Program Google Certified Trainer

Disclaimer: Google Certified Trainers is a local Czech and Slovak activity. If you are searching for the global initiative of Certified Trainers for Education, please visit g.co/edu/trainer. Thank you! 

V Česku už několik let vzděláváme studenty, startupy, firmy i jednotlivce v dovednostech potřebných pro budoucnost v rámci platformy Digitální garáž Google.

Neoddělitelnou součástí jsou naši Google Certified Trainers, kteří nám pomáhají vzdělávat veřejnost, šířit povědomí v této oblasti a jsou našimi nejbližšími partnery na trhu.

Google Certified Trainer

Přihlašování na rok 2024 je uzavřeno. V případě zájmu vyplňte prosím tento krátký formulář a my vás budeme kontaktovat, když spustíme přihlašování na rok 2025.

FORMULÁŘ

Co je to program Google Certified Trainer?

Program, který pomáhá vzdělávat Česko díky specialistům z oboru. Pomocí tohoto programu se snažíme přinášet vzdělání v oblasti digitálního marketingu a měkkých dovedností do regionů po celém Česku. Vzdělávat a rozvíjet Česko nám pomáhají naši Google Certified Trainers.

Kdo je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers jsou nadšení a aktivní odborníci nejen v digitálním marketingu, ale i v techických dovednostech potřebných pro budoucnost, kteří chtějí pomáhat rozvíjet Česko. Jsou to aktivní lidé, kteří mají vizi ohledně vzdělávání a mají chuť a čas se této aktivitě věnovat.