Ako sa z vás môže stať Design Thinker?

Chcete rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha, ale neviete ako? Myslíte si, že máte dobrý podnikateľský nápad, ale neviete, ako ho vyskúšať? Chcete sa stať podnikateľom, ale neviete, kde začať? Zúčastnite sa workshopov Design Thinking a zoznámte sa s nástrojmi a metódami, ktoré používa Google k vývoju inovatívnych produktov a nápadov.

Počas workshopu sa naučíte:

Ako identifikovať a definovať problémy vašich užívateľov

Ako vytvárať inovatívne riešenia

Ako vytvárať a testovať prototypy


 

Osvojíte si 3 dôležité zručnosti

Empatie

Ako sa vcítiť do kože užívateľov

Empatia vám pomôže porozumieť túžbam užívateľov s ohľadom na ich spôsob života, práce a relaxácie. Vďaka empatii sa môžete inšpirovať skutočnými potrebami a vytvárať pre užívateľov cenné produkty a služby. Počas workshopu sa naučíte, ako sa zamerať na užívateľov, a ako im porozumieť.

ideatie

10-krát viac nápadov

Proces myšlienok je v frameworku Design Thinking veľmi dôležitý. Naučíte sa, ako správne robiť brainstorming, aby ste získali čo najviac nápadov. Spolu s tímom budete mať 10-krát viac kreatívnejších nápadov než teraz.

creion

Experimentovanie a vytváranie prototypov

Neočakávajte, že nájdete dokonalé riešenie na prvýkrát. Naučíte sa, ako minimalizovať riziko zlyhania projektu vytvorením prototypu a jeho testovaním s malou skupinou užívateľov. Od užívateľov získate spätnú väzbu a vytvoríte finálny produkt, ktorý bude vyhovovať ich potrebám a potrebám úspešného projektu.


organizátor

Grow with Google

POD ZÁŠTITOU

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky

PARTNER

IT Akadémia