Premier Partner ajanslarımıza özel Guru Akademi Programı başlıyor

Hızla gelişen dijital pazarlama dünyasında başarılı olabilmek için tüm yeniliklerden haberdar olmak ve güncel kalmak gerekiyor. Bir yandan işimizi en üst seviyeye çıkartırken bir yandan da sürekli gelişen çözümleri takip etmek işimizin bir parçası haline geliyor.

Bu konuda ajansların en büyük yardımcısı olmasını hedeflediğimiz Google Partners Guru Akademi siz değerli Premier ajanslarımızın ileri düzey seminer ihtiyaçlarını karşılamak, gelişimini desteklemek ve güncel kalmalarını sağlamak amacıyla hayata geçti.

Google Partners Guru Akademi programı yalnızca Premier Rozet sahibi ajanslarımızın katılabileceği, davet esası ile kayıt olunabilen bir programdır. Her ajanstan yalnızca 1 Guru adayı seminerlere katılabilmektedir.

Anasayfa

 

 

Guru Akademi'de Sizi Bekleyen Yenilikler

Size özel hazırlanmış müfredat ile büyüme vizyonuna sahip yüksek performanslı ajanslarımızda tüm Google reklam çözümleri konusunda bir uzman “Guru” yetiştirmeyi hedefliyoruz. Müfredatımız tamamiyle sizlerin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlandı ve sizin geri bildirimleriniz ile program boyunca da geliştirilecek. 

Alanında uzman konuşmacılarımız Google ekibi ile birlikte seminer içeriği ve yöntemlerinin sizlere tam donanım sağlayacak şekilde hazırlanması konusunda özel olarak çalıştı. Bu sayede yıl boyunca katılacağınız seminerlerde her geçen gün daha da geliştiğinizi hissedebileceksiniz.

Seminerin başarısının ölçümlenmesi size seminer öncesi ve sonrası ileteceğimiz quizler ile sağlanacak. Böylece hem biz hem de bağlı olduğunuz ajans ekibi sizlerin gelişimini takip edebilecek ve tüm seminerleri başarıyla tamamlayan "Guru"larımız bizden sertifika almaya hak kazanacak.

Eğitim fotoğraf

 

  

Kayıt sistemi

1) Size gönderilen davet e-postasındaki başvuru formu linkine tıklayınız.

2) Seminerlere katılmasını istediğiniz "Guru" adaylarının bilgileri ile formu hiçbir eksik alan kalmayacak şekilde doldurunuz.

3) Google Partners ekibi başvuruları değerlendirerek seçilen "Guru" adaylarının seminerlere kaydını alacak ve sizleri bilgilendirecek.

4) Seçilen adaylar Guru Akademi seminerlerine katılmaya yıl boyunca devam edecekler.

Not: Eğer farklı ürün seminerleri için farklı adaylar göstermek isterseniz bunu form üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim fotoğraf