Women Emp

Основною цілю  програми є допомога сучасний жінці отримати кваліфіковані поради та практичні навички від фахівців у чотирьох сферах розвитку: бізнес та сучасні цифрові технології, кар’єра, лідерство та мотивація.

Першим кроком став Жіночий Саміт Google 2017, який відбувся 25 жовтня в Києві. Ми зібрали разом жінок-лідерів із різноманітних сфер, які поділилися досвідом лідерства, подолання обмежуючих стереотипів, пошуку шляху до гармонійного поєднання успіху та щастя, а також нових можливостей для розвитку.

Ніна Левчук, лідер програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program): “Завдяки Саміту ми створили нову платформу для розвитку жінок-лідерів в Україні. Це спільнота жінок, що вже досягла певного успіху в різноманітних сферах, є провідними фахівцями та головне - бажають ділитися своїм досвідом з іншими жінками, підтримуючи та мотивуючи їх в чотирьох основних сферах життя сучасної жінки: робота, сім’я, захоплення та соціальні проекти”.

Наступним кроком заплановано запуск всеукраїнської Digital Академії Google для жінок, що відбудеться вже 2 листопада 2017 року.

Digital Академія Google для жінок - це комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в Інтернет. Ця ініціатива дає можливість жінкам, що володіють та керують бізнесом, поглибити їхні знання та розуміння того, як побудувати свій бізнес онлайн з нуля чи перейти з офлайн в онлайн та розвивати власні бренди в Інтернеті, шукати аудиторію, нових клієнтів, нові ринки збуту тощо.

Академія покликана не тільки навчити і дати практичні поради для успішного просування бізнесу в мережі, але й надихнути учасниць на максимальне розкриття потенціалу свого бізнесу.

Програма включає в себе серію онлайн-семінарів, під час яких провідні експерти успішних українських бізнесів розкажуть, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування, дадуть рекомендації з юридичних, фінансових питань та логістики.

Для того, щоб взяти участь в програмі, будь ласка, заповніть анкету. Участь у програмі безкоштовна, кількість місць обмежена.