Google Certified Trainer Program

Na Slovensku už niekoľko rokov vzdelávame študentov, startupy, firmy či jednotlivcov v zručnostiach potrebných pre budúcnosť v rámci programu Grow with Google.

Neoddeliteľnou súčasťou sú naši Google Certified Trainers (GCT) a Grow with Google Student Ambassadors, ktorí nám pomáhajú vzdelávať, šíriť povedomie v tejto oblasti a sú našimi najbližšími partnermi na trhu. 

Google Certified Trainer

 

 

Prihlasovanie na Google Certified Trainer pre rok 2022 je spustené

ZISTIŤ VIACČo je program Google Certified Trainer

Program, ktorý pomáha vzdelávať Slovensko vďaka odborníkom a špecialistom z oboru. Pomocou tohto programu sa snažíme prinášať vzdelanie v oblasti digitálneho marketingu a mäkkých zručností do regiónov po celom Slovensku. Vzdelávať a rozvíjať Slovensko nám pomáhajú naši Google Certified Trainers.

Kto je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers sú nadšení a aktívni odborníci nielen v digitálnom marketingu, mäkkých zručnostiach ale aj v technických zručnostiach potrebných pre budúcnosť, ktorí chcú pomáhať rozvíjať Slovensko. Sú to aktívni ľudia, ktorí majú víziu ohľadom vzdelávania a majú chuť a čas sa tejto aktivite venovať.

 

Aké oblasti Google Certified Trainers školia?

BUSINESS & SOFT SKILLS: Enterpreneurship, Leadership, Export, Enterpreneurship / Diversity for Women,  #IamRemarkable, 

TECHNOLOGY & TOOLS: Workspace (G Suite), Online Security & Safety, AI/ML, 

ONLINE MARKETING: Google Ads Fundamentals, Google Ads Advanced, Google Analytics, Google Tag Manager, Shopping, YouTube, Google My Business, Google for Nonprofits

Staň sa aj ty trénerom


 

Grow with Google Student Ambassador Program

 

Prihlasovanie na Grow with Google Student Ambassador pre rok 2022 bolo uzatvorené.

Ďakujeme za vaše prihlášky.

Čo je Grow with Google Student Ambassador program?

Program Grow with Google Student Ambassadors je program, ktorý dáva šancu mladým ľuďom pomáhať vzdelávať a rozvíjať Slovensko. Je to program prednostne pre šikovných študentov, ktorí majú záujem podieľať sa na aktivitách slovenského Googlu a spolu s ním šíriť vedomosti o digitálnom marketingu a potrebe digitálnych zručností do budúcna. 

Kto sú Grow with Google Student Ambassadors?

Grow with Google Student Ambassadors sú nadšení a aktívni študenti, ktorí chcú získať zaujímavú skúsenosť a zároveň pomáhať rozvíjať Slovensko.

Sú to mladí ľudia, ktorí študujú na strednej alebo vysokej škole, majú skúsenosti s organizovaním akcií alebo dobrovoľníctvom a majú chuť a čas sa tejto aktivite venovať.

ambasadori