Program Google Certified Trainer

V Česku už několik let vzděláváme studenty, startupy, firmy i jednotlivce v dovednostech potřebných pro budoucnost v rámci programu Grow with Google.

Neoddělitelnou součástí jsou naši Google Certified Trainers, kteří nám pomáhají vzdělávat veřejnost, šířit povědomí v této oblasti a jsou našimi nejbližšími partnery na trhu.

Google Certified Trainer

Přihlašování na Google Certified Trainer na rok 2022 je spuštěno.

ZJISTIT VÍCE

 

 

Co je to program Google Certified Trainer?

Program, který pomáhá vzdělávat Česko díky specialistům z oboru. Pomocí tohoto programu se snažíme přinášet vzdělání v oblasti digitálního marketingu a měkkých dovedností do regionů po celém Česku. Vzdělávat a rozvíjet Česko nám pomáhají naší Google Certified Trainers.

Kdo je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers jsou nadšení a aktivní odborníci nejen v digitálním marketingu, ale i v techických dovednostech potřebných pro budoucnost, kteří chtějí pomáhat rozvíjet Česko. Jsou to aktivní lidé, kteří mají vizi ohledně vzdělávání a mají chuť a čas se této aktivitě věnovat.

Jaké oblasti Google Certified Trainer školí?

BUSINESS & SOFT SKILLS: Enterpreneurship, Leadership, Export, Enterpreneurship / Diversity for Women,  #IamRemarkable, 

TECHNOLOGY & TOOLS: Workspace (G Suite), Online Security & Safety, AI/ML, 

ONLINE MARKETING: Google Ads Fundamentals, Google Ads Advanced, Google Analytics, Google Tag Manager, Shopping, YouTube, Google My Business, Google for Nonprofits

I ty se můžeš stát trenérem