New Generation of Founders

Zúčastnite sa bezplatných workshopov New Generation of Founders a rozvíjajte svoje podnikateľské nápady! 

Design Thinking je jednou z metód, ktorú používa Google k vývoju inovatívnych produktov a nápadov, a môže byť začiatkom akéhokoľvek startupu.


 

Design Thinking

Design Thinking je metóda zameraná na užívateľa. Začína pochopením jeho potrieb, pokračuje skúmaním inovatívnych riešení a končí testovaním rýchlych prototypov.

Workshops

V rámci programu New Generation of Founders stretnete nových ľudí s rôznymi skúsenosťami a záujmami. Prejdete všetkými krokmi dizajnu s malým teoretickým základom a množstvom praktických cvičení.

 

 

Prototype

Máte už podnikateľský nápad alebo problém, ktorý chcete vyriešiť? Skvelé! Na našom workshope pochopíte, čo za týmto problémom stojí, ako sa vcítiť do kože užívateľa, a ako testovať a vylepšovať produkt.

Kreativita sa dá naučiť aj online! 

Máte chuť sa naučiť niečo nové alebo rozvíjať svoje kreatívne myslenie? Prihláste sa na online tréning Design Thinkingu, ktorí vedú naši českí kolegovia. 

Všetky potrebné informácie k workshopu nájdete na stránke: www.ngof.cz alebo sa priamo prihláste na konkrétny workshop.


 

Na workshope sa naučíte základy metódy Design Thinking

empatie

Ako sa vcítiť do kože užívateľa 

balon

Ako myslieť kreatívne

creion

Ako vytvoriť prototyp

Program je určený všetkým, ktorí chcú pomocou metódy Design Thinking skúsiť rozvíjať svoje podnikanie alebo vytvoriť nové projekty a firmy. Účastníkmi môžu byť študenti alebo mladí profesionáli z akéhokoľvek odboru.

Vzhľadom na súčasnú situáciu prebiehajú všetky workshopy v online prostredí.

Online workshopy trvajú 5 hodín. Pokúste sa vyhradiť si čas a sústrediť sa len na to, čo sa budete učiť.

Offline workshopy trvajú vždy jeden deň, 8 hodín. 

Momentálne prebieha fáza výberového procesu trénerov. Následne sa spustia workshopy, ktoré budú vzhľadom na súčasnú situáciu prebiehať v online prostredí. Termíny workshopov budeme postupne pridávať na webovú stránku www.ngof.sk. 

 


 

Organizátor

Grow with Google