Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Tak, udział w każdym etapie programu jest całkowicie bezpłatny.

Tak, otrzymasz wtedy konsultację na temat rozwiązań chmurowych z naszym doradcą oraz pakiet materiałów, z ktorych dowiesz się jak rozwiazania chmurowe pomogą Ci rozwinać firmę.

Tak, jest zapraszamy wszystkie firmy, również te, które brały udział w Google Internetowe Rewolucje.

Zapraszamy wtedy na dyżury aby przedyskutować przerabiany materiał oraz zapraszamy do zadawania pytań w formularzu - odpowiemy na nie na dyżurze. Informacja o dyżurze znajduje się w powitalnym mailu, który od nas dostałeś.

Doradcy programu są ekspertami z dziedziny marketingu internetowego i wprawnymi szkoleniowcami. Od lat pomagają firmom rozwinąć skrzydła w internecie.

Co ważne, doradcy są rozsiani po całej Polsce. Będziesz więc mieć możliwość otrzymania wsparcia adekwatnego do lokalnych realiów.

Pakiet wiedzy i szkolenia:

  • Indywidualną konsultację z doradcą na teamt rozwiązań chmurowych.
  • Ponad 50 godzin praktycznych kursów online od Google, obejmujących zagadnienia marketingu internetowego, analityki internetowej i użyteczności stron internetowych (UX), przygotowanych po to, żeby pomóc Ci zacząć sprzedawać w internecie.
  • Kurs Lean Canvas i e-booki biznesowe wspierające szybką adaptację modeli biznesowych firm, od Polskiego Funduszu Rozwoju.

Dodatkowo: cotygodniowe dyżury w celu omówienia kursu i wykonywanych ćwiczeń, indywidualny kontakt z doradcą, materiały w formie video i pdf.

Nie jest to obowiązkowe, aczkolwiek rekomendujemy wykonywanie ćwiczeń. Pomogą one rozszerzyć wiedzę i faktycznie zaangażować się w proces podczas trwania kursu.

Nie, program nie jest jakkolwiek powiązany z tarczą.

Tak, jeśli masz swoją stronę internetową i chcesz sie dowiedzieć jak ją rozwinąć dzięki rozwiązaniom chmurowym.

Narzędzia, których uczymy stosować, np. Google Analytics, czy bezpłatny profil w Google Moja Firma są możliwe do zastosowania tylko dla stron internetowych.

Bardzo polecamy mieć własną stronę - to Twoje portfolio, Twoja marka. To pierwszy krok do umocnienia swojej pozycji w internecie.

Nie zostawiamy jednak osób bez strony bez pomocy - jeśli nie masz strony internetowej otrzymasz pakiet materiałów, aby taka strona internetowa powstała.