Kreativní myšlení se dá naučit!

Program New Generation of Founders je aktuálně pozastaven. Sledujte průběžně tuto webstránku, kde vás budeme informovat o jeho opětovném spuštění.

9000+

počet vyškolených účastníků.

9* z 10*

celková spokojenost.

150+

partnerů zapojených do spolupráce.

86%

účastníků našlo díky metodě Design Thinking nové řešení na stávající problém.

 

63%

účastníků uvádí, že jsou po absolvování workshopu více kreativní.

56%

účastníku uvádí, že po absolvování workshopu lépe spolupracují v týmu.

rozhovory

Design Thinking je metoda řešení problémů zaměřená na uživatele. Začíná pochopením jejich potřeb, pokračuje zkoumáním inovativních řešení a končí testováním rychlých prototypů.

brainstorming

V rámci programu New Generation of Founders potkáte nové lidi s různými zkušenostmi a zájmy. Projdete všemi kroky designu, s malým teoretickým základem a spoustou praktických cvičení.

prototypovani

Máte již podnikatelský nápad nebo problém, který chcete vyřešit? Perfektní! Na našem workshopu pochopíte, co za tímto problémem stojí, jak se vcítit do uživatele a jak testovat a vylepšovat produkt.

Jak se z vás může stát
Design Thinker?

Chcete rozvíjet svou kreativitu a inovativního ducha, ale nevíte jak? Myslíte si, že máte dobrý podnikatelský nápad, ale nevíte, jak jej vyzkoušet? Chcete se stát podnikatelem, ale nevíte, kde začít? Zúčastněte se workshopů Design Thinking a seznamte se s nástroji a metodami, které používá Google k vývoji inovativních produktů a nápadů.

Osvojíte si 3 důležité dovednosti

rozhovory

Empatické rozhovory
Hloubkové rozhovory vám dají možnost porozumět touhám uživatelů ohledně jejich způsobu života, práce a relaxace. Díky empatii se můžete inspirovat skutečnými potřebami a vytvářet pro uživatele cenné produkty a služby. Během workshopu se naučíte, jak se zaměřit na uživatele a jak jim porozumět.      

brainstorming

Brainstorming
Metoda, která umožňuje v omezeném čase vznik velkého množství nápadů a ve frameworku Design Thinking je velmi důležitá. Nejen že si osvojíte různé techniky brainstormingu, ale spolu s týmem budete mít 10x více kreativnějších nápadů. 

prototypovani

Prototypování
Neočekávejte, že najdete dokonalé řešení napoprvé. Ukážeme vám, jak minimalizovat riziko selhání projektu vytvořením prototypu a jeho testováním s malou skupinou uživatelů. Od nich dostanete zpětnou vazbu, abyste mohli vytvořit finální produkt, který bude vyhovovat jejich potřebám.

tvůrce obsahu

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMSP