Spoznajte našich Grow with Google Student Ambassadors pre rok 2020

 

Martina Janickova

Martina Janičková

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave, Fakulta mas. komunikácie

Je študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave a popri štúdiu pracuje ako junior SEO specialist v digitálnej agentúre Glidy. Má rada náročné výzvy, pretože práca pod tlakom ju motivuje k lepším výsledkom. Rýchlo sa učí nové veci a má dobrú pamäť. Fascinuje ju vesmír a medicína.

Richard Veselényi

Richard Veselényi

Ekonomická Univerzita, Bratislava Obchodná fakulta

Pracuje tiež ako Student Brand Manager pre Red Bull. Jeho práca, "dávať ľuďom krídla" je aj jeho najväčšie hobby. Študoval pol roka v Španielsku na univerzite v Barcelone. Miluje hudbu a kultúru okolo nej a nemá rád koriander.

Lucia Hasprová

Lucia Hasprová

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre Filozofická fakulta

Študuje odbor Marketingová komunikácia a reklama. So spolužiakmi založila študentskú marketingovú agentúru wasper.sk. Špecializuje sa na copywriting, vytváranie contentu a správu sociálnych sietí. Vo voľnom čase šije tašky pod svojou značkou eLeco_handmade a už niekoľko rokov sa zúčastňuje Campu mladých podnikateľov.

Maximilián Marton

Maximilián Marton

Francúzske bilinguálne gymnázium M.R.Štefánika, Košice

Je študentom francúzskeho bilingválneho gymnázia v Košiciach. Už tretí rok je dobrovoľníkom v neziskovej organizácii ÚNSS. Momentálne pracuje na úspešnom získaní bronzovej medajle v DofE. Vo voľnom čase sa venuje športom, hre na klavíri a učeniu nových vecí. Letné prázdniny bude tráviť na stáži vo vedeckej inštitúcií SAV.

Adam Spodniak

Adam Spodniak

Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec

Je ambiciózny gymnazista, ktorý sa intenzívne pripravuje na vysokoškolské štúdium. Venuje sa organizovaniu rôznych akcií, fotografovaniu a točeniu filmov ale i iných videí. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí stáž v TV JOJ.

Milan Novotný

Milan Novotný

-ex Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen

Svoju prvú stránku spravil pred 10 rokmi. Vtedy zistil, že digitál ho bude živiť a bude sa mu venovať. Okrem toho na škole reselloval supreme a vymeškával školu, aby mohol chodiť stážovať do marketingových agentúr

Marwan Said

Marwan Said

Prešovská univerzita, Prešov, Fakulta Manažmentu

Študuje na Fakulte Manažmentu v Prešove a zároveň pracuje ako procesný inžinier pre spoločnosť AT&T. Má rád cestovanie a spoznávanie nových kultúr.