Think with Google

Fikirlerinizi Google içgörüleri ve araştırmalarıyla geliştirin.

Pazarlama sektörü oyuncuları olarak güncel kalmak ve ilham almak için veriye, analize ve içgörüleri güveniyoruz. Think with Google, tüm bunları ve daha fazlasını sizinle paylaştığımız platformumuz.

Hepimiz bu küresel salgının yol açtığı sonuçlarla önce insan sonra profesyonel çalışan olarak mücadele ederken yanıttan çok soruyla karşılaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz bu dinamik gündemde, hızla değişen tüketici davranışları ve trendler de haliyle pazarlama dünyasını doğrudan etkiliyor.

Bu doğrultuda Think with Google’ı, Google’a ve YouTube’a dair en güncel istatistiklerden faydalı araçlara, sektörel içgörülerden makalelere kadar güncel kalmak adına dolu dolu bir kaynak olarak düşünebilirsiniz. Burada ileriye dönük bakış açılarıyla ve dijital kampanyaların perde arkasına göz atarak araştırdığımız verileri ve takip ettiğimiz trendleri bulabilirsiniz.

Think with Google'a bugün abone olun!

twg retail

Neden Think with Google bültenine abone olmalıyım?

En güncel tüketici trendlerinden haberdar olun

Veriye dayalı pazarlama yetkinliklerinizi güçlendirecek araçları keşfedin

Yerel sektör içgörülerini öğrenin, başarı hikayelerinden ilham alın

Markanızı ileriye taşımanıza yardımcı olacak ipuçlarını edinin

Küresel çapta gerçekleştirilen araştırmaları takip edin 

 

Aşağıda eğitim öncesi ve sonrasında incelemeniz için bu etkinliğe özel olarak Think with Google sayfasından seçtiğimiz ilgili makalelere, videolara ve interaktif içeriklere ulaşabilirsiniz.

Koronavirüs tüketici içgörüleri

Koleksiyona Git

E-ticaret dünyasına adapte olmak

Alpagut Çilingir/Nisan 2020/Eticaret,Omnichannel,Perakende

Makaleye Git