זו כבר מסורת! ShoppingIL חוזר והשנה יותר מתמיד, כולנו קונים ישראלי!

ShoppingIL יום הקניות הישראלי ברשת, חל בחודש נובמבר בו חלים ברחבי העולם אירועי קניות כמו יום הרווקים הסיני, בלאק פרידיי, וסייבר מאנדיי.

המסורת החלה בשנת 2014 ביוזמת Google ישראל, במטרה לחזק ולקדם את תעשיית ה-eCommerce המקומית, להעניק לצרכנים הישראליים חווית קניות טובה, מגוונת ומשתלמת, ובעיקר כדי לעזור לעסקים ישראלים להצליח. 

10-11 בנובמבר 2020

ShoppingIL 2019

שנה חדשה, נראות חדשה

2020 הביאה איתה אתגרים חדשים לכולנו. לכן, דווקא השנה, חשוב לנו לתמוך בעסקים ישראלים בתקופת חגי הקניות הבין לאומית.

המותג של ShoppingIL עובר בימים אלה רענון, הנראות החדשה והקמפיין שילווה אותה יעבירו את המסר שהשנה כולנו מתגייסים למען עסקים מקומיים ויעודד צרכנים ישראלים לקנות מעסקים ישראלים.

נחשוף את הנראות החדשה כבר בחודש ספטמבר, יחד עם מדיה קיט שיעזור לכם להשתמש במותג לצורך ימי המבצע.

האתר לעסקים

אתר זה מיועד לעסקים המעוניינים להשתתף השנה ב- ShoppingIL. מומלץ לבקר כאן מידי פעם כדי לקבל עדכונים חשובים. אנחנו מאחלים לכל העסקים המשתתפים בהצלחה!

כל השותפים, כל האפשרויות להצליח

גם השנה ילוו את ShoppingIL משרד הכלכלה והתעשייה, Zap השוואת מחירים ומספר חברות טכנולוגיה וסטארטאפים ישראלים בתחום ה-eCommerce.

רוצים להעלות את המבצעים שלכם בקלות?
גם השנה, כל בית עסק שישתתף ב-ShoppingIL יוכל להציג ,ללא עלות, את המבצעים שלו בפלטפורמה ייעודית של 'zap השוואת מחירים' שהקונים יופנו אליה מאתר ShoppingIL. השנה תוכלו להציג בזירה מבצעים ללא הגבלה!

עסקים בעלי תו 'מיוצר בישראל' יהנו גם השנה מחשיפה גדולה יותר
יצרנים ישראליים בעלי אישור לסמן מוצרים בתו 'מיוצר בישראל' מטעם משרד הכלכלה והתעשייה יקבלו חשיפה נוספת ב-"מתחם כחול-לבן" באתר ShoppingIL, אשר יקודם על ידי משרד הכלכלה והתעשייה.

רוצים לשפר ביצועים באתר באמצעות חדשנות?
חברות טכנולוגיה וסטארטאפים ישראלים יציעו פתרונות מתקדמים לקידום אתרי המסחר המשתתפים ב-ShoppingIL, לאופטימיזציה של תנועת המבקרים באתר ולשיפור חווית הרכישה של הקונים.

כל העצות והטיפים בדרך ל-ShoppingIL

כדי שנגיע מוכנים בצורה הטובה ביותר לימי המכירות של חודש נובמבר, ריכזנו עבורכם טיפים מטובי המומחים בתחום ה- eCommerce, החל מניהול מלאי, דרך מיקסום המכירות ובחירת מבצעים, ועד לוגיסטיקה ושילוח.

כל השאלות בקשר ל-ShoppingIL

ריכזנו במקום אחד את כל התשובות לשאלות שנשאלנו לאחרונה.