Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Do programu zapraszamy osoby, które:

 • prowadzą sklep internetowy 

Warunki uznania strony za sklep internetowy: (1) posiada koszyk zakupowy na stronie lub inny mechanizm umożliwiający złożenie zamówienia, (2) ma wpięty system płatności lub możliwość przelewu bankowego;

 • mają warunki techniczne, aby wziąć udział w zajęciach online;
 • mogą przeznaczyć w październiku 2022 r. minimum 5 godzin tygodniowo przez 4 tygodnie na czynny udział w zajęciach;
 • chcą rozwijać swój sklep internetowy;
 • korzystają na co dzień z podstawowych narzędzi do analizy internetowej;
 • wypełnią poprawnie formularz rejestracyjny (w pierwszym etapie rekrutacji) oraz formularz uzupełniający (w drugim etapie rekrutacji).

W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę również:

 • liczba dostępnych miejsc;
 • kolejność zgłoszeń;
 • udzielone w formularzach odpowiedzi.

Szczegóły dotyczące kryteriów oraz procesu rekrutacji znajdziesz w regulaminie.   

Aby wziąć udział w programie, wyślij zgłoszenie.

W ciągu 3 dni otrzymasz informację zwrotną na adres mailowy podany w zgłoszeniu o wyniku pierwszego etapu rekrutacji. Jeśli spełnisz podstawowe kryteria udziału w programie, czyli masz sklep internetowy, korzystasz z podstawowych narzędzi marketingowych, odezwiemy się do Ciebie z prośbą o uzupełnienie krótkiej ankiety stanowiącej drugi etap rekrutacji. Jeśli spełnisz warunki przyjęcia, czyli:

 • jesteś w stanie osobiście lub wydelegowany przez Ciebie pracownik jest w stanie przeznaczyć minimum 5 godzin tygodniowo w październiku br., aby wziąć czynny udział w programie;
 • możesz osobiście przeznaczyć minimum 5 godzin miesięcznie na nadzorowanie i rozwijanie działań marketingowych w internecie;
 • masz możliwości zwiększenia sprzedaży;
 • chcesz skutecznie rozwinąć swój e-sklep w ciągu najbliższego roku;
 • odpowiesz na pytanie, jaki jest twój plan rozwoju firmy w internecie w ciągu najbliższego roku w minimum 3 punktach.

W ciągu 3 dni rozpatrzymy twoje zgłoszenie i poinformujemy Cię o naszej decyzji.

Zgłoszenia (uzupełnienie formularza na stronie programu poprzez “Aplikuj”) przyjmujemy do 28.09.2022 roku. Jeśli spełnisz podstawowe kryteria udziału w programie, w ciągu 3 dni odezwiemy się do Ciebie z prośbą o uzupełnienie krótkiej ankiety stanowiącej drugi etap rekrutacji. Termin na uzupełnienie ankiety wynosi 3 dni. W ciągu 3 dni rozpatrzymy twoje zgłoszenie i poinformujemy Cię o naszej decyzji.

Tak, udział w każdym etapie programu jest całkowicie bezpłatny.

Program trwa od 14.09.2022 do 30.11.2022 r. i składa się z 3 etapów:

 • Etap 1 - Rekrutacja - od 14.09.2022 do 28.09.2022 r.
 • Etap 2 - Część właściwa programu - W październiku odbywają się zajęcia, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w 7 prelekcjach online, 5 spotkaniach warsztatowych oraz 1 konsultacji z doradcą Google. Dodatkowo możesz skorzystać ze wsparcia doradców podczas grupowych dyżurów online i forum dyskusyjnego w grupie społecznościowej.
 • Etap 3 - W listopadzie (do 30.11.2022 r.) uczestnicy, którym nie udało się odebrać konsultacji indywidualnej w październiku bądź mają dodatkowe pytania, nadal mogą korzystać z forum dyskusyjnego, dyżurów online oraz konsultacji z doradcą.   

To doświadczeni, czołowi eksperci z branży marketingu online. Naszych ekspertów poznasz tutaj.

Program odbywa się w formie online:

 • lekcje online z ekspertami odbywają się na stronie programu,
 • warsztaty, dyżury oraz indywidualne konsultacje odbywają się za pośrednictwem narzędzia Google Meet. Linki do tych spotkań znajdziesz w korespondencji mailowej, którą wysyłamy do uczestników programu.

Wszystkie szczegóły i linki do lekcji, warsztatów, konsultacji, dyżurów otrzymasz po zakwalifikowaniu się do udziału w programie. 

W ciągu 3 dni od wypełnienia aplikacji na stronie, drogą mailową otrzymasz dalsze instrukcje.

Jeśli spełnisz podstawowe kryteria udziału w programie, odezwiemy się do Ciebie z prośbą o uzupełnienie krótkiej ankiety stanowiącej drugi etap rekrutacji. Pomoże nam ona podjąć decyzję i upewnić się, że to właśnie Twoja firma powinna dołączyć do zaawansowanego programu szkoleniowego.

