New Generation of Founders

Velmi pečlivě sledujeme situaci okolo COVID-19 v České republice a zdraví a bezpečí účastníků našich workshopů je pro nás velmi důležité. Vzhledem k nejnovějšímu opatření vlády České republiky v situaci s COVID-19 jsme proto nuceni zrušit nejbližší workshopy.

 

Budeme pracovat na přeplánování workshopů na pozdější termíny. Nové termíny budou vypsány na webu.

Prosím, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na emailu info@ngof.cz, pokud budete mít v souvislosti s workshopem jakékoli otázky.

 

 

 


 

 

 

 

Zúčastněte se bezplatných workshopů New Generation of Founders a rozvíjejte své podnikatelské nápady!


Design Thinking je jednou z metod, kterou používá Google k vývoji inovativních produktů a nápadů, a může být začátkem vašeho start-upu.

Design Thinking

Design Thinking je metoda řešení problémů zaměřená na uživatele. Začíná pochopením jejich potřeb, pokračuje zkoumáním inovativních řešení a končí testováním rychlých prototypů.

Workshops

V rámci programu New Generation of Founders potkáte nové lidi s různými zkušenostmi a zájmy. Projdete všemi kroky designu, s malým teoretickým základem a spoustou praktických cvičení.

Prototype

Máte již podnikatelský nápad nebo problém, který chcete vyřešit? Perfektní! Na našem workshopu pochopíte, co za tímto problémem stojí, jak se vcítit do uživatele a jak testovat a vylepšovat produkt.


 

Na workshopu se naučíte základy metody Design Thinking

empatie

Jak se vcítit do uživatele

balon

Jak myslet kreativně

creion

Jak vytvořit prototyp

Program je určen všem, kteří chtějí pomocí metody Design Thinking zkusit rozvíjet své podnikání nebo vytvořit nové projekty a firmy. Účastníky mohou být studenti nebo mladí profesionálové z jakéhokoliv oboru.

Workshopy budou trvat jeden den, od 08:45 do 18:00. Pokuste se vyhradit si celý den a soustřeďte se pouze na to, co se budete učit. Nebojte se, počítáme s obědem a občerstvením.

V městech po celé České republice ve spolupráci s třetími stranami, které budou chtít workshop své komunitě nabídnout. Místa konání workshopů neustále aktualizujeme v záložce Data a místa workshopů.


 

tvůrce obsahu

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMSP