Kreativní myšlení se dá naučit i online!

8000+

počet vyškolených účastníků.

9* z 10*

celková spokojenost.

150+

partnerů zapojených do spolupráce.

86%

účastníků našlo díky metodě Design Thinking nové řešení na stávající problém.

 

63%

účastníků uvádí, že jsou po absolvování workshopu více kreativní.

56%

účastníku uvádí, že po absolvování workshopu lépe spolupracují v týmu.

Zúčastněte se online workshopů New Generation of Founders a rozvíjejte své  nápady a projekty!

rozhovory

Design Thinking je metoda řešení problémů zaměřená na uživatele. Začíná pochopením jejich potřeb, pokračuje zkoumáním inovativních řešení a končí testováním rychlých prototypů.

brainstorming

V rámci programu New Generation of Founders potkáte nové lidi s různými zkušenostmi a zájmy. Projdete všemi kroky designu, s malým teoretickým základem a spoustou praktických cvičení.

prototypovani

Máte již podnikatelský nápad nebo problém, který chcete vyřešit? Perfektní! Na našem workshopu pochopíte, co za tímto problémem stojí, jak se vcítit do uživatele a jak testovat a vylepšovat produkt.

Jak se z vás může stát Design Thinker?

Chcete rozvíjet svou kreativitu a inovativního ducha, ale nevíte jak? Myslíte si, že máte dobrý podnikatelský nápad, ale nevíte, jak ho vyzkoušet? Chcete se stát podnikatelem, ale nevíte, kde začít? Zúčastněte se online workshopů Design Thinking a seznamte se s nástroji a metodami, které používá Google k vývoji inovativních produktů a nápadů.

Osvojíte si 3 důležité dovednosti

rozhovory

Empatické rozhovory
Hloubkové rozhovory vám dají možnost porozumět touhám uživatelů ohledně jejich způsobu života, práce a relaxace. Díky empatii se můžete inspirovat skutečnými potřebami a vytvářet pro uživatele cenné produkty a služby. Během workshopu se naučíte, jak se zaměřit na uživatele a jak jim porozumět.      

brainstorming

Brainstorming
Metoda, která umožňuje v omezeném čase vznik velkého množství nápadů a ve frameworku Design Thinking je velmi důležitá. Nejen že si osvojíte různé techniky brainstormingu, ale spolu s týmem budete mít 10x více kreativnějších nápadů. 

prototypovani

Prototypování
Neočekávejte, že najdete dokonalé řešení napoprvé. Ukážeme vám, jak minimalizovat riziko selhání projektu vytvořením prototypu a jeho testováním s malou skupinou uživatelů. Od nich dostanete zpětnou vazbu, abyste mohli vytvořit finální produkt, který bude vyhovovat jejich potřebám.

tvůrce obsahu

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMSP