Poznejte naše

Google Certified Trainers

pro rok 2023

 

Zaujalo vás nějaké téma nebo se chcete dozvědět víc? Klikněte na fotku jednoho z našich Google Certified Trainers a můžete jim svou otázku položit přes LinkedIn.

Business & Soft skills

Pavel Bartoš

Pavel Bartoš

Enterpreneurship & Design Thinking

Pavel se věnuje strategickému marketingu a inovacím. Skrze StartupBox pomáhá na svět novým podnikatelským nápadům a inovativním produktům/službám. Jako konzultant, mentor, lektor a facilitátor spolupracuje nejen se startupy na jejich inovacích, business strategii a marketingu. Jeho nejoblíbenějšími tématy jsou Design Thinking, validace podnikatelských nápadů, Go-To-Market strategie a Strategický marketing. Zastává roli šéfa marketingu ve společnosti INVENTI.

Martina Cílková

Martina Cílková

Diversity, Equity & Inclusion

Martina čeří stojaté vody veřejné správy a nezisku s energií a idealismem jí vlastními. Mezinárodní zkušenosti sbírala ve Francii a poté v Japonsku jako ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism. Po návratu do ČR podporovala inovace jako vedoucí obchodního odboru Národního divadla, spolupracovala s Česko.Digital a v 2022 se pustila do humanitární spolupráce pod křídly Českého Červeného Kříže. Dloudobě také mentoruje v ženských komunitách a koučuje.

Milan Fiala

Milan Fiala

Export

Milan se věnuje se digitálnímu marketingu, optimalizací webů a expanzi do zahraničí. V oboru se pohybuje už přes 8 let. V agentuře eVisions Advertising vybudoval (a do roku 2022 vedl) specializované oddělení zaměřené na expanzi do DACH regionu, nyní funguje především na volné noze a v rámci vlastní společnosti. Od roku 2022 je Google certifikovaným trenérem pro export. Pravidelně přednáší, mimo jiné pro CzechTrade i německou hospodářskou komoru. Klientům (e-shopy i b2b společnosti) pomáhá s konzultacemi expanze, lokalizací webů a dlouhodobou strategií digitálního marketingu.

Bohdana Goliášová

Bohdana Goliášová

Entrepreneurship for Creatives Business strategie pro tvůrčí obory

Bohdana Goliášová je zakladatelkou největší české komunity tvůrčích podnikatelů. Bohdana založila platformu Tvůrci v praxi a s její pomocí proměňuje ušlápnuté české tvořilky a kutily v hrdé profesionály, kteří se svojí tvorbou uživí a jsou vidět u nás i ve světě. Za svoji práci získala ocenění: Žena roku 2021, Český Goodwill 2021, Živnostník roku JM 2019, Women in Tech 2022

Petr Kozlík

Petr Kozlík

Design Thinking

O čem mluvím, tak i dělám a nejraději s lidmi, kterým to má pomoci. Věřím metodice design thinking, protože mi pomáhá spolupracovat s různorodými lidmi a věnovat čas aktivitám, na kterých záleží.

Kristin LaRonca Parpel

Kristin LaRonca Parpel 

#IamRemarkable

Kristin je koučka a poradkyně v oblasti leadershipu s více než 25 lety zkušeností v podnikání. Její společnost KLP Coaching nabízí individuální koučink a týmové programy zaměřené na leadership, diverzitu a mentoring. Než se stala koučkou, strávila Kristin více než deset let ve vedoucích pozicích v reklamním odvětví, a to jak v Praze, tak v New Yorku. Kromě toho je Kristin členkou řídicího výboru a mentorkou v mentoringovém programu Equilibrium pro ženy, mentorkou v programu EWOB a mezinárodní mentorkou v mentoringovém programu My Odyssey. Od začátku války na Ukrajině také mentoruje vysídlené ukrajinské odborníky, aby jim pomohla najít smysluplnou práci v zahraničí. 

Pavlína Louženská

Pavlína Louženská

Design Thinking, Leadership, Entrepreneurship

Pavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. Píše newsletter o nových technologiích na pavlinaspeaks.com a má podcast o trendech na Hospodářských novinách #Trendspotting nebo pořad o Generaci Z.  V roce 2020 se dostala do výběru Global Startup Awards jako Ecosystem Hero of the Year a mezi 20 lidí, kteří podle Hospodářských novin definovali 2020. Pravidelně přednáší a školí na téma inovace, startupy, trendy a diverzita.

Petr Mandík

Petr Mandík

Enterpreneurship, Design Thinking

Petr pomáhám startupům a společnostem dostat se na trh nebo vytvořit inovativní produkty a služby. Jako mentor a konzultant pomáhá s validací business modelů, Go-to-marketi strategy s investicemi a digitalizací firem. Je jeden ze zakladatelů startupbox.cz a CMO ve spolešnosti Magexo kde má mimo jiná na starost Go-to-market strategii nových produktů.

Lola Onipko

Lola Onipko

#IamRemarkable

Lola se věnuje e-commerce expanzi po celé jihovýchodní Asii a Evropě posledních 15 let. Má za sebou úspěšnou trať business růstu od zakládání start-upů (naposledy Bloom Organics od brand-buildera Distro Group) až po řízení mezinárodní expanze pro přední evropský marketplace Allegro Mall Group. Jako feministka Lola mentoruje ženy v podnikání přes program Equilibrium od britské obchodní komory nebo přes Femme Palette. Žije Equilibrium mottem „Dream Dare Share“, a tak vychovává i své dvě malé dcery ve snaze inspirovat ostatní ženy po celém světě, aby více říkaly „ano“ věcem, o kterých se odváží snít. Jako Ukrajinka se Lola nyní zaměřuje na podporu ukrajinských žen, které uprchly ze svých domovů kvůli válce.

Monika Ptáčniková

Monika Ptáčniková

#IamRemarkable, Diversity, Equity & Inclusion

Monika je spoluzakladatelkou celosvětově uznáváné organizace Czechitas, která vzdělává ženy v IT a digitálních dovednostech primárně v České republice. Vede Brněnskou pobočku a mimo obchodní rozvoj organizace se přes 8 let věnuje propojováním a rozvojem talentů na trhu práce. Působí jako kariérová lektorka a mentorka i v rámci týmu Career Designer a 5. rokem jako Google Certified Trainer. Jejímy tématy jsou rozvoj talentů, ženy v IT, diverzita a inkluze.

Anežka Řepík

Anežka Řepík

Design Thinking

Anežka se pohybuje na pomezí marketingu a designu. Věnuje se kreativním technikám, facilitaci a přístupu design thinking, který zohledňují člověka a jeho potřeby. Působila ve firmách jako Avast nebo MSD (příprava a vedení workshopů, design discovery), nyní je na volné noze, dlouhodobě spolupracuje s Fakultou multimediálních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Daniela Sedloňová

Daniela Sedloňová

Leadership

Daniela je zkušená trenérka a koučka. Specializuje se na oblasti: leadership, resilience a mindset. Kombinuje unikátní zkušenosti z vlastního podnikání a 12 let na manažerských pozicích v mezinárodních firmách u nás i v zahraničí. Pomáhá zejména podnikatelům a manažerům k efektivnímu vedení sebe, týmů a firem. Její vášní je objevovat a rozvíjet různorodý lidský potenciál a spoluvytvářet tak spokojené a úspěšné jednotlivce i firmy. Za svou kariéru získala několik ocenění včetně: Nejvyšší skóre hodnocení lídrů střední a východní Evropy (2016, HRS), nejlepší Sales team a nebo Skokan roku.

Michaela Stachová

Michaela Stachová

#IamRemarkable

Míša je ředitelkou Business Leaders Fora, platformy, která pomáhá firmám s udržitelností. Do této oblasti patří také podpora diverzity a inkluze, což jsou témata, která jsou Míše blízká už dlouhá léta. Zabývala se jimi také z pozice ředitelky Nadace Krása pomoci, v rámci které spolupracovala s mnoha ženskými organizacemi včetně UN Women. Vedle vedení týmu BLF doma vychovává dvouletého syna.

Veronika Šamonilová Lauterbachová

Veronika Šamonilová Lauterbachová

Design Thinking

Veronika má mnoholeté zkušenosti s designem a vedením rozvojových programů zaměřených na měřitelné obchodní výsledky a změnu komunikačních návyků vedoucích k rozvoji jednotlivců i firemní kultury. Jejích programů se již zúčastnilo více než 600 manažerů z 90 různých společností. Její specializací je vyjednávání, leadership a komunikace. Zaměřuje se na spolupráci s globálními firmami, kterým pomáhá s profesionalizací manažerské a obchodní kultury. Je profesionální facilitátor, mediátor, kouč.

Alexander Visnyai

Alexander Visnyai

Retail

Pro Alexe je budování marketingových a firemních strategií profesní vášní. Má zkušenosti s klienty jak ze segmentu SME, tak i velkých firem s obratem přes 1 mld. Kč a to napříč celým industry. Při návrhu strategických konceptů využívá holistický pohled doplněný o metodu design-thinking. Díky tomuto přístupu se mu daří s klienty dlouhodobě plnit jejich vytyčené cíle. Velice rád se s vámi potká na workshopu, přednášce či spolupráci.

Online marketing

Jolana Berková

Jolana Berková

Google Marketing Platform

Jolana se již šestým rokem věnuje správě RTB kampaní a konzultacím v oblasti programatické reklamy. Zaměřuje se primárně na větší strategičtější klienty, kde jim pomáhá s uchopením RTB v rámci marketingového mixu. Pomáhá také menším agenturám v efektivním rozvoji v oblasti RTB. 

David Janoušek

David Janoušek

Online marketing strategy

David se v marketingu pohybuje již od roku 2017. Mimo výkonnostní kampaně na Googlu, Seznamu či zbožových srovnávačích se zaměřuje hlavně na strategický posun klienta. V současnosti působí jako Associate PA Team Leader a Senior Account Strategist ve společnosti Taste. David je zastáncem práce IPA, System 1 Group či Ehrenberg-Basského Institutu jejichž objevy využívá při tvorbě online strategií.

Michal Lysek

Michal Lysek

Google Ads - Performance marketing

Michal je zakladatelem a CEO PPC agentury Adsvantage. V oboru se pohybuje přes 6 let. Rukama mu prošlo přes 300 reklamních účtů na 19 trzích. Své zkušenosti předává na školeních. V agentuře se zaměřuje na rozvoj byznysu klienta.

Soňa Petruželová

Soňa Petruželová

Online strategy, Internet safety, Performance Marketing, Leadership

Soňa Petruželová působí jako Google certifikovaný trenér již 7 let, aktuálně pro oblast Online strategy (STDC) & Internet safety a Cyber security. Je mentorkou a školitelkou pro výkonnostní marketing a online strategie. Digitálnímu marketingu se věnuje od roku 2008, v agentuře H1.cz vedla několik let Performance tým. Aktuálně buduje další dream team vo Webnode jako CMO.

Ondřej Sláma

Ondřej Sláma

YouTube

Marketing ho baví i živí od roku 2006. Zkušenosti sbíral jak na straně médií, tak jako freelancer, vedoucí SEO týmu v agentuře ve Velké Británii, zakladatel vlastní agentury INBORN, nebo vedoucí Performance oddělení a později Research & Development Director v síťové agentuře Adexpres. V Alza.cz vedl marketingový data tým, následně na zkoušku marketingový tým v Prusa Research a aktuálně nabízí své služby jako marketingový konzultant na volné noze.

