Čo ťa čaká?

Pripravili sme spolu so spíkrami zaujímavé prípadové štúdie, dozvieš sa najnovšie čisla zo sveta onlinu, trendy a nástroje. Okrem zaujímavých informácií, môžeš získať super ceny a samozrejme nesmie chýbať ani afterparty na záver.

Registrácia

 

od 15:30

Vstupenky stačí predložiť v elektronickej podobe.

1.BLOK OD 16:00

Mária Sofia Takáčová

Google

Skills of the Future

Aké zručnosti budeme potrebovať v budúcnosti? Sme na Slovensku na tieto zmeny pripravení? Na základe výsledok štúdie Digital Challengers sa pozrieme ako využiť tieto príležitosti čo najlepšie

Tomáš Kasman

Google

Jak še marketuje s Googlom v zahraničí? 

Export má pre väčšinu projektov obrovský potenciál. Ukažeme vám ako si pomocou dostupných online nástrojov ako je napr. Market Finder vybrať ten správny trh a kroky pre úspech v zahraničí.   

Andrea Michajlová

PROMISEO

Informácia ako zdroj chaosu

Jednoduché je pripraviť stratégiu, keď viete, čo môžete čakať. Ale čo v prípade, keď sa na poslednú chvíľu všetko zmení a začínate hrať hru s časom? V dvoch case studies si ukážeme, ako rýchlo sa dokážu veci meniť a aké dôležité je spájanie súvislostí. Niečo o tom vie aj Google, ktorý nás ocenil shortlistom na súťaži Google Premier Partner Awards EMEA.

Kamil Aujesky

samsiDigital

Ako budovať značku online

Dozviete sa najnovšie údaje z prostredia YouTube, trendy vo tvorbe obsahu a  videomarketingu a novinky na rok 2020

2.BLOK OD 18:00

Jana Malaga

Content Agency

 

Influencer marketing a natívny obsah v marketingových kampaniach

Ako značky na Slovensku môžu stimulovať zákazníka a zvyšovať svoje tržby? Integrácia influencer marketingu a natívneho obsahu do marketingových kampani a aktivít. Čo funguje viac a čo najviac?

Alexandra Mihók – Kvietková

KOŠICE:DNES

Ako nastaviť účinnú a efektívnu lokálnu kampaň?

Svet sa mení. A s ním aj spôsob, ako účinne osloviť zákazníka. Čo funguje Košiciach?

Všetci spíkri

Panelová diskusia a Q&A

AFTERPARTY OD 20:00

Peter Šoltés

Matúš Szepeši

Promiseo

Kto sa bojí, nech nejde na východ & 3 (ne)pravdy o SEO 

Tandem talk v rámci série Content marketing od A po Zet, ktorý vedie Janka Malaga v spolupráci s WebSupportom. Janka bude hostiť Petra Šoltésa, ktorý bude zdieľať svoje osobné skúsenosti z podnikania na východnom Slovensku a poodhalí svoj pohľad na insourcing / outsourcing marketingových služieb. Jeho kolega Matúš, špecialista na SEO, zase poodhalí 3 (ne)pravdy na rok 2020 a predstaví skvelý track record výsledkov firiem ako Kiwi, Fortuna či Innogy.

 

Networking