaci. Veškeré zadání bylo jasné a školitelka i tech. podpora byly moc příjemné a nápomocné. Na některé úkoly bylo málo času, ale i přesto je koncept jasný a odnesli jsme si to důležité. Ještě jednou díky" Petra, 15.7. 

"Super bylo si uvědomit, že mít jen dobrý nápad nestačí. Je důležité znát klienta a jeho potřeby. Čím dříve do celého procesu zapojíme klienta, tím lépe." Martin, 8.7. 

"Práce v týmech (možnost vyzkoušet si spolupráci s lidmi z různých oborů), získání nových pohledů na věc. Byl to zábavně a kreativně využitý půlden, děkujeme! :) ." Petra, 30.6.

"Moc děkuji lektorce i Googlu za bezkonkurenční seminář. Opět mě posunul někam dál." Tomáš, 23.6.


 


 


 

"Kupodivu se mi líbilo to zběsilé tempo a rychlá práce, pro osvěžení principů DS skvělé a myslím, že to pomohlo i těm, kteří s designem nikdy nepřišli do styku. Po technické stránce to bylo super. Díky!" 17.6.2020, Honza

"Vůbec jsem nečekal, že si v průběhu workshopu vymyslíme nový projekt! Přijde mi teď design thinking jako nepostradatelná věc ve tvoření projektů." Milan, 10.6.2020


 

"Skvělý workshop, moc oceňuji praktický přístup, vytvoření týmů a pod. i velmi rychlou a aktivní technickou podporu. :-) Opravdu děkuji, poznala jsem zajímavé lidi a opravdu se naučila něco nového." Klára, 4.6.2020


 

"Bylo skvělé spolupracovat s kolegy, které vůbec neznám a dívat se, jak přemýšlí nad věcmi." Pavlína, 24.5.2020 

"Metodu design thinking jsem znala, ale nikdy jsem neměla šanci ji použít v praxi. Díky workshopu NGOF jsem tuto možnost měla a byla jsem unešená tím, co během pár hodin, s týmem, který se předem neznal, je možné díky této metodě vymyslet." Kateřina, 14.5.2020


 

TVŮRCE OBSAHU

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMS