Google Partners Online Academy

              

Nie je vaša agentúra v súčasnej dobe certifikovaným partnerom Google? Chýba vám zamestnanec s individuálnou certifikáciou Google AdWords? Prípadne uvažujete o získaní nových poznatkov a certifikácie? Zapojte sa do našej akadémie a naučíme vás ako efektívne inzerovať s Google Adwords.

Radi by ste svoje vedomosti a zručnosti z Google AdWords rozšírili o inzerciu v Obsahovej sieti? Pripravili sme pre vás Display Academy, v ktorej vám ukážeme, ako spravovať kampaň, vytvárať skvelé reklamy a vyberať cenové ponuky aj v Obsahovej sieti.

 


Inzerujete na mobilných zariadeniach, ale ešte nemáte odbornú certifikáciu? Chceli by ste si rozšíriť znalosti o mobilnej reklame? V našej Mobile Academy sa dozviete všetko, čo potrebujete k efektívnemu vytváraniu a správe kampaní.

 

Používate denne videoreklamu, ale ešte nemáte odbornú certifikáciu? Uvažujete o vyskúšaní videoreklamy, ale nie ste si istý ako na to? Naši certifikovaní tréneri vám ukážu ako získať certifikáciu a vytvoriť úspešnú kampaň.


Máte alebo spravujete stránku a chcete vedieť, ktoré podstránky zaujímajú vašich návštevníkov a naopak, kde ich strácate? Prihláste sa na našu Analytics Academy a pojmy ako Conversion Funnel či Bounce Rate budete mať v malíčku.

Exportujete alebo plánujete exportovať vaše produkty a potrebujete pomôcť s vašim online marketingom? Export Academy je špeciálne prispôsobená vašim potrebám. Ukážeme vám, ktoré produkty sú pre vaše potreby dôležité.

 


Chcete prehĺbiť svoje obchodné techniky a nabrať inšpiráciu pre oslovenie a získanie nových klientov? Práve pre vás je určená naša Online Sales Academy.

Okrem iného sa pozrieme aj na to, ako môžete využiť služby Google Merchant Center, Nákupy Google a AdWords na propagovanie vášho inventára produktov pomocou reklám s produktovými informáciami.

 


Akadémia je rozdelená na dve časti. Počas prvej máte možnosť zoznámiť sa s programom Google pre neziskové organizácie a s podmienkami a radami, ako získať Google AdGrants. Druhá časť je zameraná na praktické získavanie vedomostí v správe kampaní a online marketingovej stratégie. Prihláste sa a my vás naučíme ako osloviť väčšie množstvo potenciálnych darcov.

Si študent, ktorý chce získať odborný certifikát a získať nové poznatky z oblasti online marketingu? Pripravili sme pre teba akadémiu, ktorá sa skladá z dvoch častí. Prvá časť je zameraná na získanie certifikácie Základy inzercie v službe AdWords. Druhá pokročilejšia časť pozostáva z prípravy na certifikačnú skúšku Inzercia vo Vyhľadávacej sieti.

 

                     

Registrovať sa na Google Partners Online Academy

 


Chete spoznať trénerov, ktorí vás budú akadémiami sprevádzať? Pozrite si aj: