Weź udział w programie Rozwiń Karierę z Google Cloud

  • otrzymaj bezpłatny, 30-dniowy dostęp do platformy Google Cloud
  • zdobywaj odznaki umiejętności, dzięki którym potwierdzisz zdobyte umiejętności i wzbogacisz swoje CV
  • sięgaj po nagrody  

Rozwiń swoje kompetencje i sprostaj wyzwaniom przyszłości! Możesz wziąć udział w jednej lub wielu kohortach programu.

Aktualna tura potrwa od 15 marca do 13 kwietnia.

nn
nn

Jak wygląda przygoda?

Rejestrując się, w trakcie trwania programu otrzymujesz dostęp do praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem platformy Google Cloud. Podczas 30-dniowego dostępu możesz wykonywać praktyczne ćwiczenia i sprawdzać swoją wiedzę na specjalnie przygotowanych laboratoriach. 

Po rejestracji, w ciągu 24 godzin (w dni robocze) otrzymasz e-mail z linkiem do aktywacji konta. Rejestrując się przed rozpoczęciem edycji e-mail otrzymasz w dniu rozpoczęcia tury (15 marca).

30 dni to za mało? Odśwież swój dostęp zapisując się na kolejną turę!

nn

Jak to działa?

Czym są odznaki?

nn

Dlaczego warto?

86% liderów IT twierdzi, że umiejętności przetwarzania w chmurze znacznie ułatwiają realizację kluczowych projektów. Zdobycie odznak umiejętności Google Cloud pomoże Ci rozwinąć praktyczną wiedzę w pożądanych obszarach. Odznaki są sygnałem dla pracodawcy, że posiadasz faktyczne doświadczenie z użytecznymi funkcjami Google Cloud Platform.

Laboratoria na Platformie Google Cloud pozwalają na zdobycie odznak umiejętności (skill badge), potwierdzających wiedzę z wybranego zagadnienia przetwarzania danych w chmurze. Zdobytymi odznakami możesz pochwalić się w swoich social mediach.

Zobacz listę laboratoriów i dostępnych odznak.

Regulamin programu dostępny jest tutaj.