זירת המבצעים

זירת המבצעים היא מתחם יעודי שמציג עשרות אלפי מוצרים בהנחה במשך 48 שעות של ShoppingIL. הזירה מנוהלת באמצעות zap השוואת מחירים, שותפים וותיקים של ShoppingIL.

בזירת המבצעים הקונים יוכלו לבצע חיפוש לפי סוג מוצר, והזירה תציג להם את המוצרים בהנחה של עסקים המשתתפים ב-ShoppingIL. הגישה לזירת המבצעים היא מתוך האתר Shoppingil.co.il

זירת המבצעים תאפשר לעסקים המשתתפים להוסיף מוצרים במבצע בצורה ידנית ובאופן עצמאי (ללא צורך בפיתוח מטעמכם). השנה יהיה ניתן להעלות באופן מרוכז את כל המוצרים שתציעו במבצע, באמצעות טעינת קובץ אחד עם המידע עבור כלל המוצרים המשתתפים במבצע. הקובץ יימצא בממשק נפרד ויהיה זמין להורדה רק לאחר התחברות לממשק זירת המבצעים בניהול zap.
בנוסף, עסקים שהשתתפו בשנה שעברה בזירת המבצעים, יוכלו לשכפל את המבצעים שהוצגו ב- ShoppingIL 2020, לערוך את המחירים או כל מידע אחר ולהוסיף ולהסיר מבצעים בהתאם לצורך.

ההופעה בזירת המבצעים במסגרת ShoppingIL אינה כרוכה בתשלום ואין צורך להיות לקוח קיים של 'zap השוואת מחירים'. אולם, כדי להשיג חשיפה מרבית ולהגדיל את התנועה לאתר שלכם, אנו ממליצים לכל העסקים המשתתפים ב-ShoppingIL להיערך מראש ולהעלות לזירה כמה שיותר מוצרי אשר יוצעו בהנחה בימי הפעילות (גם השנה לא תהיה מגבלה לכמות המוצרים במבצע שכל עסק יוכל להציג בזירה).

ההתחברות לממשק זירת המבצעים בניהול zap מיועדת לעסקים שמילאו את בקשת ההצטרפות ל- ShoppingIL ושהשתתפותם כבר אושרה על ידי Google ישראל. רק לאחר קבלת אישור השתתפות במייל, ניתן יהיה להתחבר לממשק זירת המבצעים בלינק ייעודי ובאמצעות קוד אימות לנייד (מספר הנייד אותו הזנתם בטופס ההרשמה של ShoppingIL).
*שימו לב- הרשמה ל-ShoppingIL אינה מהווה התחברות אוטומטית לממשק זירת המבצעים בניהול zap, אותה יש לבצע באופן נפרד.

כל עסק יוכל להעלות לזירה מוצרים במבצע ללא הגבלה עד לתאריך 7.11.2021 בשעה 23:55. מתאריך זה יתחיל תהליך אישור ובקרה עד ליום ה- 9.11.2021.

*רק מבצעים אטרקטיביים ואמיתיים יפורסמו בזירה

זאפ השוואת מחירים

לקבלת תמיכה בנוגע לזירת המבצעים יש לפתוח פניה עם הנושא: "השתתפות עסקים ב-ShoppingIL" בדף צור קשר של zap ולציין את ה-URL של אתרכם או באמצעות המייל zapstores@zap.co.il .