Spoznaj spíkrov

 

kamil

Kamil Aujesky

CEO @ samsiDigital

LinkedIn

Kamil vedie svoju digitálnu agentúru samsiDigital, okrem toho je aj  Google Certified Trainer tretí rok po sebe, čo znamená, že ako jeden z pätnástich ľudí na Slovensku má na starosti vzdelávanie jednotlivcov a firmy v oblasti digitálneho marketingu. Vyhral 2x po sebe anketu Bloger roka v kategórii IT, Inovácie a biznis. Okrem týchto aktivít pravidelne organizuje Digitálny Štvrtok, točí Marketing Backstage a venuje sa ďalším projektom a konzultáciám v rámci digitálneho marketingu.

jana

Jana Malaga

CEO @ Content agency

LinkedIn

Špecialistka na obsahový a influencer marketing, zakladateľka ankety BLOGER ROKA®, nadčasového projektu Asociácia blogerov a influencerov. Je jednou z 15 Google Certified Trainer for Education na Slovensku. Založila Content agency, ktorá sa zameriava na nastavenie obsahovej stratégie, tvorbu obsahu, public relations a na spolupráce so slovenskými a českými influencermi. Má rada pravidlá, dochvíľnosť, dobré jedlo či poctivé slovenské víno.

tomas

Tomáš Kasman

Google Marketing Platforms

LinkedIn

Tomáš po škole začal ako internista v pražskom Google, pôsobil v rôznych rolách a krajinách. Posledné roky pôsobil v Amsterdame, kde mal na starosti veľkých európskych klientov, napr. Uber pre Európu. Momentálne má na starosti Google technológie pre marketing v regióne strednej Európy. V súkromí je hrdý otec dvoch detí a šťastný manžel Košicanky, ktorá ho priviedla zo sebou do Košíc.

andrea

Andrea Michajlová

Creative Director @ Promiseo

LinkedIn

Creative director v marketingovej agentúre Promiseo a zanietená milovníčka reklamných textov v jednom. Patrí k tým, ktorí k svojej práci pristupujú zodpovedne a s nákazlivým nadšením. Aj vďaka tomu má za sebou niekoľko úspešných kampaní pre lokálne, ale aj svetoznáme značky ako napríklad Coca-Cola, Nestlé, Mastercard, letisko Košice či Biela pastelka. Ajki do sveta reklamy vstúpila ako freelance copywriter, no v súčasnosti je zodpovedná za rôzne kreatívne výstupy či stratégie. Ani po desiatich rokoch vo svete marketingu nestráca svoj entuziazmus a cit pre hodnotnú reklamu s ohľadom na požiadavky klientov.

alexandra

Alexandra Mihók Kvietková

CEO @ KOŠICE:DNES Media House

LinkedIn

Alexandra je CEO a spolumajiteľkou najväčšieho lokálneho mediálneho domu KOŠICE:DNES, ktoré združuje pod jednou strechou denník, online, televíziu, rádio a marketingové služby. Od založenia mediálneho domu do roku 2018 pôsobila v KOŠICE:DNES na pozícii marketingového riaditeľa, zodpovedného okrem iného za tvorbu a realizáciu komunikačných riešení pre klientov. Do roku 2014 pôsobila ako CMO materskej skupiny KRATKY GLOBAL:

maria

Mária Sofia Takáčová

Google Partners Coordinator

LinkedIn

Mária ukončila bakalársky titul na Univerzite Komenského v Bratislave v odbore manažment, popri ktorom študovala vo francúzskom Lyone a v hlavnom meste Spojených štátov. Ešte v prvom ročníku na vysokej škole začala stážovať v Google Slovensko a dnes pracuje v marketingu na pozícii Google Partners Coordinator. Mária pod hlavičkou programu Google Partners rozvíja agentúrny ekosystém na Slovensku a vrámci Grow with Google pomáha rozvíjať jednotlivcov alebo firmy. So skupinou kamarátov vedie neziskovú organizáciu Consulting Club Bratislava, ktorá sa venuje vzdelávacím aktivitám.

tomas

Tomáš Popovič

Creative Director@ Esenti

LinkedIn

Founder a kreatívny riaditeľ digitálnej agentúry Esenti, s.r.o. pôsobí v ONLINE prostredí viac ako 10 rokov. Bývalý linuxák, kóder a programátor. Roky sa venuje SEO problematike a aktuálne už tretím rokom výkonnostnému marketingu, analytike a e-commerce odvetviu. Vo voľnom čase sa venuje rodine a vzdelávaniu seba aj iných.