Akademia Google Partners

Kursy online i warsztaty praktyczne bezpłatnie w całej Polsce.

Zakończyliśmy pierwszą część tegorocznej edycji Akademii Google Partners. Obecnie pracujemy nad nową ofertą edukacyjną. Zapisy na nowe szkolenia planujemy uruchomić w pierwszej połowie września. Zapraszamy ponownie po wakacjach.

Czym jest Akademia?




Akademia Google Partners to cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych w całej Polsce od 2013 r. dla agencji uczestniczących w programie Google Partners. Chcemy, aby dzięki Akademii każdy pracownik agencji SEM miał możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności w ramach teoretycznych kursów online oraz praktycznych szkoleń stacjonarnych w całej Polsce.

Oferta szkoleniowa Akademii

W 2016 r. wprowadziliśmy do oferty Akademii szkolenia stacjonarne w formie warsztatów produktowych i sprzedażowych, które w interaktywny i mocno praktyczny sposób pomogą w pogłębieniu wiedzy na temat AdWords i Analytics oraz doskonaleniu umiejętności sprzedażowych. Uczestnicy Akademii mają również możliwość korzystania z certyfikacyjnych kursów online, które pomogą w przygotowaniu się do egzaminów dostępnych w Google Partners.

Oferta Akademii została zróżnicowana w zależności od status uczestnika w Google Partners.

Materiały edukacyjne i szczegóły certyfikacji

Oprócz udziału w warsztatach i kursach online zachęcamy do pogłębiania wiedzy produktowej poprzez korzystanie z materiałów, które ułatwiają przygotowanie do poszczególnych egzaminów i pomagają w uzyskaniu certyfikatów z zakresu Google AdWords oraz kwalifikacji indywidualnej Analytics:
- egzaminy w Google Partners,
- kwalifikacja indywidualna Google Analytics,
- zasady certyfikacji.

Uczestnicy programu Google Partners mają też dostęp do prezentacji, raportów i innych materiałów edukacyjnych po zalogowaniu w Google Partners (zakładka: Materiały).