Gdzie i kiedy?

27 maja 2020, 12:00 - 13:00
Online - YouTube

Zapraszamy na webinar: 

Podczas szkolenia dowiesz się, jak lepiej zaprezentować Twoją restaurację w Mapach i w wyszukiwarce tak, aby klienci z łatwością mogli ją znaleźć i złożyć zamówienie. Wyjaśnimy, w jaki sposób efektywniej wykorzystywać narzędzia Google Moja Firma, by poinformować Twoich klientów o najbardziej aktualnych zasadach funkcjonowania restauracji. 


Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję

_____________________________________________________________________________________

Webinar

Zapraszamy do udziału w webinarze na żywo, podczas którego każdy z uczestników będzie miał możliwość zadania dodatkowych pytań.

Nagranie webinaru dostępne będzie dla zarejestrowanych użytkowników do końca dnia 27 maja. 

Poradnik

Przygotowaliśmy dla Ciebie również poradnik, w którym zebraliśmy najważniejsze funkcjonalności Google Moja Firma i pokazaliśmy, jak krok po kroku dostosować profil Twojej restauracji. 

 

Proces rejestracji

Po zarejestrowaniu się na webinar otrzymasz od nas mail z potwierdzeniem oraz link, którego będziesz mógł użyć do dołączenia do webinaru live lub do odtworzenia nagrania webinaru tego samego dnia, w zależności od opcji, na którą się zdecydujesz. 

W dniu poprzedzającym wydarzenie wyślemy do Ciebie mail z przypomnieniem.

 

Google Internetowe Rewolucje

Prowadząca

wiola

 

Wioleta Magdziarz – Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom rozwijać swój biznes w internecie. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Miłośniczka nowych mediów i marketingu online. Jej specjalizacją są content i local marketing.