Workshopy New Generation of Founders jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit něco nového, kteří chtějí založit startup, nebo najít nová, kreativní řešení. 

Máme radost, když účastníci odchází (odpojují se) z workshopu spokojeni, s novými nápady a myšlenkami.

 

 

"Ten náboj, možnost vymyslet řešení s lidmi, které ani neznáte. Všechny návrhy byly úžasné, kreativní a rychle, neskutečně rychlé nalezení řešení na danou otázku. Škoda, že takhle nepracujeme v naší firmě. Bylo to dech beroucí. Hned bych šla pracovat s takovým týmem :D. Dokonce jsem zjistila, že nejsem tak zakřiknutý člověk jak jsem si myslela :DDD. Díky za tuto příležitost a mějte se" Petra, 13.10.2020


 

"I like that we were able to come up with adequate solutions in such a short period of time, with people from different backgrounds who had never met each other before. I also enjoyed the iterative process of the workshop and would highly recommend it to others." Robin, 8.10.2020


 

"Moc příjemná a obohacující spolupráce s kolegy orientovaná na výsledek" Olga, 7.10.2020


 

"Veľmi sa mi to páčilo. Bolo to tvorivé. Určite som sa naučila nové praktiky , ktoré prednesiem v lekárni a verím, že niečo využijeme .Ďakujem veľmi pekne" Romana, 6.10.2020


 

"Líbila se mi interakce v týmech, prohazování rolí a velký důraz na uživatele a klienty. Díky nim má naše práce smysl" Hana, 5.10.2020


 

"Vzájemná interakce s lidmi z oborů, se kterými bych v běžném pracovním životě neměl šanci potkat." Vladimír, 1.10.2020


 

"Ukázalo se, že vzdálenost nehraje roli. Moc se mi líbila různorodost skupin, díky které vzniklo tolik krásných nápadů. Pro mě skvělá nová zkušenost. Díky " Monika, 29.9.


 

"Líbila se mi celá náplň a posloupnost kurzu, samozřejmě největším přínosem byl společný worskhop s úplně cizími lidmi. Super zkušenost i brainstorming. Děkuji" Magdaléna, 24.9.


 

"Aktivní průběh kurzu, byli jsme aktivně zapojeni do problematiky. Paní přednášející byla velmi příjemná. " Michal, 17.9.


 

"Líbilo se mi vedení, pracovní listy a vše odprezentováno tak, že nebyl žádný prostor k technickým nesrovnalostem. Naprosto skvělý workshop. Vše jasné a krásně odprezentováno. Nečekala jsem, že vznikne něco takto kvalitního. Moc děkuji fantastická práce." Anet, 19.8.


 

"Přihlásila jsem se kvůli 2 věcem. 1. Zajímalo mě z lektorského hlediska, jak táhnout praktický 5hodinový workshop - organizačně, technicky, moderátorsky. 2. Zajímala mě metoda. Obě očekávání se naplnila. Udělat praktický workshop v online prostoru, který vtáhne i introverty je velké umění, takže klobouk dolů. Seznámit se systematicky s metodologií pomocí reálných case studies a praktických úkolů, kdy si to člověk zažije, je prostě paráda. Takže moc díky. Velká inspirace." Katerina, 25.8.


 

"I was pleasantly surprised that the workshop was quite interactive, even thought it was held online. Besides, the workshops were practical and I look forward to use the gained experience at work or personal life." Timea, 11.8.


 

"Výborná facilitácia, technicky zvládnuté aj úžasná lektorka,, ktorá bola príjemne ľudská a profesionálna zároveň. Veľmi oceňujem aj dizajn workshopu a spôsob práce v tímoch v online prostredí. Ďakujem za možnosť zúčastniť sa." Simona, 23.7.


 

"Veľmi sa mi páčilo rozdeľovanie do skupín a workshop bol skvele vedený od začiatku do konca, bolo jasné, čo máme v každej časti robiť. Páčilo sa mi veľmi aj využitie praktických príkladov pri vysvetľovaní teoretickej časti každej fázy. Ďakujem! :)." Zuzana, 9.7. 


 

"Byla jsem spokojená, že designové myšlení bylo přehledně rozfázované, opakované vysvětlené, dotazy vždy zodpovězeny. Bylo skvělé, že "uživatel" byl konkrétní, to jsem vlastně na online workshopu neočekávala." Kateřina, 1.7. 


 

"Práce v týmech (možnost vyzkoušet si spolupráci s lidmi z různých oborů), získání nových pohledů na věc. Byl to zábavně a kreativně využitý půlden, děkujeme! :) ." Petra, 30.6. 


 

"Největší dojem na mne vlastně udělalo, jak dobře to i online fungovalo - střídání práce v týmech a "přednášky". DT jako metodu bylo znám, ale bylo super mít příležitost vyzkoušet jeho aplikaci na vzdělávání." Kryštof, 25.6. 


 

"Moc děkuji lektorce i Googlu za bezkonkurenční seminář. Opět mě posunul někam dál." Tomáš, 23.6.


 

"Jsem fakt nadšená. Workshop byl skvěle zorganizován. Téma mě moc zaujalo, bavilo mě pracovat v týmu. Fakt jsem nečekala, jak moc se to takhle online dá udělat interaktivně. V jednu chvíli jsem měla dokonce pocit, že mě to baví stejně jako když hraju únikovou hru. Že máme taky úkoly, pohybujeme se mezi místnostmi a společně jdeme nějakému cíli. Moc děkuji za to, že jsem se mohla účastnit!" 16.6.2020, Lucie


 

"Kupodivu se mi líbilo to zběsilé tempo a rychlá práce, pro osvěžení principů DS skvělé a myslím, že to pomohlo i těm, kteří s designem nikdy nepřišli do styku. Po technické stránce to bylo super. Díky!" 17.6.2020, Honza "Vůbec jsem nečekal, že si v průběhu workshopu vymyslíme nový projekt! Přijde mi teď design thinking jako nepostradatelná věc ve tvoření projektů." Milan, 10.6.2020


 

"Celkově byl workshop obohacující, nejen ze strany pořadatele, ale i zúčastněných. Materiály i zadání bylo věcné a lehce srozumitelné. Překvapivě i takovýto workshop v online prostředí fungoval skvěle. Díky za to, více takových." Matěj, 2.6.2020


 

"Metodu design thinking jsem znala, ale nikdy jsem neměla šanci ji použít v praxi. Díky workshopu NGOF jsem tuto možnost měla a byla jsem unešená tím, co během pár hodin, s týmem, který se předem neznal, je možné díky této metodě vymyslet." Kateřina, 14.5.2020


 

”Na kurze NGOF oceňujem dynamiku práce v tíme a novú perspektívu myslenia nad dizajnovaním produktu. Veľmi sa mi páčil aj výstup z komfortnej zóny, brainstormingové techniky a vynikajúci lektori. NGOF rád doporučím každému, kto s chuťou rozvíja svoje biznisové a projektové znalosti.” Mirek, 5.5.2020"


 

TVŮRCE OBSAHU

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMS