Program Google Certified Trainer

V Česku už několik let vzděláváme studenty, startupy, firmy i jednotlivce v dovednostech potřebných pro budoucnost v rámci programu Grow with Google.

Neoddělitelnou součástí jsou naši Google Certified Trainers, kteří nám pomáhají vzdělávat veřejnost, šířit povědomí v této oblasti a jsou našimi nejbližšími partnery na trhu.

Google Certified Trainer

Přihlašování Google Certified Trainer pro rok 2021 bylo ukončeno.  Děkujeme za vaše přihlášky.

Pokud byste se chtěli o pozici Google Certified Trainer ucházet v roce 2022, zanechte nám na sebe kontakt prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme, jakmile přihlašování znovu spustíme. 


 

Co je to program Google Certified Trainer?

Program, který pomáhá vzdělávat Česko díky specialistům z oboru. Pomocí tohoto programu se snažíme přinášet vzdělání v oblasti digitálního marketingu a měkkých dovedností do regionů po celém Česku. Vzdělávat a rozvíjet Česko nám pomáhají naší Google Certified Trainers.

Kdo je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers jsou nadšení a aktivní odborníci nejen v digitálním marketingu, ale i v techických dovednostech potřebných pro budoucnost, kteří chtějí pomáhat rozvíjet Česko. Jsou to aktivní lidé, kteří mají vizi ohledně vzdělávání a mají chuť a čas se této aktivitě věnovat.

Jaké oblasti Google Certified Trainer školí?

BUSINESS & SOFT SKILLS: Enterpreneurship, Leadership, Export, Enterpreneurship / Diversity for Women,  #IamRemarkable, 

TECHNOLOGY & TOOLS: Workspace (G Suite), Online Security & Safety, AI/ML, 

ONLINE MARKETING: Google Ads Fundamentals, Google Ads Advanced, Google Analytics, Google Tag Manager, Shopping, YouTube, Google My Business, Google for Nonprofits

I ty se můžeš stát trenérem

Chceš s námi vzdělávat a rozvíjet Česko? Přihlašování pro rok 2021 bylo ukončeno. Dej nám vědět prostřednictvím tohoto formuláře, že máš zájem, a my tě budeme kontaktovat koncem roku 2021, kdy spustíme přihlašování na pozici Google Certified Trainer pro rok 2022.