Kreativní myšlení se dá naučit i online!

* * *

Zúčastněte se bezplatného online workshopu New Generation of Founders a rozvíjejte své nápady a projekty!

Design Thinking

Design Thinking je metoda řešení problémů zaměřená na uživatele. Začíná pochopením jejich potřeb, pokračuje zkoumáním inovativních řešení a končí testováním rychlých prototypů.

Workshops

V rámci programu New Generation of Founders potkáte nové lidi s různými zkušenostmi a zájmy. Projdete všemi kroky designu, s malým teoretickým základem a spoustou praktických cvičení.

Prototype

Máte již podnikatelský nápad nebo problém, který chcete vyřešit? Perfektní! Na našem workshopu pochopíte, co za tímto problémem stojí, jak se vcítit do uživatele a jak testovat a vylepšovat produkt.

Jak se z vás může stát Design Thinker?

Chcete rozvíjet svou kreativitu a inovativního ducha, ale nevíte jak? Myslíte si, že máte dobrý podnikatelský nápad, ale nevíte, jak ho vyzkoušet? Chcete se stát podnikatelem, ale nevíte, kde začít? Zúčastněte se workshopů Design Thinking a seznamte se s nástroji a metodami, které používá Google k vývoji inovativních produktů a nápadů.

 

Osvojíte si 3 důležité dovednosti

rozhovory

Empatické rozhovory
Hloubkové rozhovory vám dají možnost porozumět touhám uživatelů ohledně jejich způsobu života, práce a relaxace. Díky empatii se můžete inspirovat skutečnými potřebami a vytvářet pro uživatele cenné produkty a služby. Během workshopu se naučíte, jak se zaměřit na uživatele a jak jim porozumět.     

brainstorming

Brainstorming
Metoda, která umožňuje v omezeném čase vznik velkého množství nápadů a ve frameworku Design Thinking je velmi důležitá. Nejen že si osvojíte různé techniky brainstormingu, ale spolu s týmem budete mít 10x více kreativnějších nápadů.

prototyp

Prototypování
Neočekávejte, že najdete dokonalé řešení napoprvé. Ukážeme vám, jak minimalizovat riziko selhání projektu vytvořením prototypu a jeho testováním s malou skupinou uživatelů. Od nich dostanete zpětnou vazbu, abyste mohli vytvořit finální produkt, který bude vyhovovat jejich potřebám.

8000+

počet vyškolených účastníků.

9* z 10*

celková spokojenost.

150+

partnerů zapojených do spolupráce.

Tvůrce obsahu

Grow with Google

pod záštitou

fff

ve spolupráci

ffff