Spoznajte našich

Google Certified Trainers

pre rok 2021

Zaujala vás niektorá z tém, alebo sa chcete dozvedieť niečo viac? Kliknite na fotku jedného z našich Google Certified Trainers a kontaktujte ich cez LinkedIn.

Online marketing

Profile

Viktória Margitová

Online marketing strategy

Viktória pracuje ako Key Account Manager v digitálnej agentúre Promiseo, kde vedie desiatky projektov od lokálnych start-upov až po nadnárodné korporácie. Je zodpovedná za dodanie, vyhodnotenie a kvalitu kampane, ktorú agentúra dodáva.

Profile

Ján Laurenčík

Google My Business

Ján pôsobí v oblasti online marketingu 14 rokov. Pracuje ako Senior konzultant v Basta digital. Posledné 2 roky sa špeciálne venuje lokálnemu marketingu. Ján je otcom piatich detí.

Profile

Viktória Kajanovičová

Google Ads

Viktória je marketingová konzultantka s niekoľkoročnými skúsenosťami v PPC. Venuje sa najmä tvorbe komplexných stratégií digitálneho marketingu. Aktívne prednáša na konferenciách a rada vzdeláva začínajúcich marketérov.

Profile

Róbert Lelkes

Shopping Ads

Róbert už 3. rok spoločne s nami vzdeláva ako Google Certified Trainer. Venuje sa eCommerce a škálovaniu biznisov v online prostredí, za čo získal aj množstvo ocenení.

Profile

Peter Šíma

Google for NGOs

Marketingový konzultant s viac ako 11 ročnými skúsenosťami s kampaňami pre klientov z USA, Nemecka, SK/CZ a ďalších krajín. Špecializuje sa na marketing neziskových organizácii, najmä v rámci programu Google Ad Grants. Je zakladateľom a konzultantom v jedinej Google Ad Grants Certified Professional agentúry v strednej Európe - AboveX Digital. Posledné 3 roky aktívne vzdeláva neziskovky ako Google Certified Trainer.

Business & Soft skills

Profile

Milan Markovič

Enterpreneurship

Milan Markovič je COO digitálnej agentúry Effectix na Slovensku. Vedie tím talentovaných ľudí, s ktorými pracuje na dosahovaní ambicióznych cieľov. Vytvára kreatívne stratégie pre klientov na dosahovanie rastu ich podnikania. Pravidelne publikuje články a prednáša na univerzitách a odborných fórach. Zaujíma sa o inovácie, zlepšovanie výkonu a Design Thinking.

Profile

Martin Volek

Entrepreneurship

Martin sa venuje online marketingu vyše 15 rokov. Klientom kreuje digitálne stratégie a v rámci digitálnej agentúry, ktorú vedie spravuje firmám kampane na Google. V poslednej dobe vidí potenciál v zlepšovaní SEO. Pomohol mnohým klientom zvýšiť obrat a online reputáciu. Pracoval pre klientov pre B2B, ako i B2C klientov, ako napríklad: Rolls Royce, Peugeot, Citroen, Stella Artois, Education First, Fashion TV, Yeme, Gretsch Unitas, SOS Electronic.

Profile

Zuzana Vojtášová

Leadership

Zuzana je skúsená lektorka, konzultantka a profesionálna koučka. Práve skúsenosti z business prostredia, verejnej správy i neziskového sektora jej umožňujú jedinečným spôsobom sprevádzať jednotlivcov, lídrov a tímy. Inšpiruje k napĺňaniu vízií a efektívnemu dosahovaniu cieľov. Pomáha objavovať potenciál, rozvíjať talenty, vnútornú motiváciu a soft-skills zručnosti - v osobnostnom rozvoji, aj v leadershipe.

Profile

László Szabó

Export

László je spoluzakladateľ CEE export agentúry Growww Digital, zakladajúci člen predstavenstva CEE Digital Alliance. 15 rokov pôsobí na osi Praha-Bratislava-Budapesť, za posledných 8 rokov bol pri 60 úspešných export projektoch v našom regióne. Hrá na basgitaru vo funk kapele.

Jakub Horváth

Jakub Horváth

#IamRemarkable

Na Fakulte manažmentu Prešovskej univerzity v Prešove vyučuje predmety v rámci špecializácie digitálny marketing. Pôsobí tiež ako freelance copywriter, social media a PR konzultant. Poskytuje poradenstvo ako špecialista na online marketingovú stratégiu pre začínajúcich podnikateľov.

Alexandra Kello

Alexandra Kello

#IamRemarkable

Pracuje ako lektorka,mentorka, facilitátorka v HR a firemnom vzdelávaní. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia a vedenie ľudí. Je propagátorkou prepojenia kritického a kreatívneho myslenia, kreatívneho riešenia problémov, myšlienkových máp a ich využitie v pracovnom aj osobnom živote. Vo svojich tréningoch sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.

