New Generation of Founders

Kreativní myšlení se dá naučit i online!

* * *

Zúčastněte se bezplatných workshopů New Generation of Founders a rozvíjejte své  nápady a projekty!

2788

počet vyškolených účastníků

9* z 10*

celková spokojenost

60+

partnerů zapojených do spolupráce

Jak se z vás může stát Design Thinker?

Chcete rozvíjet svou kreativitu a inovativního ducha, ale nevíte jak? Myslíte si, že máte dobrý podnikatelský nápad, ale nevíte, jak ho vyzkoušet? Chcete se stát podnikatelem, ale nevíte, kde začít? Zúčastněte se workshopů Design Thinking a seznamte se s nástroji a metodami, které používá Google k vývoji inovativních produktů a nápadů.

 

Osvojíte si 3 důležité dovednosti

Empatické rozhovory
Vám pomůžou porozumět touhám uživatelů ohledně jejich způsobu života, práce a relaxace. Díky empatii se můžete inspirovat skutečnými potřebami a vytvářet pro uživatele cenné produkty a služby. Během workshopu se naučíte, jak se zaměřit na uživatele a jak jim porozumět.

Brainstorming
Je proces myšlenek je v frameworku Design Thinking velmi důležitý. Naučíte se, jak dělat brainstorming, abyste získali co nejvíce nápadů. Spolu s týmem budete mít 10x více kreativnějších nápadů než teď.

Prototypování
Neočekávejte, že najdete dokonalé řešení napoprvé. Naučíte se, jak minimalizovat riziko selhání projektu vytvořením prototypu a jeho testováním s malou skupinou uživatelů. Od uživatelů získáte zpětnou vazbu a vytvoříte finální produkt, který bude vyhovovat jejich potřebám a úspěšnému projektu.

tvůrce obsahu

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMSP