Spoznajte našich

Google Certified Trainers

pre rok 2022

Zaujala vás niektorá z tém, alebo sa chcete dozvedieť niečo viac? Kliknite na fotku jedného z našich Google Certified Trainers a kontaktujte ich cez LinkedIn.

Online marketing

Lukáš Franko

Lukáš Franko

Marketingová stratégia

Lukáš je marketing & customer experience expert. Špecializuje sa na mapovanie a dizajnovanie cesty zákazníka cez Zákaznícky Pixel™. Marketingu, reklame a podnikaniu sa venuje 10+ rokov. O svoje know how sa delí v podcaste Marketingový Kanál a vedie agentúru Digitálny Nomád. Rozoberá nákupné správanie na fázy a procesy, nájde vylepšenia i hodnotovú inováciu a poskladá nový biznis model nákupnej cesty.

Tomáš Hrubý

Tomáš Hrubý

Google Ads

Tomáš vedie performance oddelenie v marketingovej agentúre daren&curtis. Zodpovedá za prácu svojho oddelenia, zároveň je mentorom a coachom juniornejších kolegov. V online marketingu sa hýbe už niekoľko rokov, počas ktorých pracoval na množstve rôznorodých projektov.

Ján Laurenčík

Ján Laurenčík

Google Firemný Profil

Ján pôsobí v oblasti online marketingu 15 rokov. Pracuje ako Senior konzultant v Basta digital. Posledné 3 roky sa špeciálne venuje lokálnemu marketingu. Ján je otcom piatich detí.

Róbert Lelkes

Róbert Lelkes

Marketingová stratégia

Róbert už 4. rok spoločne s nami vzdeláva ako Google Certified Trainer. Venuje sa eCommerce a škálovaniu biznisov v online prostredí, za čo získal aj množstvo ocenení. Spolupracuje so spoločnosťami naprieč svetom a v rôznych fázach rastu, od začínajúcich až po obraty v desiatkach miliónov.

Viktória Margitová

Viktória Margitová

Marketingová stratégia

Viktória pracuje ako Key Account Manager v digitálnej agentúre Promiseo, kde vedie desiatky projektov od lokálnych start-upov až po nadnárodné korporácie. Je zodpovedná za dodanie, vyhodnotenie a kvalitu kampane, ktorú agentúra dodáva.

Miroslav Reiter

Miroslav Reiter

Google Analytics, AI/ML

Programátor a marketér, ktorý mudruje vo vlastnej vzdelávacej spoločnosti IT Academy. Workoholik so 12 titulmi, ktorý buduje online vzdelávaciu platformu VITA. Miluje vzdelávanie a všetko čo k nemu patrí.

Peter Šíma

Peter Šíma

Google pre neziskové organizácie

Peter je marketingový konzultant s viac ako 12 ročnými skúsenosťami s kampaňami pre klientov z USA, Nemecka, SK/CZ a ďalších krajín. Špecializuje sa na marketing neziskových organizácii, najmä v rámci programu Google Ad Grants. Je zakladateľom a konzultantom v jedinej Google Ad Grants Certified Professional agentúre v strednej Európe - AboveX Digital.

Business & Soft skills

Lenka Hlinková

Lenka Hlinková

Diverzita a inklúzia, Inkluzívny leadership

Lenka Hlinková motivuje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Po 12 rokov práce v IT na Slovensku a v Anglicku založila spoločnosť Algoritmus, o rok neskôr občianske združenie pomenované po jej knihe Ženský algoritmus, v ktorých spolu s tímom pomáhajú najmä ženám získať svoje miesto v oblasti IT a v manažmente. Pôsobí ako Diversity & Inclusion Consultant vo firmách a DEI Expert na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny.

Jakub Horváth

Jakub Horváth

#IamRemarkable

Jakub vyučuje predmety v rámci špecializácie digitálny marketing na Fakulte manažmentu, ekonomiky a obchodu Prešovskej univerzity v Prešove. Pôsobí tiež ako freelance copywriter, social media a PR konzultant. Poskytuje poradenstvo ako špecialista na online marketingovú stratégiu pre začínajúcich podnikateľov.

Alexandra Kello

Alexandra Kello

#IamRemarkable

Alexandra je nadšenkyňa pre rozoj ľudí. Pracuje ako lektorka,mentorka, facilitátorka. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia, vedenie ľudí a facilitícia skupín. Je veľkou fanúšičkou myšlienkových máp a využívania kreatívnych techník v pracovnom aj osobnom živote. V rozvoji sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.

Michaela Králiková

Michaela Králiková

Soft skills in Business, Personal Development

Michaela Králiková je brand director, autorka, mentorka a speakerka o duševnom zdraví a hodnotách v podnikaní. Založila sieť bistro-kaviarní, eshop a vydala dve knihy. Účinkuje v TV reláciách, podcastoch, publikuje články, mentoruje jednotlivcov a firmy. Jej vášňou je kreatívny marketing a brand building v gastronómii.

Milan Markovič

Milan Markovič

Leadership

Milan Markovič je leader a COO digitálnej agentúry Effectix. Ako pôvodne vyštudovaný architekt sa nadchol pre marketing, a preto sa posledných 9 rokov ponoril do vôd digitálu. Svoje flow nachádza v inovatívnom prístupe k projektom, pri ktorých môže pomáhať značkám vytvárať kreatívne komunikačné stratégie.

Tatiana Ondrisková

Tatiana Ondrisková

Diversity, Equity & Inclusion & Personal development

Tatiana je nadšená manažérka a marketérka, ktorá má viac ako 15 ročné skúsenosti v manažmente a marketingu. Zároveň marketing, marketingovú komunikáciu a marketing v sociálnych médiách aj vyučuje na Ekonomickej univerzite, na ktorej si spravila aj doktorát v odbore "Marketingový a obchodný manažment".  Tri roky viedla ako generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva rádio Europa 2. Má veľké množstvo skúseností s prácou s talentmi a rôznorodými ľuďmi vo firmách a objavovaním a využitím ich potenciálu. Diverzitu žije každý deň s gréckym priateľom a ich slovensko - gréckym synom :)

Zuzana Vojtášová

Zuzana Vojtášová

Leadership

Zuzana je skúsená lektorka, konzultantka a profesionálna koučka. Je Google Certified Trainer pre Leadership a Design Thinking. Skúsenosti z business prostredia, verejnej správy i neziskového sektora jej umožňujú jedinečným spôsobom sprevádzať jednotlivcov, lídrov a tímy. Inšpiruje k napĺňaniu vízií a efektívnemu dosahovaniu cieľov. Pomáha objavovať potenciál, rozvíjať talenty, vnútornú motiváciu a soft-skills zručnosti - v osobnostnom rozvoji, aj v leadershipe.

Martin Volek

Martin Volek

Enterpreneurship

Už vyše 10 rokov sa venuje profesionálne online markegingovým stratégiam a vedie Google Premier digitálnu agentúru Volis International. Pomohol zvýšiť obrat a povedomie o značke klientom z B2B, ako i B2C ako napr. Rolls Royce, Peugeot, SOS Electronic, Peri, Stella Artois, Yeme, Slovakia Travel, Fashion TV a TA3. Venuje sa stratégiam a kampaniam na sociálnej sieti LinkedIn. Online marketing prednáša na univerzitách, konferenciách - vyškolil vyše 10 000 ľudí a firiem. Má rád moderné umenie a cestovanie.

Zuzana Zamborská

Zuzana Zamborská

Diversity, Equity & Inclusion témy

Posledných 8 rokov Zuzana expandovala rôzne firmy do zahraničia, pričom pôsobila na viac ako 10 zahraničných trhoch. Pod palcom mala celú stratégiu vrátane sales, marketingu, back-office či HR. Práve na základe týchto skúseností si uvedomila, aké sú témy inklúzie & diverzity podstatné pre firmy. Preto po návrate zo zahraničia spoluzaložila BE-ID human, kde pomáhajú firmám témy inklúzie a diverzity uchopiť komplexne a strategicky formou DE&I auditu či workshopov. Zároveň je tiež spoluzakladateľkou Lumus investment clubu, v rámci ktorého učia ženy angel investovaniu. 

Technology & Tools

Andrea Cox

Andrea Cox

Digitálna bezpečnosť

Andrea je spoluzakladateľka organizácie digiQ. Venuje sa témam aktívneho digitálneho občianstva. Vzdeláva mládež, pedagógov a pracovníkov s mládežou v oblasti bezpečného používania internetu a kritického myslenia. Vytvorila, podieľala sa na tvorbe alebo prekladov viacerých metodík a cvičebníc v oblasti digitálneho občianstva.

Alexandra Guttmann

Alexandra Guttmann

Digitálna bezpečnosť

Alex je žena v IT. A kedže vie, že ženy v IT to nemajú najľahšie, robí všetko, aby im to spríjemnila, namotivovala ich, a podporila sa vydať cestou, ktorá je blízka ich srdcu. S 20 rokmi skúseností v produktovom a projektovom riadení rozvíja témy ako Design thinking, agilného prístupu k projektom, digitálneho občianstva, a moderného leadershipu.

Dávid Kováč

Dávid Kováč

Google Workspace, Google for Education

Dávid sa viac ako 7 rokov venuje pomáhaniu firmám a školám na zmenu spôsobu práce v novej cloudovej dobe pomocou Google Workspace (G Suite). Je jediný na Slovensku ako Google Cloud Certified Professionall Collaboration Engineer a jeho firma je taktiež autorizovaný Google Cloud Partner pre firmy a školy.

Rastislav Medveď

Rastislav Medveď

Google Workspace

Rastislav je špecialista na Google Workspace. S nadšením pomáha malým a stredným firmám implementovať a používať nástroje Workspace pre efektívnu tímovú prácu a osobnú produktivitu. Má certifikát Google Certified Deployment Specialist a spoločnosť Griešenia, s.r.o. je autorizovaný Google Cloud Partner.