Program zapewnia 30-dniowy bezpłatny dostęp do praktycznych szkoleń chmurowych oraz możliwość zdobycia nagród rzeczowych. 

Weź udział w jednej lub wielu kohortach, aby maksymalnie rozwinąć swoje kompetencje.

Zdobądź umiejętności w chmurze, których potrzebujesz, aby zbudować lub rozwinąć swoją karierę i sprostaj wyzwaniom przyszłości. 

Rejestrując się, w trakcie trwania programu od 07.04 do 16.05, otrzymujesz dostęp do praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem platformy Google Cloud. Podczas 30-dniowego dostępu możesz wykonywać praktyczne ćwiczenia i sprawdzać swoją wiedzę na specjalnie przygotowanych laboratoriach. 

nn

 

 

mm

Czy ten program jest dla mnie?

  • Programujesz lub studiujesz na uczelni wyższej w Polsce?
  • Masz podstawową wiedzę informatyczną lub znasz SQL?
  • Chcesz zdobyć praktyczne umiejętności w obszarze Chmury i uczenia maszynowego?  

Odpowiedziałeś/aś twierdząco na powyższe pytania?

 

>

ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU
Studiujesz lub programujesz? Skorzystaj z indywidualnie dostosowanej, bezpłatnej oferty szkoleniowej. 
Rejestracja trwa od 07.04. do 14.05.2021 r.

 

>

UZYSKAJ LINK AKTYWUJĄCY 30-DNIOWY BEZPŁATNY DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ
Link otrzymasz 16 kwietnia lub w ciągu 24 godz. od rejestracji, jeśli zapiszesz się po tym terminie.

 

>

ZREALIZUJ PRAKTYCZNE MODUŁY SZKOLENIOWE I ZDOBĄDŹ NAGRODY ZA ICH UKOŃCZENIE
Uzyskasz miesięczny dostęp do praktycznych ćwiczeń i kredytów do Google Cloud Platform. Możesz odświeżać dostęp zapisując się na kolejną kohortę. 

 

dvfv

Dlaczego warto?

sec

Przykładowa odznaka umiejętności (skill badge)

86% liderów IT twierdzi, że umiejętności przetwarzania w chmurze znacznie ułatwia realizację kluczowych projektów. Zdobycie odznak umiejętności Google Cloud pomoże Ci rozwinąć praktyczną wiedzę w pożądanych obszarach. Odznaki są sygnałem dla pracodawcy, że posiadasz faktyczne doświadczenie z użytecznymi funkcjami Google Cloud Platform.

Laboratoria na Platformie Google Cloud pozwalają na zdobycie odznak umiejętności (skill badge), potwierdzających wiedzę z wybranego zagadnienia przetwarzania danych w chmurze. Zdobytymi odznakami możesz pochwalić się w swoich social mediach.

Zobacz listę laboratoriów i dostępnych odznak.

  

dvfv

Zakres programu

Podczas programu poszerzysz wiedzę i przećwiczysz umiejętności z zakresu ważnych obszarów, takich jak: infrastruktura chmurowa, tworzenie aplikacji, uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja i analiza dużych zbiorów danych.

Uzyskasz tymczasowy dostęp do praktycznych ćwiczeń i kredytów do Google Cloud Platform - wykorzystaj je, aby rozwijać swoje umiejętności. 
Dzięki temu możesz nauczyć się pracować w chmurze na rzeczywistej platformie - bez symulacji. 

Kohorty przygotowywane są na 30-dniowy bezpłatny dostęp, ale to nie znaczy że Ty masz możliwość wzięcia udziału w tylko jednej kohorcie. Zachęcamy Cię do rejestracji na kolejne kohorty, w celu uzyskania linków z dostępem i realizacji wszystkich interesujących Cię ścieżek.

W zakładce "Czego się nauczę" sprawdź, która ze ścieżek odpowiada Ci najbardziej i rozpocznij naukę. Oczywiście możesz eksplorować więcej niż jedną ścieżkę!

Pamiętaj: aby uzyskać bezpłatny dostęp do szkoleń, musisz zapisać się do programu.

nn
nn
vfdv

Eksploruj dostępne kursy

W ramach programu otrzymujesz dostęp do platformy Google Cloud, na której będziesz wykonywać zadania praktyczne oraz do szkoleniowej platformy Qwiklabs, na której znajdziesz informacje jak zrealizować poszczególne laboratoria. 

Program skupia się na najbardziej zorganizowanych i wartościowych ścieżkach, zapewniających solidną wiedzę na temat danego obszaru oraz zakończonych możliwością zdobycia odznakami umiejętności. Jednak nie musisz ograniczać się tylko do nich.

Dostajesz 30-dniowy dostęp do wszystkich kursów dostępnych na platformie Qwiklabs, więc możesz realizować inne praktyczne czy zwykłe moduły, które bardziej odpowiadają Ci tematyką.

Pamiętaj jednak, że jedynie odznaki umiejętności liczą się do nagród rzeczowych i są najbardziej wartościowe dla pracodawców.

bhjjhb
vfdv

Regulamin programu dostępny jest tutaj.