Spoznajte našich

Google Certified Trainers

pre rok 2020

 

Kamil Aujesky

Kamil Aujesky

YouTube

Marketingu sa venuje takmer 10 rokov, založil agentúru samsiDigital, spoluvlastní web developerské štúdio Studio TEM a okrem toho sa venuje tvorbe obsahu na YouTube. 

Lenka Hlinkova

Lenka Hlinkova

Skills of the Future

Motivátorka žien do IT, autorka knihy Ženský algoritmus a spoluzakladateľka akadémie zručností budúcnosti Selfactory. Národná líderka iniciatívy LEAN IN na podporu žien v ceste za svojimi ambíciami. 

Jakub Horváth

Jakub Horváth

#IamRemarkable

Copywriter, #IamRemarkable Trainer, organizátor M&M Academy, ktorý vyučuje predmety v špecializácii Digitálny marketing na Fakulte Manažmentu v Prešove.

Alexandra Kello

Alexandra Kello

Skills of the Future

Trénerka a lektorka pre oblasť kreatívneho myslenia, rozvoja tímov a soft skills. Založila značku kreativnemyslenie.sk a je propagátorkou prepájania kreatívneho a kritického myslenia. 

David Kováč

Dávid Kováč

G Suite

Zakladateľ spoločnosti Adante Systems, Google Cloud partner company, ktorá už 6 rokov pomáha firmám a školám s prechodom na G Suite. Taktiež vedie lokálne Google dev a biznis komunity v Košiciach. Spolupracuje s Google na rôznych projektoch, napr. spustenie MHD na Google Mapách. 

Ján Laurenčík

Ján Laurenčík

Skills of the Future

Managing Director v Basta digital, externý lektor na Fakulte manažmentu aj Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK, otec 5 detí.

 

Robo Lelkes

Róbert Lelkes

Google Ads Fundamentals

Performance marketér, ktorý pomáha klientom rásť a rád sa pohrá s číslami. Pomôže Vám nie len s Google Ads ale s čimkoľvek bude vedieť (a čo zatiaľ nevie sa rád naučí).

Matúš Lovás

Matúš Lovás

Online Security & Safety

Začínal ako PPC špecialista a aktuálne vedie online marketingovú agentúru Visibility. Na veci sa snaží pozerať strategicky a objektívne a vymýšľa čo najefektívnejšie riešenia, ktoré pomáhajú dosahovať želané výsledky. Je puntičkár a snaží sa aby bolo vždy všetko perfektné.

Jana Malaga

Jana Malaga

Skills of the Future

Zakladateľka projektu Asociácia blogerov a influencerov, ankety BLOGER ROKA, založila a vedie boutique content marketing house Content agency s fokusom na nastavenie obsahovej stratégie, tvorbu obsahu, PR, online reputačný manažment a spoluprácu s európskymi influencermi. 

Viktória Margitová

Viktória Margitová

Skills of the Future 

Key Account Manager v digitálnej agentúre Promiseo. Vedie desiatky projektov od lokálnych start-upov až po nadnárodné korporácie, jej náplňou práce je najmä komunikácia s kľúčovými klientmi agentúry a príprava kampaní ako celku. Je zodpovedná za dodanie, vyhodnotenie a kvalitu kampane, ktorú agentúra dodáva.

Julia Michalekova

Júlia Micháleková

#IamRemarkable

V praxi sa pohybuje od roku 2009. Začínala s manažovaním SEO projektov, neskôr viedla online agentúru VISIBILITY. Teraz sa naplno venuje DASE s.r.o., v ktorej pôsobí ako CEO. Za svoje poslanie považuje odovzdávanie jej know-how, vzdelávanie a starostlivosť o šťastie a rozvoj zamestnancov.

Miroslav Reiter

Miroslav Reiter

Google Analytics

Programátor a marketér, ktorý mudruje vo vlastnej vzdelávacej spoločnosti IT Academy. Workoholik so 102 certifikáciami, ktorý buduje online vzdelávaciu platformu VITA. Miluje vzdelávanie a všetko čo k nemu patrí.

Laszlo Szabo

László Szabó

Export

Spoluzakladateľ CEE export agentúry Growww Digital, zakladajúci člen predstavenstva CEE Digital Alliance. 14 rokov pôsobí na osi Praha-Bratislava-Budapesť, za posledných 7 rokov bol pri 60 úspešných export projektoch v našom regióne. Hrá na basgitaru vo funk kapele.

Peter Šebo

Peter Šebo

Leadership

Je zakladateľ a CDO digitálnej marketingovej agentúry PS:Digital, ktorá má za sebou viacero úspešných kampaní z pohľadu kreativity, efektivity, či digitálneho PR. Popri agentúrnych povinnostiach sa venuje aj prednášaniu na konferenciách alebo školách. Tiež je organizátorom najväčšej konferencie o digitálnom marketingu Digital Rulezz.

Peter Šíma

Peter Šíma

Google for Nonprofits

Zakladateľ agentúry AboveX Digital s viac ako 10 ročnými skúsenosťami s kampaňami pre klientov z USA, Nemecka, Slovenska a ďalších krajín. Špecializuje sa najmä na Google Ad Grants kampane pre neziskové organizácie. Je jediným Google Certified Professional pre Google Ad Grants v regióne CEE.

Ivan Valach

Ivan Valach

Skills of the Future

Ivan po dlhoročných skúsenostiach s rozvojom osobnej i tímovej efektivity, budovaním značky zamestnávateľa a zastrešovaním marketingu v súčasnosti rozvíja komunikačnú stratégiu a jej dopad na chod firmy, Jeho poslaním je prepojiť porozumenie a empatiu z psychológie a leadershipu s mechanizmami a pravidlami v marketingu a obchode.

Jaroslav Vojtechovský

Jaroslav Vojtechovský 

#IamRemarkable

Pedagóg a vedec na Univerzite Komenského, zakladateľ Digital Marketing Clubu a Inštitútu neuro-managementu. Certifkovaný life-kouč a tréner pre osobnostný rozvoj a mindfulness.

Martin Volek

Martin Volek

Enterpreneurship

Martin pomáha lokálnym a zahraničným firmám rásť na internete. Pracoval pre klientov ako napr. Slovenské národné divadlo, Landrover, BMW, Rolls Royce, Deloitte, Yeme.. Vedie Google Premier Partners digitálnu agentúru Volis International. Už piaty rok pracuje ako Google certifikovaný tréner a v roku 2019 sa stal trénerom roka - za posledné roky vyškolil vyše 7000 študentov a marketérov v Európe.