Nové termíny workshopů

Datum Čas Jazyk Přihlášení
8.12.2022 10:00-15:00 cz Registrace

 

*Registrace a účast na online workshopu je bez finančního plnění.


Jak probíhá registrace?

1. Najděte si workshop, který bude pro vás

Sledujte náš web, abyste měli přehled o tom, kdy se workshopy konají. Po zvolení termínu klikněte na tlačítko "Registrace" a dostanete se tak na registrační web.

 

2. Registrace na workshop

Pro přihlášení proveďte nejdříve registraci svým e-mailem kliknutím na tlačítko "Sign In" v pravém horním rohu a poté klikněte na tlačítko "Register".

Vyplňte formulář a odpovězte na otázky. Je důležité, abyste nám řekli něco o svých zkušenostech a proč se chcete zúčastnit workshopu. 

 

3. Počkejte na potvrzení registrace

Jakmile se zaregistrujete, obdržíte e-mail s potvrzením a s informacemi o dalších krocích výběrového řízení. Zkontrolujte také složku Spam.

 

4. Pozvání na workshop

Workshopy Design Thinking jsou praktické workshopy s omezeným počtem účastníků, s nimiž budete pracovat v týmu. Každou registraci pečlivě zvážíme.

Pokud budete vybráni, nejméně 2 dny před workshopem obrdžíte potvrzující e-mail. Odešleme ho na adresu, kterou jste vyplnili při registraci.

Pokud jste neobdrželi kladnou odpověď, můžete se přihlásit na další vypsané termíny workshopů.

 

5. Dejte nám vědět, když nebudete moci dorazit

Protože budete pracovat jako tým, je vaše účast na worskhopu velmi důležitá. Pokud zjistíte, že nebudete moci dorazit, dejte nám vědět nejméně 48 hodin předem, abychom mohli dát příležitost někomu jinému.

Budete se moci přihlásit k budoucím workshopům.

 

6. Zapojte se na 100 %

Vyhraďte si 5 hodin volna, protože musíte být 100% zapojeni do workshopu. Nenechte se rušit e-maily nebo telefony. Vaše kreativita musí mít volnost!

tvůrce obsahu

GwG

Pod záštitou

MPaO

Partner

AMSP