New Generation of Founders

Kreatívne myslenie sa dá naučiť aj online!

* * *

Zúčastnite sa bezplatných workshopov New Generation of Founders a rozvíjajte svoje nápady a projekty!

Design Thinking

Design Thinking je metóda zameraná na používateľa. Začína pochopením jeho potrieb, pokračuje skúmaním inovatívnych riešení a končí testovaním rýchlych prototypov.

Workshops

V rámci programu New Generation of Founders stretnete nových ľudí s rôznymi skúsenosťami a záujmami. Prejdete všetkými krokmi dizajnu s malým teoretickým základom a množstvom praktických cvičení.

 

 

Prototype

Máte už podnikateľský nápad alebo problém, ktorý chcete vyriešiť? Skvelé! Na našom workshope pochopíte, čo za týmto problémom stojí, ako sa vcítiť do kože používateľa, a ako testovať a vylepšovať produkt.

1300+

počet vyškolených účastníkov

9* z 10*

celkové hodnotenia

40+

partnerov zapojených do spolupráce

 Ako sa z vás môže stať

Design Thinker?

Chcete rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha, ale neviete ako? Myslíte si, že máte dobrý podnikateľský nápad, ale neviete, ako ho vyskúšať? Chcete sa stať podnikateľom, ale neviete, kde začať? Zúčastnite sa workshopov Design Thinking a zoznámte sa s nástrojmi a metódami, ktoré používa Google k vývoju inovatívnych produktov a nápadov.

 

Osvojíte si 3 dôležité zručnosti

Empatické rozhovory
Empatia vám pomôže porozumieť túžbam používateľov s ohľadom na ich spôsob života, práce a relaxácie. Vďaka empatii sa môžete inšpirovať skutočnými potrebami a vytvárať pre používateľov cenné produkty a služby. Počas workshopu sa naučíte, ako sa zamerať na používateľov, a ako im porozumieť.

Brainstorming
Proces myšlienok je vo frameworku Design Thinking veľmi dôležitý. Naučíte sa, ako správne robiť brainstorming, aby ste získali čo najviac nápadov. Spolu s tímom budete mať 10-krát viac kreatívnejších nápadov ako teraz.

Prototypovanie 
Neočakávajte, že nájdete dokonalé riešenie na prvýkrát. Naučíte sa, ako minimalizovať riziko zlyhania projektu vytvorením prototypu a jeho testovaním s malou skupinou používateľov. Od používateľov získate spätnú väzbu a vytvoríte finálny produkt, ktorý bude vyhovovať ich potrebám a potrebám úspešného projektu.

organizátor

Grow with Google

POD ZÁŠTITOU

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky