Чого навчишся?

Це знання, підготовлені фахівцями для майбутніх спеціалістів.

Програма охоплює всі найважливіші навички, якими, зараз, повинен володіти майбутній молодший спеціаліст відділу маркетингу.

Ми не обмежуємось тільки рекламою. Ми також навчаємо аналітиці, основам бізнесу та хмарним технологіям.

nnn
nn

Дізнайся деталі курсу

Програма базується на 6 ключових освітніх напрямках.

nn
nn

А від кого? Познайомся зі своіми викладчами!

Це група з понад 30 досвідчених спеціалістів, засновників агенств та співробітників провідних компаній, які будуть до Твоєї диспозиції, щоб надати підтримку на кожному етапі курсу.

Вчись у найкращих! А що представляють найкращі?

mm

Deva Group 

Krzysztof Marzec (Кшиштоф Мажец)

Генеральний директор DevaGroup - агентства з титулом Partner Google Premier i Google Rising Star. Викладач SEO, Google Ads & Analytics. Проводив навчання для найкращих агенцій і медіа-будинків безпосередньо від імені Google. Викладав в Академії Google Partners.

Автор двох книг з розпроданими примірниками. На його рахунку понад сотня статей та високо оцінених курсів онлайн.

Go2Market 

Agnieszka Węglarz (Аґнєшка Венгляж) 

Стратег і бізнес-практик з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Працювала менеджером у фірмах MŚP та корпораціях. Також була директором Департаменту Маркетингової Стратегії в Polkomtel і директором з маркетингу в Sygnity.

З 2014 року керує власною консалтинговою компанією. З 2019 року співпрацює також з Google for Startups як наставник у міжнародних програмах. 

Allegro

Martyna Zastrożna (Мартина Застрожна) 

Любителька маркетингу та корисних веб-сайтів. За професією - аналітик даних. Автор книг: „Google Analytics dla marketingowców” та „Google Analytics w biznesie”, а також багатьох статей у професійних журналах.

У повсякденному житті - любитель смачного чаю та міцного звучання. Шалено закохана у все ісландське.

Conversion

Mariusz Michalczuk (Маріуш Міхальчук) 

Справжній шанувальник аналізу даних, яким зацікавився ще під час навчання – закінчив кількісні методи у Варшавській Школі Економіки (Szkoła Główna Handlowa).

Вже більше 10 років займається веб-аналітикою – впроваджуючи, налаштовуючи та використовуючи аналітичні інструменти. Крім виконання сотень аналітичних проєктів, навчив тисячі людей, заразивши їх своєю пристрастю до веб-аналітики. 

SGH

Rafał Kasprzak (Рафал Каспшак) 

Науковий працівник Варшавської Школи Економіки (Szkoła Główna Handlowa), працює в Інституті Менеджменту Цінностей. Автор багатьох дослідницьких і наукових проектів, присвячених питанням інновацій та ефективного стимулювання співпраці науки та бізнесу.

Має професійний досвід у сфері бізнес-консалтингу для організацій, що впроваджують інновації, та в управлінні інноваційними проектами.

SGH

Małgorzata Bombol (Малґожата Бомболь) 

Директор Інституту Управління Цінністю Варшавської Школи Економіки (Szkoła Główna Handlowa). Радник та експерт, зокрема, Deutsche Bank Polska, консалтингових компаній, член інвестиційних комітетів. Спеціалізується на дослідженні індивідуальних та інституційних клієнтів. 

Автор понад 140 наукових публікацій, зокрема, про поведінку клієнтів, спосіб життя польських соціальних класів, вільний час та маркетинг досвіду. 

mm

Програмна рада

Навчальний план затверджено спеціально призначеною Програмною радою. До складу якої входять представники Організатора, Освітнього Партнера, Партнерської Програми та обраних установ.

xx

Глянь, як виглядає процес

nn

Положення програми доступне тут.

Організатор:

g

Партнер Навчання:

s

Стратегічні партнери

n
GT
P