Budujte svůj byznys s pomocí programu Elevator od Google

Máte pro svou agenturu ambiciózní vize a potřebujete poradit, jak své finanční, lidské a organizační zdroje nejlépe investovat, abyste tyto vize dokázali naplnit?

Obsah programu

Ročník Elevator 2018 je koncipován jako roční a je určen pro ředitele a management agentur. V programu najdete jako workshop o strategickém plánování, tak offsite věnovaný leadershipu.

 

I v roce 2018 jsme program postavili tak, aby vyhovoval potřebám dynamicky rostoucích agentur a je rozdělen mezi offline a online část. Jako efektivní cesta se ukázala možnost sledovat workshopy online.

Workshopy se budou konat každý měsíc v příjemném prostředí kanceláře Google v Praze. Součástí programu je také oblíbený offsite mimo Prahu a několik diskuzních roundtables na aktuální témata z řad zaměstnanců Google. I v tomto ročníku bude možné čerpat konzultační hodiny na které se bude moci registrovat prostřednictvím Google forms.

Strategy and vision

Strategie a vize

Vytvořte si strategii růstu a rozvoje vaší agentury s pomocí školení a konzultací s byznysovým koučem Šimonem Mastným.

Speaker placeholder

Workshopy a přednášky

Zúčastněte se společně s dalšími CEOs a majiteli rostoucích agentur přednášek s předními speakry, které pokrývají témata jako business planing, branding, obchod či marketing.

Speaker placeholder

Školení a akce od Google

V rámci programu také získáte přednostní přístup ke školením a akcím pořádaných Googlem, jako jsou Agency Days či Performance a Branding Summit apod. 

Speaker placeholder

Networking a spolupráce

Poznejte další podobné agentury ve svém oboru a využijte síly komunity českých a slovenských agentur.

Podmínky přihlášky a účasti

  • Určeno pro ředitele a management agentur
  • Poplatek 5.000 Kč / 200 EUR na čtvrtletí
  • 100% účast na workshopech
  • Prezentace Business plánu na konci programu
  • Ambice růst s Googlem min. 40% meziročně