Google Certified Trainer Program

Disclaimer: Google Certified Trainers is a local Slovak and Czech activity. If you are searching for the global initiative of Certified Trainers for Education, please visit g.co/edu/trainer. Thank you! 

Na Slovensku už niekoľko rokov vzdelávame študentov, startupy, firmy či jednotlivcov v zručnostiach potrebných pre budúcnosť v rámci programu Grow with Google.

Neoddeliteľnou súčasťou sú naši Google Certified Trainers (GCT) a Grow with Google Student Ambassadors, ktorí nám pomáhajú vzdelávať, šíriť povedomie v tejto oblasti a sú našimi najbližšími partnermi na trhu. 

Google Certified Trainer

 

 

Ak máte záujem stať sa Google Certified Trainer pre rok 2023, vyplňte prosím nasledovný formulár a my vás budeme kontaktovať keď spustíme oficiálne prihlasovanie.

VYPLNIŤ FORMUlÁRČo je program Google Certified Trainer

Program, ktorý pomáha vzdelávať Slovensko vďaka odborníkom a špecialistom z oboru. Pomocou tohto programu sa snažíme prinášať vzdelanie v oblasti digitálneho marketingu a mäkkých zručností do regiónov po celom Slovensku. Vzdelávať a rozvíjať Slovensko nám pomáhajú naši Google Certified Trainers.

Kto je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers sú nadšení a aktívni odborníci nielen v digitálnom marketingu, mäkkých zručnostiach ale aj v technických zručnostiach potrebných pre budúcnosť, ktorí chcú pomáhať rozvíjať Slovensko. Sú to aktívni ľudia, ktorí majú víziu ohľadom vzdelávania a majú chuť a čas sa tejto aktivite venovať.

 

Aké oblasti Google Certified Trainers školia?

BUSINESS & SOFT SKILLS: Enterpreneurship, Leadership, Export, Diversity, Equity and Inclusion témy,  #IamRemarkable, 

TECHNOLOGY & TOOLS: Workspace, Online Security & Safety, AI/ML a inovácie, Google for Education, Google pre neziskové organizácie

ONLINE MARKETING: Google Ads, Google Analytics, Google Firemný profil, YouTube, Google pre neziskové organizácie, Google Marketing Platform, Online marketing strategy

Staň sa aj ty trénerom

Ak máte záujem stať sa Google Certified Trainer na rok 2023, prosím dajte nám vedieť váš záujem prostredníctvom tohto formulára. Budeme vás kontaktovať keď spustíme oficiálne prihlasovanie. Ďakujeme za porozumenie. 


 

Grow with Google Student Ambassador Program

 

 

Ak máte záujem stať sa Grow with Google Student Ambassador pre rok 2023, vyplňte nasledovný formulár a my vás budeme kontaktovať, keď spustíme oficiálne prihlasovanie.

VYPLNIŤ FORMULÁRČo je Grow with Google Student Ambassador program?

Program Grow with Google Student Ambassadors je program, ktorý dáva šancu mladým ľuďom pomáhať vzdelávať a rozvíjať Slovensko. Je to program prednostne pre šikovných študentov, ktorí majú záujem podieľať sa na aktivitách slovenského Googlu a spolu s ním šíriť vedomosti o digitálnom marketingu a potrebe digitálnych zručností do budúcna. 

Kto sú Grow with Google Student Ambassadors?

Grow with Google Student Ambassadors sú nadšení a aktívni študenti, ktorí chcú získať zaujímavú skúsenosť a zároveň pomáhať rozvíjať Slovensko.

Sú to mladí ľudia, ktorí študujú na strednej alebo vysokej škole, majú skúsenosti s organizovaním akcií alebo dobrovoľníctvom a majú chuť a čas sa tejto aktivite venovať.

Grow with Google Student Ambassadors
ambasadori