1. Kto może przyjść na nasze wydarzenia?
Na warsztaty może przyjść każdy student wrocławskich uczelni, który zarejestruje się przez formularz na stronie internetowej, odpowie na pytanie dlaczego to właśnie ją/jego powinniśmy zaprosić oraz otrzyma e-mail potwierdzający uczestnictwo.

2. Czy udział w wydarzeniach jest płatny?
Nie, jedyną inwestycją jest Twój czas.

3. Na czym polega finał konkursu?
Podczas finału konkursu zespoły składające się z Uczestników konkursu przedstawią swoje pomysły oraz MVP przed "Jury", które wybierze najlepszy projekt.

4. Co muszę zabrać ze sobą na wydarzenia?
Na szkoleniach potrzebny Ci będzie komputer/tablet/smartfon i świeży umysł. Zapewniamy Wam dostęp do internetu, podstawowe materiały do pisania oraz napoje.

5. Czy muszę brać udział we wszystkich szkoleniach?

Jest to wysoce zalecane. Rozumiemy jednak, że możgą zdarzyć się wypadki losowe, dlatego dopuszczamy nieobecność na jednym spotkaniu.

6. Czy mogę wziąć udział w wydarzeniu jeśli mojej uczelni nie ma na liście?

Oczywiście, zapraszamy Cię do udziału w wydarzeniu wszystkich studentów z wrocławskich uczelni. 

7. Co jeśli nie mogę wziąć udziału w szkoleniach?

Jeżeli nie możesz wziąć udziału w szkoleniach na uczelni, zapraszamy Cię do skorzystania z platformy Internetowych Rewolucji. Po przerobieniu całego materiału również uzyskasz certyfikat ukończenia kursu Internetowych Rewolucji. 

10. Czy możemy zgłosić się grupowo

Nie przewidujemy zgłoszeń grupowych. Możesz zaznaczyć z kim chciałbyś być w drużynie w formularzu rejestracyjnym, jednak nie gwarantujemy, że będziesz z tą osobą w składzie.