Google | Pomáhame Slovensku rásť: Z garáže do sveta

Koho uvidíte na konferencii?

Martina Sokolíková 

Google Slovensko

  

V Googli vedie iniciatívu Growth Engine a naplno se venuje digitálnej transformácií v Českej republike a na Slovensku. Jej hlavným cieľom je udržateľné začlenenie online marketingu do vzdelávania a poskytnúť tak študentom a mladým podnikateľom zručnosti pre vlastné online podnikanie alebo budúcu kariéru. Vo voľnom čase je vášnivá cestovateľka a známa milovníčka mačičiek.

Martin Volek

Google Partners Trainer

Volis International

Martin je zakladateľom digitálnej agentúry VOLIS International. Je odborníkom na cestovný ruch, vzdelávanie a online marketing. Ako Google Partners Trainer je zameraný na vzdelávanie študentov. Zaujíma sa o inšpiratívne konferencie a prednášky.

Kamil Aujesky

Google Partners Trainer

Orange Slovensko  

Online marketingový stratég, bloger roka a konzultant s viac ako 9-ročnými skúsenosťami. Organizuje event Digitálny štvrtok a moderuje vlastnú show Marketing Backstage, ktorá odhaľuje zákulisie slovenskej reklamy. Kamil je ako Google Partners Trainer zodpovedný za zvyšovanie digitálnej gramotnosti na Slovensku v projekte Digitálna Garáž.

Richard Zimmermann

Google Partners Trainer

Promiseo

Richard je scenárista, producent a IdeaMaker v Promiseo a zároveň aj CEO agentúry FlowDigital. Sústreďuje sa na budovanie pozitívnej emotívnej väzby medzi značkou a jej klientom. Chcel by zažiť let na obežnú dráhu a odpáliť párty v bezváhovom stave na ISS. Ako Google Partners Trainer sa venuje Video Contentu.

Rastislav Talárovič

Manažér marketingového oddelenia, SOS electronic

Juraj Toth

Marketingový manažér 

 Letisko Košice - Airport Košice, a.s.

Marek Kuzma

CEO, InnocentStore

Mária Takáčová

Digitálna garáž