W ciągu 3 dni rozpatrzymy Twoje zgłoszenie i poinformujemy Cię o naszej decyzji. Szczegółowe kryteria klasyfikacji do programu znajdziesz w regulaminie - tutaj.

Nie, program nie jest jakkolwiek powiązany z tarczą.

Proces kwalifikacji do udziału w programie składa się z dwóch etapów:

 • Pierwszy etap polega na wysłaniu zgłoszenia na stronie - tutaj. Czas weryfikacji zgłoszenia wynosi do 3 dni
 • Kandydaci zakwalifikowani do drugiego etapu mają 3 dni na wypełnienie wysłanego na adres zgłoszeniowy formularza.
 • Weryfikacja drugiego etapu rekrutacji trwa do 3 dni.  
 • Informacja o kwalifikacji jest wysyłana na adres e-mail podany w zgłoszeniu. 

Jeśli twoja firma zakwalifikuje się do udziału otrzymasz od nas drogą mailową informację, jak zgłosić do programu pozostałych członków zespołu. 

Po przekroczeniu limitu miejsc, zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Pytania dotyczące udziału w programie 

Sprawdź czy na pewno używasz właściwego adresu e-mail. Spróbuj skorzystać z opcji przypomnienia hasła, a gdyby i ta opcja zawiodła skontaktuj się z nami: kontakt@firmyjutra.pl  

Upewnij się, że wiadomość nie trafiła do folderu SPAM lub Oferta/Społeczność. Jeśli w dalszym ciągu nie widzisz żadnych wiadomości, skontaktuj się z nami (kontakt@firmyjutra.pl) podając adres e-mail, na który dokonano rejestracji. 

Zarówno harmonogram zajęć, jak i same lekcje dostępne są na stronie - tutaj. Wszelkie informacje dotyczące zajęć znajdziesz w wiadomości mailowej, którą otrzymasz na adres podany podczas rekrutacji, jak również na naszym forum dyskusyjnym. 

Harmonogram zajęć dostępny jest na stronie - tutaj. Warsztaty natomiast odbywają się za pośrednictwem narzędzia Google Meet. Wszelkie informacje dotyczące zajęć znajdziesz w wiadomości mailowej, którą otrzymasz na adres podany podczas rekrutacji, jak również na naszym forum dyskusyjnym.

W wiadomości powitalnej otrzymałeś od nas link, który prowadzi do dedykowanej programowi społeczności. Wystarczy kliknąć w ten link i dalej postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie. 

Niektóre programy antywirusowe mogą potraktować przekierowanie na platformę jako zagrożenie dla twojej prywatności. Link ten posłuży wyłącznie do przejścia na platformę, która jest w pełni zabezpieczonym niezależnym oprogramowaniem. Ostrzeżenie można zignorować - wyłączyć i przejść dalej.  

Od pierwszego dnia zajęć w ramach programu (06.10.2022) możesz umówić się na indywidualną konsultację z doradcą Google. W wiadomości powitalnej otrzymałeś link do narzędzia Calendly, w którym możesz wybrać odpowiadający Ci termin spotkania. Konsultacje odbywają się od 14 października. 

Napisz wiadomość do doradcy i wspólnie ustalcie dogodny termin konsultacji. 

Dyżury odbywają się codziennie od 7 do 31 października w godzinach 9:00-10:00 oraz 14:00-15:00. W wiadomości powitalnej otrzymałeś od nas link do spotkania. Dyżury odbywają się za pośrednictwem narzędzia Google Meet

W każdym dniu, w którym odbywają się zajęcia, otrzymasz drogą mailową (na adres, który podałeś w rekrutacji) materiały dodatkowe. Ponadto znajdziesz je również na naszym forum dyskusyjnym w dedykowanym do tego pokoju #materiały. 

Lekcje są nagrywane. Masz możliwość odtworzenia ich na stronie - tutaj. Natomiast warsztatów nie nagrywamy, aby zadbać o prywatność uczestników.

Do końca listopada doradcy Google są dla Ciebie dostępni na naszym forum dyskusyjnym. Ponadto, do końca października możesz zapisać się na konsultację indywidualną. Konsultacje prowadzimy do końca listopada.

W każdej chwili możesz zaprzestać udziału w zajęciach. W takim przypadku prosimy o informację mailową na adres: kontakt@firmyjutra,ok, ponieważ na miejsce czekają firmy z listy rezerwowej. Jeśli chcesz być wykreślony z listy mailingowej, napisz do nas na adres: kontakt@firmyjutra.pl

Jeśli nie znajdujesz powyżej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, napisz do nas na forum dyskusyjnym lub na adres: kontakt@firmyjutra.pl