PFR Projektanci Innowacji

Z uwagi na rozszerzanie się obszarów występowania koronawirusa SARS-Cov-2 i w trosce o Wasze bezpieczeństwo, planowane warsztaty zostały przesunięte. Nowe terminy warsztatów odbywających się w wersji offline zostaną podane, gdy sytuacja epidemiologiczna zostanie opanowana.

 

Zapraszamy jednak do zapisów na warsztaty Projektanci Innowacji PFR online!

 

Warsztaty w wersji online będą dedykowane generowaniu pomysłów i rozwiązań, na wyzwania wynikające z sytuacji wokół COVID-19.

 

 


 

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking - metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google.

Zapraszamy do współpracy organizacje non-profit, wspierających przedsiębiorczość, tworzenie innowacji i edukację, które chciałyby zorganizować warsztaty dla wspieranej przez nich społeczności.

Zainteresowane organizacje prosimy o kontakt na
info@projektanciinnowacji.pl

Projektanci Innowacji PFR to program edukacyjny prowadzony we współpracy Google i Polskiego Funduszu Rozwoju. 

 


 

Internetowe Rewolucje

Design Thinking jest metodą stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów. To usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu. Od początkowej idei do stworzenia prototypu.

Internetowe Rewolucje

Całodniowe warsztaty to okazja do poznania ciekawych ludzi z różnorodnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym. Praca z osobami z wiedzą biznesową, techniczną, humanistyczną czy ścisłą pozwoli Ci odnaleźć nowe drogi rozwinięcia Twoich pomysłów i wspólnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Internetowe Rewolucje

Masz już pomysł? Będziesz mieć możliwość jego weryfikacji – wskazania mocnych i słabych stron. Odrzuć to, co niepotrzebne, rozwijaj to, co ma potencjał.


 

Kim jesteś?

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne.

Czego się nauczysz?

Projektanci Innowacji to bezpłatne warsztaty prowadzone we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju skierowane do wszystkich, którzy chcą nauczyć się kreatywnego myślenia w procesie projektowania nowych rozwiązań. 

Kim zostaniesz?

Stań się świadomym innowatorem. Projektuj innowacje, które rozwiązują realne problemy i dają szansę na stworzenie nowego biznesu,  a także poznaj inne programy Polskiego Funduszu Rozwoju skierowane do Ciebie .


 

Organizator

G

Partner strategiczny

PFr

Patronaty honorowe

jhbhj

                  

MN

Partner medialny

scc