WDA2017
Cosmopolitan

4-го квітня стартує серія навчальних онлайн-вебінарів журналу Cosmopolitan Ukraine і Women's Empowerment Program with Google від провідних фахівців кожної індустрії. Навіть найсерйозніша керівниця, найповажніша менеджерка і найвпливовіша фахівчиня з бізнес-стратегії відчували це дивовижне задоволення, коли ти знімаєш туфлі після важкого дня.

Навіть зухвала авторка, поважна CEO та цілеспрямована студентка замислювалися про материнство: а чи вже час? Навіть найзавзятіша кар'єристка, успішна selfmade woman і залізна леді хоча б раз плакали в туалеті через проблеми на роботі. Адже яку би посаду ти не обіймала – суворої керівниці або старанної підлеглої – у першу чергу, ми – жінки. Ми – дівчата, дочки, сестри й подруги, ми – люди. Ми хочемо не лише побудувати успішну кар’єру, а й навчитися бути красивими, щасливими та успішними. Тому журнал Cosmopolitan Ukraine і Women's Empowerment Program with Google презентують спільний проект – серію освітніх вебінарів Go Girl для сучасних дівчат – безстрашних, веселих і активних! Основна мета проекту – допомогти українським жінкам отримати корисні знання та практичні навички з п'яти тематичних напрямків: стиль, краса, кар'єра, здоров'я і саморозвиток.

Наші лектори – професіоналки, лідерки думок та ідейні натхненниці – будуть ділитися своїм досвідом самореалізації за допомогою сучасних технологій, давати практичні рекомендації та виводити робочу формулу успіху для всіх учасниць проекту. Формат проекту простий: серія онлайн-семінарів, що триватимуть із 4 квітня до 8 травня. Протягом курсу експертки читатимуть лекції і відповідатимуть на твої запитання. Кожна серія передбачатиме можливість для діалогу: усі учасники трансляції зможуть ділитися думками та ставити запитання один одному, обговорювати будь-які питання, що стосуються теми. Для кого буде корисним наш курс?

Для активних дівчат будь-яких професій, різного вікута з різними мріями,  але з єдиною важливою метою в серці – стати найкращою версією себе. Щоб узяти участь у програмі, потрібно заповнити анкету. Участь в програмі безкоштовна, кількість місць обмежена. 

Зареєструватись

Все ще сумніваєтеся? Ознайомтеся докладніше з програмою і встигніть зареєструватися до 2-го квітня.