Czego się nauczysz?

To wiedza przygotowana przez specjalistów dla przyszłych specjalistów i specjalistek.

Program obejmuje wszystkie najważniejsze umiejętności, które obecnie powinien mieć przyszły Młodszy Specjalista/Specjalistka ds. Marketingu.

Nie ograniczamy się wyłącznie do reklamy. Uczymy również analityki, podstaw biznesu, a także technologii chmurowych. 

nn
NN

Poznaj szczegóły kursu

Program został oparty o 6 kluczowych obszarów edukacyjnych.

nn

1. Każdy obszar edukacyjny składa się z serii kursów (modułów) dotyczących konkretnych tematów.

2. Materiał szkoleniowy jest podzielony na krótkie lekcje online, tak aby ułatwić Ci przyswajanie nowej wiedzy i w łatwy sposób kontrolować postęp w nauce.

3. Program został uzupełniony również o ponad 20 regularnych spotkań live

━ Wszystko zostało oparte o 3 filary nauczania 

nn
NN

A od kogo? Poznaj swoich Trenerów i Trenerki!

To grupa ponad 30 doświadczonych specjalistów i specjalistek, założycieli agencji i pracowników wiodących firm, którzy będą do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie kursu.

Ucz się od najlepszych! A co reprezentują najlepsi?

NN
K. MARZEC

Prowadzi zajęcia:

nn

Deva Group 

Krzysztof Marzec

CEO w DevaGroup - agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star. Trener SEO, Google Ads & Analytics. Prowadził szkolenia dla najlepszych agencji i domów mediowych bezpośrednio na zlecenie Google. Szkolił w Akademii Google Partners.

Autor dwóch książek z wyprzedanymi nakładami. Ma na swoim koncie ponad sto artykułów i wysoko ocenianych kursów on-line. 

A. WĘGLARZ

Prowadzi zajęcia:

nn

Go2Market 

Agnieszka Węglarz 

Jest strategiem i praktykiem biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracowała jako menedżer w firmach MŚP i korporacjach. Była między innymi Dyrektorem Departamentu Strategii Marketingowej w Polkomtelu i Dyrektorem Marketingu w Sygnity.

Od 2014 roku prowadzi własną firmę doradczą. Od 2019 współpracuje również z Google for Startups jako mentor w międzynarodowych programach. 

M.Zastrożna

Prowadzi zajęcia:

nn

Allegro

Martyna Zastrożna

Entuzjastka marketingu i użytecznych stron internetowych. Zawodowo analityczka danych. Autorka książek: „Google Analytics dla marketingowców” i „Google Analytics w biznesie”, a także wielu artykułów w branżowych czasopismach.

Prywatnie miłośniczka dobrej herbaty i mocnego brzmienia. Szaleńczo zakochana we wszystkim, co islandzkie.

M. MICHALCZUK

Prowadzi zajęcia:

nn

Conversion

Mariusz Michalczuk 

Prawdziwy fan analizy danych, którą zainteresował się już na studiach – ukończył metody ilościowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Analityką internetową zajmuje się od ponad 10 lat – wdrażając, konfigurując i wykorzystując narzędzia analityczne.

Oprócz przeprowadzenia setek projektów analitycznych przeszkolił tysiące ludzi, zarażając ich swoją pasją do analityki internetowej.

R.KASPRZAK

Prowadzi zajęcia:

nn

Szkoła Główna Handlowa

Rafał Kasprzak

Pracownik naukowy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zatrudniony w Instytucie Zarządzania Wartością. Autor wielu projektów badawczych i gospodarczych poświęconych zagadnieniu innowacyjności oraz efektywnemu stymulowaniu współpracy pomiędzy nauką a biznesem.

Posiada doświadczenie zawodowe w obszarach doradztwa biznesowego dla organizacji wdrażających innowacje oraz w zarządzaniu projektami innowacyjnymi.

M.Bombol

Prowadzi zajęcia:

nb

Szkoła Główna Handlowa

Małgorzata Bombol

Dyrektor Instytutu Zarządzania Wartością SGH, kierownik Zakładu Marketingu Wartości SGH. Doradca i ekspert między innymi w Deutsche Bank Polska, firmach consultingowych, członek komitetów inwestycyjnych. Specjalizuje się w badaniach klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Autorka ponad 140 publikacji naukowych, między innym na temat zachowań klientów, stylów życia polskich klas społecznych, czasu wolnego oraz marketingu doświadczeń.

nn
nn

Rada Programowa

Program nauczania został zaakceptowany przez specjalnie w tym celu powołaną Radę Programową. Składającą się z przedstawicieli Organizatora, Partnera Edukacyjnego, Programu Parnerskiego oraz wybranych instytucji.

nn
nn

Zobacz, jak wygląda ścieżka

proces

Regulamin programu dostępny jest tutaj.

Organizator

nn

Partner edukacyjny

nn

Partnerzy strategiczni

NASK
GovTech
Minister