Program Google Certified Trainer

Disclaimer: Google Certified Trainers is a local Slovak and Czech activity. If you are searching for the global initiative of Certified Trainers for Education, please visit g.co/edu/trainer. Thank you! 

V Česku už několik let vzděláváme studenty, startupy, firmy i jednotlivce v dovednostech potřebných pro budoucnost v rámci programu Grow with Google.

Neoddělitelnou součástí jsou naši Google Certified Trainers, kteří nám pomáhají vzdělávat veřejnost, šířit povědomí v této oblasti a jsou našimi nejbližšími partnery na trhu.

Google Certified Trainer

Máte-li zájem stát se Google Certified Trainer pro rok 2023, vyplňte prosím následující formulář a my vás budeme kontaktovat když spustíme oficiální přihlašování.

VYPLNIT FORMULÁŘ 

 

 

Co je to program Google Certified Trainer?

Program, který pomáhá vzdělávat Česko díky specialistům z oboru. Pomocí tohoto programu se snažíme přinášet vzdělání v oblasti digitálního marketingu a měkkých dovedností do regionů po celém Česku. Vzdělávat a rozvíjet Česko nám pomáhají naší Google Certified Trainers.

Kdo je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers jsou nadšení a aktivní odborníci nejen v digitálním marketingu, ale i v techických dovednostech potřebných pro budoucnost, kteří chtějí pomáhat rozvíjet Česko. Jsou to aktivní lidé, kteří mají vizi ohledně vzdělávání a mají chuť a čas se této aktivitě věnovat.

Jaké oblasti Google Certified Trainer školí?

BUSINESS & SOFT SKILLS: Enterpreneurship, Leadership, Export, Diversity, Equity and Inclusion,  #IamRemarkable

TECHNOLOGY & TOOLS: Workspace, Online Security & Safety, AI/ML a inovace, Google for Education, Google pro neziskové organizace

ONLINE MARKETING: Google Ads, Google Analytics, Google Firemní profil, YouTube, Google prp neziskové organizace, Google Marketing Platform, Online marketing strategy

I ty se můžeš stát trenérem

Máte-li zájem stát se Google Certified Trainer pro rok 2023, prosím dejte nám vědět váš zájem prostřednictvím tohoto formuláře. Budeme vás kontaktovat, když spustíme oficiální přihlašování. Děkujeme za porozumění.