Program Google Certified Trainer

V Česku už několik let vzděláváme studenty, startupy, firmy i jednotlivce v dovednostech potřebných pro budoucnost v rámci programu Grow with Google.

Neoddělitelnou součástí jsou naši Google Certified Trainers, kteří nám pomáhají vzdělávat veřejnost, šířit povědomí v této oblasti a jsou našimi nejbližšími partnery na trhu.

Google Certified Trainer

Co je to program Google Certified Trainer?

Program, který pomáhá vzdělávat Česko díky specialistům z oboru. Pomocí tohoto programu se snažíme přinášet vzdělání v oblasti digitálního marketingu a měkkých dovedností do regionů po celém Česku. Vzdělávat a rozvíjet Česko nám pomáhají naší Google Certified Trainers.

Kdo je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers jsou nadšení a aktivní odborníci nejen v digitálním marketingu, ale i v techických dovednostech potřebných pro budoucnost, kteří chtějí pomáhat rozvíjet Česko. Jsou to aktivní lidé, kteří mají vizi ohledně vzdělávání a mají chuť a čas se této aktivitě věnovat.

Jaké oblasti Google Certified Trainer školí?

Soft skills: Leadership, #IamRemarkable, Design Thinking, Entrepreneurship a další

Hard skills: Google Ads, Google Analytics, YouTube, Google for Nonprofits, GSuite, Export, Online Security & Safety, Google Ads Fundamentals

I ty se můžeš stát trenérem

Chceš s námi vzdělávat a rozvíjet Česko? Přihlašování pro rok 2020 je již uzavřené. V případě zájmu ale můžeš vyplnit tento formulář a my tě budeme kontaktovat, až otevřeme přihlašování na rok 2021.