PFR Projektanci Innowacji

Zapraszamy do zapisów na warsztaty
Projektantów Innowacji PFR online!

Innowacje nigdy nie były tak potrzebne jak teraz!
Razem możemy usprawnić pracę opieki medycznej, sprzedawców, nauczycieli, przedsiębiorców i wolontariuszy.

Zapisz się na warsztat Projektantów Innowacji PFR online i poznaj metodę tworzenia innowacji od Google.

ZZZZ

Komu możesz pomóc? 

Na warsztatach będziemy pracować nad innowacyjnymi pomysłami, które mogą usprawnić pracę i codzienne funkcjonowanie przedstawicielom zawodów w największym stopniu dotkniętym skutkami pandemii Covid-19.

Rozwiąż realne problemy prawdziwych osób

Podczas warsztatów usłyszysz wywiad z osobą, która reprezentuje jedną z grup dotkniętych skutkami pandemii. Nasi trenerzy pokażą Ci jak zrozumieć wyzwania z którymi się aktualnie mierzy i w jaki sposób znaleźć na nie rozwiązania. 

 

 

Google dzieli się swoim doświadczeniem i know-how, aby wspomóc powstawanie rozwiązań odpowiadającym aktualnym potrzebom społecznym.

Podczas warsztatów Projektantów Innowacji PFR online dołączysz do jednego z interdyscyplinarnych zespołów za pośrednictwem Google Meet, gdzie pod okiem trenerów nauczysz się tworzyć i testować innowacyjne rozwiązania. 

nnnn

 

Internetowe Rewolucje

Design Thinking jest metodą stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów. To usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu. Od początkowej idei do stworzenia prototypu.

Internetowe Rewolucje

Całodniowe warsztaty to okazja do poznania ciekawych ludzi z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Praca z osobami z wiedzą biznesową, techniczną, humanistyczną czy ścisłą pozwoli Ci odnaleźć nowe drogi rozwinięcia Twoich pomysłów i wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Internetowe Rewolucje

Masz już pomysł? Będziesz mieć możliwość jego weryfikacji – wskazania mocnych i słabych stron. Odrzuć to, co niepotrzebne, rozwijaj to, co ma potencjał.


 

Kim jesteś?

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne.

Czego się nauczysz?

Projektanci Innowacji to bezpłatne warsztaty prowadzone we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju skierowane do wszystkich, którzy chcą nauczyć się kreatywnego myślenia w procesie projektowania nowych rozwiązań. 

Kim zostaniesz?

Stań się świadomym innowatorem. Projektuj innowacje, które rozwiązują realne problemy i dają szansę na stworzenie nowego biznesu,  a także poznaj inne programy Polskiego Funduszu Rozwoju skierowane do Ciebie .


 

Organizator

jjjjj

Partner strategiczny

jjjjj

Patronaty honorowe

jjjjj

                  

jjjjj