nnn

Drodzy Innowatorzy, Program Projektanci Innowacji PFR powoli dobiega końca. Rejestracja na ostatnie warsztaty została już zakończona. 

 

Dziękujemy za 3 lata inspirujących warsztatów i niesamowitych pomysłów. Trzymamy kciuki za wasze innowacyjne plany!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Projektantów Innowacji PFR 

nnn

 

Masz pomysł na biznes lub dopiero go szukasz?

Naucz się weryfikować pomysły i tworzyć innowacyjne rozwiązania dzięki metodom Google!

nnn

>

WYBIERZ WARSZTAT DOPASOWANY DO SWOICH POTRZEB

Proces tworzenia innowacji jest wieloetapowy, zaczynając od pomysłu po jego weryfikację rynkową i wdrożenie - wesprzemy Cię na każdym z tych etapów!

>

ROZWIŃ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ I ZNAJDŹ SWÓJ POMYSŁ NA BIZNES

Weź udział w 4,5-godzinnych warsztatach z metody CSI:Lab i poznaj metodę tworzenia innowacji, wykorzystywaną w firmie Google! 

>

ZWERYFIKUJ SWOJE POMYSŁY I ZACZNIJ DZIAŁAĆ

Dowiedz się jak lepiej poznać swoich odbiorców i tworzyć produkty i usługi, które adresują realne potrzeby, na warsztatach pogłębionych z Empatii. Jesteś krok dalej? Przyjdź na warsztat z prototypowania i poznaj narzędzia które pozwolą Ci go sprawnie i szybko przetestować,bez ryzyka i ponoszenia kosztów.

Wybierz warsztat 
odpowiedni dla siebie


 

Czym jest program?

Warsztaty Projektanci Innowacji PFR to pierwszy program na świecie, w którym Google aktywnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat rozwiązywania złożonych problemów, a także tworzenia i dostarczania przełomowych rozwiązań, które przynoszą zmiany w technologii, biznesie i społeczeństwie. 

Co jest celem?

Celem warsztatów jest pokazanie uczestnikom narzędzi, które pomogą im z sukcesem znaleźć pomysł na biznes lub projekt społeczny, zrozumieć potrzeby odbiorców tego pomysłu, zweryfikować jego potencjał rynkowy i wprowadzić go w życie. Chcemy wspierać powstawanie kolejnych polskich firm i przełomowych rozwiązań.


 

 

 

Zostań Projektantem Innowacji

Poznaj metodę stosowaną w Google przy tworzeniu innowacyjnych produktów!


 

Organizator

jjjjj

Partner strategiczny

jjjjj