Jaroslav Vojtechovský

Jaroslav Vojtechovský

#IamRemarkable

Jaroslav pôsobí ako pedagóg a vedec na Fakulte managementu Univerzity Komenského, založil Digital Marketing Club a Digitálnu Univerzitu. Ako hobby sa roky venuje osobnostnému rozvoju, je certifikovaný live kouč a iniciátorom projektu Self Development Masters. Snaží sa pomáhať študentom odborne a osobnostne rásť, ľahšie sa uplatniť v živote a nájsť vnútornú rovnováhu.

Alexandra Foglszinger Janiak

Alexandra Foglszinger Janiak

Female Empowerment

Alex je nadšenkyňa projektového riadenia a všetkého, čo s ním súvisí. A keďže 60 percent úspechu projektu je v mäkkých zručnostiach, s radosťou a entuziazmom jej vlastným ho rada pravidelne sprostredkuváva na školeniach týkajúcich sa rôznych oblastí projektového cyklu, s dôrazom na diverzitu, a podporu žien.

Zuzana Zamborská

Zuzana Zamborská

Female Empowerment

Posledných 8 rokov Zuzana expandovala rôzne firmy do zahraničia, pričom pôsobila na viac ako 10 zahraničných trhoch. Pod palcom mala celú stratégiu vrátane sales, marketingu, back-office či HR. Práve na základe týchto skúseností si uvedomila, aké sú témy inklúzie & diverzity podstatné pre firmy. Preto po návrate zo zahraničia spoluzaložila BE-ID human, kde pomáhajú firmám témy inklúzie a diverzity uchopiť komplexne a strategicky formou D&I auditu či workshopov. Zároveň je tiež spoluzakladateľkou Lumus investment clubu, v rámci ktorého učia ženy angel investovaniu. 

Šárka Patkošová

Šárka Patkošová

Female Empowerment

Šárka je certifikovanou lektorkou a soft-skills trénerkou s viac ako 10 ročnými skúsenosťami z oblasti rozvoja a vzdelávania dospelých. V súčasnosti pracuje ako Learning & Development Manager v Lean In Slovakia. V IT oblasti pracuje ako AT&T Projektový implementačný manažér/Expert pre rozvoj a vzdelávanie zamestnancov. Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ženy, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

Miroslava Kuľková

Miroslava Kuľková

Media Literacy / Critical thinking

Mirka je doktorkou medzinárodných vzťahov a výskumnou pracovníčkou na Univerzite Karlovej. Bola členkou medzinárodných výskumných projektov, prednášala na univerzitách a konferenciách v zahraničí a na konte má tiež niekoľko medzinárodných odborných publikácií. Miera rozšírenia dezinformácií v spoločnosti ju natoľko znepokojovala, že vytvorila workshopy kritického myslenia, ktoré v spolupráci s košickým coworkom Starportom začala streamovať do košických stredných škôl. V súčasnosti spolupracuje s LeanIN Slovakia a IT Akadémiou, kde učí ženy a študentov, ako pracovať s informáciami.

Technology & Tools

Profile

Lenka Hlinková

Online Security & Safety

Lenka Hlinková motivuje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Je autorkou prvej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus, v ktorej vyvracia predsudok, že ženy a technológie k sebe nepatria. Po 12 rokov práce v IT na Slovensku a v Londýne založila spoločnosť Algoritmus, o rok neskôr občianske združenie pomenované po svojej knihe, v ktorých spolu s tímom pomáhajú najmä ženám získať svoje miesto v oblasti informačných technológií a v manažmente.

Profile

Dávid Kováč

Workspace (G Suite)

Dávid sa viac ako 6 rokov venuje pomáhaniu firmám a školám na zmenu spôsobu práce v novej cloudovej dobe pomocou Google Workspace (G Suite). Je jediný na Slovensku ako Google Cloud Certified Professionall Collaboration Engineer a jeho firma je taktiež autorizovaný Google Cloud Partner pre firmy a školy.

Profile

Miroslav Reiter

AI/ML

Programátor a marketér, ktorý mudruje vo vlastnej vzdelávacej spoločnosti IT Academy. Workoholik so 104 certifikáciami, ktorý buduje online vzdelávaciu platformu VITA. Miluje vzdelávanie a všetko čo k nemu patrí.

Kristina Ulicna

Kristína Uličná

AI/ML

Kristína sa profesionálne venuje kombinácií biomedicíny a počítačovej biológie. Je absolventkou štúdia biomedicínskych vied na King's College v Londýne. Počas svojho PhD štúdia sa naučila programovať a zapáčil sa jej vývoj a výskum umelej inteligencie s aplikáciami v zdravotníctve. Momentálne je v 3. ročníku interdisciplinárneho doktorandského programu na University College London a svoje skúsenosti vo výskume získala na stážach v MIT & Cancer Research UK.