Iš webinarų ciklo „Nuo reklamos prie pardavimų“. Apie tai, kaip įvairias reklamas paversti pelningomis investicijomis.

Šį kartą – reklamos strategijos, padedančios parduoti produktus „Youtube“ kanale. Praktiniai pavyzdžiai, kaip ribotais ištekliais sukurti ir įgyvendinti pelningą video reklamą. 

Jeigu manote, kad video reklama „Youtube“ kanale yra brangi, ne jums, skirta žinomumui, o ne pardavimams. Sužinokite, kaip skirtingų ribų biudžetais kurti ir įgyvendinti atsiperkančias video reklamas „Youtube“ kanale. Kartu su partneriais kalbėsime apie video reklamos kūrimo procesą, kaštus, strategijas, pelningumo matavimo rodiklius. Kaip galima sumažinti išlaidas, ir video reklamą „Youtube“ kanale paversti pelningais pardavimais.

Pristatysime įgyvendintų www.muresta.lt; www.pigiausiosdalys.lt; www.compensa.lt; www.bobutespaskola.lt ir kitų video kampanijų pavyzdžius. 

Partneriai

RAIBEC | Be efficient online

Skaitmeninės rinkodaros agentūra – verslo partneris, teikiantis duomenų analize ir automatizacija paremtas verslo vystymo paslaugas efektyviam verslo vystymui. Oficialus „Google Premier“ partneris, padedantis organizacijoms rasti skaitmeninės rinkodaros sprendimus pelningam prekių ir paslaugų pardavimui vidaus ir eksporto rinkose.

r
g

Asmens ir kitas draudimo rūšis siūlanti įsigyti internetu www.seesam.lt . Šiuo metu vykdanti susijungimą su www.compensa.lt. Reklamos strategija su minimaliomis video korekcijomis, didinanti draudimo polisų pardavimus.

m

E-parduotuvė www.muresta.lt – specializuota santechnikos prekių parduotuvė, kurioje rasite pilną vonios kambario įrangą. Kodėl video reklaminiai klipai 3 kartus didino perkančiųjų skaičių. 

d

E-parduotuvė www.pigiausiosdalys.lt – automobilių dalys internetu. Kai jau turi video, bet nežinai, kaip jį išnaudoti. Kai nieko nesitiki, bet rezultatas vis tiek nustebina. 

b

UAB „BnP Finance“ – www.bobutespaskola.lt, žinomiausia tarp greitųjų kreditų paskolų teikėjų (2016 m. UAB „Spinter Tyrimai“). Nustebino, kaip reikšmingai video reklama gali paskatinti vartotojus pirkti. 

Pranešėjai

Milda

Milda Zaranskaitė
Account Strategist, Google

e

Edvinas Savičiūnas
Account success manager, RAIBEC

d

Donatas Montvilas
PPC strategy manager, RAIBEC

Taip, šis seminaras Jums, Jeigu:

Nepriklausomai nuo to, smulkaus, vidutinio ar stambaus verslo atstovas esate, valdote el. parduotuvę ar parduodate paslaugas, norite sužinoti, kaip Jūsų verslas galėtų pritaikyti video reklamą pardavimams.

Jeigu į klausimą „Ar reklama televizijoje padidintų Jūsų verslo pardavimus?“ atsakytumėte „Taip“. 

Jeigu naudojote arba dabar naudojate video reklamą „Youtube“ kanale, bet negalite pamatuoti ir įvertinti jos reikšmės pardavimams.

Jeigu norite sužinoti apie video reklamos kūrimo procesą (ir kaip jį valdyti), išgirsti apie pagrindinius iššūkius (ir kaip su jais susidoroti), kaštus ir sužinoti, kaip sukurti video.

Jeigu Jums įdomu ir ieškote naujų idėjų, priemonių, būdų pardavimams didinti.

Šis vebinaras pagrįstas pavyzdžiais ir praktikomis, taikytomis Lietuvos rinkoje.