New Generation of Founders

Kreativita se dá naučit!

A právě proto spouštíme workshopy New Generation of Founders v online verzi. V trochu vzdáleném, ale přesto funkčním prostředí, kde se můžete metodu Design Thinking naučit. 

* * *

Velmi pečlivě sledujeme situaci okolo COVID-19 v České republice a zdraví a bezpečí účastníků našich workshopů je pro nás velmi důležité. Vzhledem k opatření vlády České republiky v situaci s COVID-19 jsme proto nuceni zrušit nejbližší offline workshopy.

Prosím, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na emailu info@ngof.cz, pokud budete mít v souvislosti s workshopem jakékoli otázky.

Zúčastněte se bezplatného online workshopu New Generation of Founders a rozvíjejte své podnikatelské nápady!

 

Design Thinking je jednou z metod, kterou používá Google k vývoji inovativních produktů a nápadů, a může být začátkem vašeho start-upu.

Design Thinking

Design Thinking je metoda řešení problémů zaměřená na uživatele. Začíná pochopením jejich potřeb, pokračuje zkoumáním inovativních řešení a končí testováním rychlých prototypů.

Workshops

V rámci programu New Generation of Founders potkáte nové lidi s různými zkušenostmi a zájmy. Projdete všemi kroky designu, s malým teoretickým základem a spoustou praktických cvičení.

Prototype

Máte již podnikatelský nápad nebo problém, který chcete vyřešit? Perfektní! Na našem workshopu pochopíte, co za tímto problémem stojí, jak se vcítit do uživatele a jak testovat a vylepšovat produkt.


 

Na workshopu se naučíte základy metody Design Thinking

empatie

Jak se vcítit do uživatele

balon

Jak myslet kreativně

creion

Jak vytvořit prototyp

Tvůrce obsahu

Grow with Google

pod záštitou

fff

ve spolupráci

ffff