Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Tak, udział w każdym etapie programu jest całkowicie bezpłatny.

Tak, otrzymasz wtedy konsultację z naszym doradcą oraz pakiet materiałów, które pomogą Ci taką stronę założyć.

Tak, jest zapraszamy wszystkie firmy, również te, które brały udział w Google Internetowe Rewolucje.

Zapraszamy wtedy na dyżury aby przedyskutować przerabiany materiał oraz zapraszamy do zadawania pytań w formularzu - odpowiemy na nie na dyżurze. Informacja o dyżurze znajduje się w powitalnym mailu, który od nas dostałeś.

Doradcy programu są ekspertami z dziedziny marketingu internetowego i wprawnymi szkoleniowcami. Od lat pomagają firmom rozwinąć skrzydła w internecie.

Co ważne, doradcy są rozsiani po całej Polsce. Będziesz więc mieć możliwość otrzymania wsparcia adekwatnego do lokalnych realiów.

Pakiet wiedzy i szkolenia:

  • Ponad 50 godzin praktycznych kursów online od Google, obejmujących zagadnienia marketingu internetowego, analityki internetowej i użyteczności stron internetowych (UX), przygotowanych po to, żeby pomóc Ci zacząć sprzedawać w internecie.
  • Kurs Lean Canvas i e-booki biznesowe wspierające szybką adaptację modeli biznesowych firm, od Polskiego Funduszu Rozwoju.
  • Kurs wprowadzający do rozwiązań chmurowych dla małych i średnich firm od Operatora Chmury Krajowej, aby zaproponować rozwiązania chmurowe, które mogą pomóc zwiększyć ich innowacyjność i obniżyć koszty działalności.

Dodatkowo: cotygodniowe dyżury w celu omówienia kursu i wykonywanych ćwiczeń, indywidualny kontakt z doradcą, materiały w formie video i pdf.

Wsparcie dla Twojej firmy będzie trwało 6 tygodni. Po tym czasie jest możliwość otrzymania wsparcia reaktywnego przez 3 miesiące (np. zadania pytania, skonsultowania problemu).

Po czasie trwania kursu istnieje możliwość otrzymania wsparcia reaktywnego przez 3 miesiące (np. zadania pytania, skonsultowania problemu). Współpraca kończy się po zakończeniu tych trzech miesięcy.

Nie jest to obowiązkowe, aczkolwiek rekomendujemy wykonywanie ćwiczeń. Pomogą one rozszerzyć wiedzę i faktycznie zaangażować się w proces podczas trwania kursu.

Nie, program nie jest jakkolwiek powiązany z tarczą.

Tak, jeśli masz swoją stronę internetową. Jeśli nie masz strony internetowej otrzymasz krótką konsultację i pakiet materiałów, aby taka strona internetowa powstała.

Narzędzia, których uczymy stosować, np. Google Analytics, czy bezpłatny profil w Google Moja Firma są możliwe do zastosowania tylko dla stron internetowych.

Bardzo polecamy mieć własną stronę - to Twoje portfolio, Twoja marka. To pierwszy krok do umocnienia swojej pozycji w internecie.

Nie zostawiamy jednak osób bez strony bez pomocy - jeśli nie masz strony internetowej otrzymasz krótką konsultację i pakiet materiałów, aby taka strona internetowa powstała.