Kreatívne myslenie sa dá naučiť aj online!

* * *

Zúčastnite sa bezplatného workshopu New Generation of Founders a rozvíjajte svoje nápady a projekty!

Design Thinking

Design Thinking je metóda riešenia problémov zameraná na používateľa. Začína pochopením jeho potrieb, pokračuje skúmaním inovatívnych riešení a končí testovaním rýchlych prototypov.

Workshops

V rámci programu New Generation of Founders stretnete nových ľudí s rôznymi skúsenosťami a záujmami. Prejdete všetkými krokmi dizajnu s malým teoretickým základom a množstvom praktických cvičení.

 

 

Prototype

Máte už podnikateľský nápad alebo problém, ktorý chcete vyriešiť? Skvelé! Na našom workshope pochopíte, čo za týmto problémom stojí, ako sa vcítiť do kože používateľa, a ako testovať a vylepšovať produkt.

 Ako sa z vás môže stať

Design Thinker?

Chcete rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha, ale neviete ako? Myslíte si, že máte dobrý podnikateľský nápad, ale neviete, ako ho vyskúšať? Chcete sa stať podnikateľom, ale neviete, kde začať? Zúčastnite sa workshopov Design Thinking a zoznámte sa s nástrojmi a metódami, ktoré používa Google k vývoju inovatívnych produktov a nápadov.

 

Osvojíte si 3 dôležité zručnosti

Empatické rozhovory

Empatické rozhovory
Hĺbkové rozhovory vám dajú možnosť porozumieť túžbam používateľov ohľadom ich spôsobu života, práce a relaxácie. Vďaka empatii sa môžete inšpirovať skutočnými potrebami a vytvárať pre používateľov cenné produkty a služby. Počas workshopu sa naučíte, ako sa zamerať na používateľov a ako im porozumieť.

Brainstorming

Brainstorming
Metóda, ktorá umožňuje v obmedzenom čase vznik veľkého množstva nápadov a vo frameworku Design Thinking je veľmi dôležitá. Nielen že si osvojite rôzne techniky brainstormingu, ale spolu s tímom budete mať 10x viac kreatívnejších nápadov.

Prototypovanie

Prototypovanie 
Neočakávajte, že nájdete dokonalé riešenie na prvýkrát. Ukážeme vám, ako minimalizovať riziko zlyhania projektu vytvorením prototypu a jeho testovaním s malou skupinou používateľov. Dostanete od nich spätnú väzbu, aby ste mohli vytvoriť finálny produkt, ktorý bude vyhovovať ich potrebám.

8000+

počet vyškolených účastníkov.

9* z 10*

celkové hodnotenie.

150+

partnerov zapojených do spolupráce.

86 %

účastníkov našlo vďaka metóde Design Thinking nové riešenie na existujúci problém.

63 %

účastníkov uvádza, že sú po absolvovaní workshopu viac kreatívni.

56 %

účastníkov uvádza, že po absolvovaní workshopu lepšie spolupracujú v tíme.

organizátor

Grow with Google

POD ZÁŠTITOU

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky