Staňte sa digitálnym šampiónom!

Vystúpte z rady a dostaňte svoju agentúru na novú úroveň.

Vitajte v novom, exkluzívnom tréningovom programe - špeciálne navrhnutom tak, aby pomohol vybraným špecialistom z programu Google Partners stať sa skutočnými odborníkmi na Smart Bidding.

Vitajte v programe

Naučte sa ako pracovať efektívnejšie a ako využívať silu technológie strojového učenia Googlu. Zistite tiež, ako urýchliť rutinné úlohy, aby ste získali viac času na strategické myslenie. 

Pomôžte svojej agentúre, aby rástla - vaši klienti môžu získať až o 30 % viac konverzií pri používaní stratégie ponúk cieľového ROAS v Obsahových reklamách Google.  

Čo na vás čaká?

Pripojte sa k vybranej skupine špecialistov s certifikáciou Google v oblasti vytvárania a optimalizácie kampaní Smart Bidding. Ako šampión vo svojej agentúre, budete tiež vybavený materiálmi, vedomosťami a poznatkami o najlepších postupoch, aby ste vyškolili svojich kolegov a získali čo najviac klientov.

Workshopom vás bude sprevádzať Matouš Ledvina, Agency Performance Manager, Google. Školenie prebehne v českom jazyku. 

Ste ideálnym účastníkom, ak:

  • Ste sa v uplynulom roku zúčastnili tréningu v oblasti Smart Bidding (prípadne máte porovnateľnú skúsenosť).
  • Máte viac ako 12 mesiacov skúseností.
  • Ste pripravený stať sa vašim agentúrnym expertom na Smart Bidding a chcete sa dostať ďalej ako len spravovať účty.

Pridajte sa

Na tomto evente sa môže kvôli kapacite zúčastniť  jeden človek za agentúru. Ak ním nie ste vy, poprosíme preposlať pozvánku vhodnejšiemu kandidátovi. :) Ďakujeme, že to budete akceptovať. 

 

 

digital_champions