Programujesz lub studiujesz na uczelni wyższej w Polsce? Masz podstawową wiedzę informatyczną lub znasz SQL? Chcesz zdobyć praktyczne umiejętności w obszarze Chmury i uczenia maszynowego?  

Ten program jest właśnie dla Ciebie!

Weź udział w jednej lub wielu turach (kohortach) programu, aby rozwinąć swoje kompetencje i zdobyć nagrody rzeczowe.

Zapisz się do Programu, aby zbudować lub rozwinąć swoją karierę i sprostać wyzwaniom przyszłości!

nn
nn

Jak wygląda przygoda?

Rejestrując się, w trakcie trwania programu od 11.10 do 09.11, otrzymujesz dostęp do praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem platformy Google Cloud. Podczas 30-dniowego dostępu możesz wykonywać praktyczne ćwiczenia i sprawdzać swoją wiedzę na specjalnie przygotowanych laboratoriach. 

30 dni to za mało? Odśwież swój dostęp zapisując się na kolejną turę!

nn

Dlaczego warto?

86% liderów IT twierdzi, że umiejętności przetwarzania w chmurze znacznie ułatwiają realizację kluczowych projektów. Zdobycie odznak umiejętności Google Cloud pomoże Ci rozwinąć praktyczną wiedzę w pożądanych obszarach. Odznaki są sygnałem dla pracodawcy, że posiadasz faktyczne doświadczenie z użytecznymi funkcjami Google Cloud Platform.

Laboratoria na Platformie Google Cloud pozwalają na zdobycie odznak umiejętności (skill badge), potwierdzających wiedzę z wybranego zagadnienia przetwarzania danych w chmurze. Zdobytymi odznakami możesz pochwalić się w swoich social mediach.

Zobacz listę laboratoriów i dostępnych odznak.

Regulamin programu dostępny jest tutaj.