Firmy Jutra to bezpłatny program edukacyjno-rozwojowy dla przedsiębiorców stworzony przez Google i Polski Fundusz Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej.

 

Program zapewnia wsparcie z zakresu rozwiązań chmurowych, biznesu i marketingu internetowego, w ramach indywidualnych konsultacji, szkoleń grupowych i materiałów edukacyjnych.

Grow with Google

Przeszkoliliśmy już ponad 16 500 przedsiębiorców z całego kraju.

Według badania Ipsos,

73% z nich deklaruje, że program realnie wpłynął na wzrost biznesu, zatrudnienia, rozwój kariery i kompetencji cyfrowych.

Ponad 4 000 firm rozwinęło sprzedaż produktów i usług przez internet.

3 000 przedsiębiorców zaczęło sprzedawać w sieci.


 

Wciąż jeszcze możesz zapisać się na indywidualną konsultację z doradcą

i dowiedzieć się, jak rozwinąć firmę dzięki chmurze.

Konsultacja “Chmura dla biznesu"

Indywidualna konsultacja z doradcą Google na temat możliwości jakie daje chmura Twojej firmie. Doradca pomoże Ci zdiagnozować potrzeby Twojej firmy i zaproponuje takie rozwiązania chmurowe, które pozwolą osiągnąć wytyczone cele biznesowe.

a

Chcesz dowiedzieć się, jak rozwinąć swój sklep internetowy? 

Weź udział w kolejnej odsłonie programu Firmy Jutra dla właścicieli e commerce. 

Nowa odsłona programu Firmy Jutra

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców planujemy już drugą edycję programu, która skoncentruje się na jeszcze bardziej zaawansowanym, bezpłatnym wsparciu dla firm, które sprzedają w sieci produkty lub usługi. Zostaw nam kontakt do siebie, jeśli chcesz być na bieżąco z tym co dla Ciebie przygotowujemy.

Firmy Jutra
Firmy Jutra

Pakiet wiedzy i szkolenia

Odbierz pakiet dopasowanych kursów wideo od Google i partnerów programu - Polskiego Funduszu Rozwoju i Chmury Krajowej. W ramach szkoleń otrzymasz:

  • Ponad 50 godzin praktycznych kursów online od Google, z zakresu marketingu internetowego, analityki internetowej i UX, które pomogą Ci zacząć zarabiać w internecie.
  • Kurs Lean Canvas i e-booki biznesowe wspierające szybką adaptację modeli biznesowych firm, od Polskiego Funduszu Rozwoju.
  • Kurs wprowadzający do rozwiązań chmurowych dla MŚP od OChK, aby pomóc Ci ocenić, czy rozwiązania chmurowe mogą zwiększyć innowacyjność Twojej firmy i zoptymalizować koszty. Szkolenia będą dostępne od stycznia 2021 roku.  
Firmy Jutra
Firmy Jutra