Program Google Certified Trainer

Disclaimer: Google Certified Trainers is a local Czech and Slovak activity. If you are searching for the global initiative of Certified Trainers for Education, please visit g.co/edu/trainer. Thank you! 

V Česku už několik let vzděláváme studenty, startupy, firmy i jednotlivce v dovednostech potřebných pro budoucnost v rámci platformy Digitální garáž Google.

Neoddělitelnou součástí jsou naši Google Certified Trainers, kteří nám pomáhají vzdělávat veřejnost, šířit povědomí v této oblasti a jsou našimi nejbližšími partnery na trhu.

Google Certified Trainer

Máte-li zájem stát se Google Certified Trainer pro rok 2023, můžete se registrovat do 1. 12. 2022.

VÍCE INFORMACÍ

 

 

Co je to program Google Certified Trainer?

Program, který pomáhá vzdělávat Česko díky specialistům z oboru. Pomocí tohoto programu se snažíme přinášet vzdělání v oblasti digitálního marketingu a měkkých dovedností do regionů po celém Česku. Vzdělávat a rozvíjet Česko nám pomáhají naši Google Certified Trainers.

Kdo je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers jsou nadšení a aktivní odborníci nejen v digitálním marketingu, ale i v techických dovednostech potřebných pro budoucnost, kteří chtějí pomáhat rozvíjet Česko. Jsou to aktivní lidé, kteří mají vizi ohledně vzdělávání a mají chuť a čas se této aktivitě věnovat.