nnn

Najczęściej zadawane pytania

 

Regulamin programu dostępny jest tutaj.

Program trwa od 15.03.2022 r. do 13.04.2022 r., przy czym dostęp do platformy szkoleniowej trwa 30 dni od momentu aktywacji konta. 

 

Program skierowany jest do programistów/programistek oraz studentów/studentek informatyki i kierunków ścisłych (STEM).

 

Zapisy trwają od 15.03.2022 r. do 13.04.2022 r. Jeśli zapiszesz się przed rozpoczęciem programu (przed 15.03.2022 r.), link aktywacyjny otrzymasz w dniu rozpoczęcia programu (15.03.2022 r.)

Jeśli zapiszesz się po starcie programu (pomiędzy 15.03.2022 r. do 13.04.2022 r.), link otrzymasz w ciągu 24 godzin od rejestracji (w dni robocze).

Są trzy możliwości dlaczego Twój dedykowany link do Ciebie nie dotarł:

a) Mail z linkiem trafił do folderu SPAM. Sprawdź ;)

b) W trakcie rejestracji zakradł się błąd w adresie e-mail. Upewnij się, że podczas rejestracji poprawnie wpisałeś / wpisałaś adres e-mail poprzez próbę ponownej rejestracji. Jeśli system pozwoli Ci na ponowną rejestrację znaczy, że poprzednio zakradł się błąd.

c) Awaria systemu. Wszystkim się zdarza...

Jeśli maila nie ma w spamie, a system zablokował Ci ponowną rejestrację napisz do nas na info@szkoleniazgooglecloud.pl

Tak, zapisy będą otwarte do 13.04.2022 r.
Dostęp do platformy szkoleniowej jest aktywny przez 30 dni od momentu rejestracji na platformie Google Cloud Skills Boost.

Oczywiście, możesz dołączyć do każdej edycji programu. Wymaga to ponownej rejestracji w systemie.

Aktualna edycja programu zakończy się 13.04.2022 r. Dostęp do kursów nie wygasa z tą datą, a trwa przez 30 dni od dnia aktywacji konta na platformie Google Cloud Skills Boost.

Terminy kolejnych edycji sukcesywnie będą pojawiały się na naszej stronie.

W dniu 15.03.2022 r. (w przypadku wcześniejszej rejestracji do programu) lub w ciągu 24 godzin w dni robocze (w przypadku rejestracji między 15.03.2022 a 13.04.2022 r.) otrzymasz e-mail z linkiem aktywującym bezpłatny dostęp do platformy Google Cloud Skills Boost.

Dostęp do platformy przyznawany jest na 30 dni niezależnie od daty rejestracji.

Możliwa jest sytuacja, że biorąc udział w programie więcej niż 2 razy na Twoim koncie pojawi się informacja "Sorry, your quota has been exceeded for this lab". W takim przypadku skontaktuj się z supportem Google Cloud Skills Boost: support@qwiklabs.com z prośbą o odblokowanie zasobów. 

Alternatywnie, możesz założyć nowe konto, korzystając z innego adresu e-mail.

Niestety nie.

Wystarczy, że wejdziesz tutaj i wypełnisz krótki formularz.

Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i współpracy przy realizowaniu zadań. Pomocne mogą okazać się społeczności Google Developers Group.

Strona jest anglojęzyczna, jednak niektóre kursy mają opcję zmiany języka na polski.

Wraz z końcem aktualnej tury (13.04.2022 r.) otrzymasz link do dedykowanego formularza.

Nie, nagrody przydzielane są na zasadzie przedziałów, a uzyskanie najwyższej liczby odznak nie kwalifikuje do otrzymania również tych "niższych" nagród.

Nie, wliczają się jedynie odznaki umiejętności zdobyte w bieżącej edycji programu.

nnn

Google Cloud Skills Boost

 

Platforma Google Cloud Skills Boost jest zbudowana na bazie Qwiklabs i będzie naszą nową platformą do realizowania kampanii. Nie martw się - cała historia wszystkich Twoich dotychczasowych osiągnięć (zrealizowane laby, zdobyte Odznaki Umiejętności) pozostaje aktualna.  

 

Wszystko jest w porządku - strona cloudskillsboost.google jest poprawna i zastąpiła https://google.qwiklabs.com/. Od teraz wszystkie laby i Odznaki Umiejętności w naszej kampanii będziemy realizować na stronie “Google Cloud Skills Boost” (bazującej na Qwiklabs, z których być może korzystaliście we wcześniejszych edycjach naszej kampanii). Google Cloud Skills Boost to wszystko to, co użytkownicy cenili w platformie Qwiklabs, dodatkowo wzbogacone nowymi sposobami na interakcję i naukę o Google Cloud.  

 

Tak, cała Twoja dotychczasowa historia osiągnięć jest zachowana i będzie aktualizowana o nowe, jeśli będziesz nadal uczestniczyć w naszej kampanii, do czego bardzo zachęcamy!

 

Nie musisz nic aktualizować. Zauważ też, też wcześniejszy link nadal jest aktywny i odzwierciedla Twoje osiągnięcia.

„Paths” to nasz nowy dodatek do platformy Google Cloud Skills Boost. Ścieżki szkoleniowe widoczne w tej sekcji to wyselekcjonowany zbiór kursów na żądanie, laboratoriów i odznak opartych na umiejętnościach potrzebnych w rzeczywistych zawodach, które może Cię zainteresują. Możesz je wypróbować i z nich skorzystać, ale pamiętaj, żeby najpierw realizować laby i questy z kampanii, gdyż masz przyznaną ograniczoną ilość środków na koncie Cloud Skills Boost.   

Oczywiście! Możesz przeczytać więcej o platformie Google Cloud Skills Boost na naszym publicznym blogu tutaj.

nn

Masz pytania o ścieżki lub konkretne kursy z Google Cloud Skills Boost? Coś nie działa lub masz problem z zadaniem? Wejdź na Google Cloud Skills Boost Chat w ramach Google Cloud Skills Boost (dostępny niemalże zawsze) lub wyślij e-maila na adres:support@qwiklabs.com

Jeśli masz pytania na temat samego programu napisz do nas:
info@szkoleniazgooglecloud.pl