שותפים טכנולוגיים ב-ShoppingIL

גם השנה הצטרפו ל-ShoppingIL מספר סטארטאפים טכנולוגיים המציעים פתרונות לאתרי eCommerce, כדי להעניק לעסקים ערך מוסף ולצרכן הישראלי חוויית קניה טובה יותר.

אנו ממליצים להיעזר בשותפים המוצעים כדי להכין את האתר שלכם לפעילות, אך השתתפותכם ב-ShoppingIL אינה מותנית בהתקשרות עם אחד או יותר מהשותפים המוצעים.

* כל ההצעות הינן באחריותם הבלעדית של השותפים ומותנית בחתימת הסכם בין העסקים לבינם. 

 

Yotpo לוגו

Yotpo - פתרונות שיווק ל- eCommerce: חוות דעת וביקורות, מועדוני לקוחות, חבר מביא חבר ועוד

פלטפורמת השיווק שלנו מותאמת לאתרי eCommerce ומשלבת בין פתרונות חכמים לחוות דעת, ביקורות גולשים, מועדוני לקוחות, ועוד. שילוב הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שלנו נועד לייצר חוויית לקוח ייחודית שמשפרת את יחס ההמרה, מגדילה מכירות ומעצימה את המותג שלכם.

יוטפו משרתת כיום יותר מ-30,000 לקוחות המייצגים את מיטב המותגים המקוונים, החל מאיקאה, סטיב מאדן, הלי הנסן - ורבים אחרים בעולם, וכמובן גם מותגים כחול לבן ביניהם: סופר-פארם, De Rococo, סודה סטרים, Beerbazar ,Gade ועוד.

למידע על ההטבה לעסקים היכנסו >>

 


PDQ - מערכת לניהול לוגיסטיקה ומשלוחים לאתרי eCommerce

הסוף לסיוט הלוגיסטיקה והמשלוחים. PDQ היא מערכת פשוטה ונוחה שמנהלת את התהליך מרגע ההזמנה ועד ההגעה לבית הלקוח.

המערכת עוזרת לך ללקט ולארוז במינימום מאמץ ואפס טעויות, תוך יעילות ודיוק מקסימלים עם חיבור ישיר לכל חברות השילוח בישראל ואפשרות לעבוד עם כמה ספקי שילוח במקביל.

למידע על ההטבה לעסקים היכנסו >> Zendesk - מערכת לניהול, מעקב ובקרה של קריאות השירות במגוון רחב של ערוצים

Zendesk היא פלטפורמה המאפשרת לעסק לנהל את כל פניות השירות מכל הערוצים במקום אחד - מיילים, רשתות חברתיות, טלפונים, לייב צ׳אט, וואטסאפ ועוד.

הטכנולוגיה של Zendesk מאפשרת לשפר את זמני המענה, לנהל מעקב על כל הפניות, למקסם את הפרודקטיביות של שירות הלקוחות ולהעלות את שביעות רצון הלקוחות. בעזרת Zendesk מקטינים את כמות הלקוחות הנוטשים, מייצרים נאמנות לעסק ומגדילים את מאגר הלקוחות.

למידע על ההטבה לעסקים היכנסו >>