Adam Šilhan

Adam Šilhan

Google Analytics

Adam vyučuje webovou analytiku na Masarykově univerzitě a jako Google trenér pro atribuce a automatizace školil Google Attribution Academy a Google Automation Hero. Zabývá se propojováním marketingu s daty, a to i s přesahem do práce s customer value modely. Nejnověji se podílí na akademii pro webové analytiky Analytics Academy.

Jan Tichý

Jan Tichý

Google Analytics

Honza je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou. V minulosti také založil analytickou společnost Medio Interactive.

Zbyněk Zapletal

Zbyněk Zapletal

Google marketing platform, Online marketing strategy

Zbynek je Programmatic Director ve společnosti Gamned, zodpovědný za týmy Programmatic Media Trading, Data Analytics, PPC, Social Media, SEA a správu klientů. Je také odpovědný za technologický rozvoj v DACH a východní Evropě. Má bohaté zkušenosti s online marketingem od roku 2011 a s programatickou reklamou od roku 2015. Založil několik Programmatic Trading Desks a se zaměřuje na optimalizaci trading strategie, reporting a rozvoj dalších nástrojů. Navíc vede tréninky Google v angličtině, němčině nebo češtině.

Technology & Tools

Patrik Feňuš

Patrik Feňuš

Google Workspace

Patrik sa venuje inováciám, digitálnej produkcii a projektovému riadeniu. Pracuje ako konzultant digitálnych technológií a leader kreatívneho štúdia. V ekosystéme Impact Hub viedol desiatky projektov, výskumov a programov zameraných na spoločenský dopad a udržateľnosť. K jeho témam patrí tiež vzdelávanie, efektívna či krízová komunikácia, moderné technológie a problem solving. Jeho poslaním je pomáhať ľudom využívať technológie a zvýšiť efektivitu svojej práce pri zachovaní pokojnej mysle, zdravého tela a harmonických vzťahov.

Filip Goszler

Filip Goszler

Google Workspace, Firemní profil Google

Filip ukazuje lidem, jak milovat technologie, aby pak ony milovaly je, tedy zavádní moderní technologie do firem, škol nebo neziskovek. Přes 10 let se věnuje budování komunit a vzdělávání. Vede GUG.cz, technologickou komunitu, která ročně vzdělá tisíce lidí v digitálních dovednostech. Jeho silné stránky jsou Positivity, Woo, Communication, Futuristic a Arranger.

Pavel Hodál

Pavel Hodál

Google for Education

Pavel Hodál učí žáky a školí dospělé. Ukazuje jim, jak technologie smysluplně používat ve výuce. To, co školí, sám otestoval. Přímo na dětech. O škole, technologiích, o metodě CLIL a také o Indii píše na web https://www.tybrdo.cz.

Filip Holec

Filip Holec

Internet safety & Cyber security

Filip je předsedou neziskové organizace TunaSec. Založil také vzdělávací akademii ENGETO, kde působí jako technický leader. V minulosti pracoval jako tester ve společnosti Red Hat a získal i vícero certifikátů. Hacking je důležitou součástí jeho života z různých pohledů - například v podnikání, biohackingu, IT bezpečnosti nebo fyzické bezpečnosti (lockpicking).

Radovan Jansa

Radovan Jansa

Google for Education

Radovan pomáhá již více než 10 let českým a slovenským školám s používáním Google technologií. Založil také společnost Edugo Solutions, která je Google for Education partnerem, učí na první referenční škole Google ve Střední Evropě a je vášnivý cestovatel a propagátor chromebooků.

Ondřej Krupa

Ondřej Krupa

Google Workspace for NGO, Google Workspace, Google Workspace for Education

Ondřej se specializuje na neziskový sektor a pomáhá mu překlenout digitální propast za pomocí nástrojů Google, aby mu to šlo lépe, založil platformu MeetCloud, která si klade za cíl pomáhat organizacím s digitalizací. Má více jak 11 let zkušenosti s technologiemi v Cloudu a zatím pomohl více jak 150 + neziskovám, školám, ale i firmám nebo korporacím. Je aktivním členem komunit pomáhající neziskovému sektoru s digitalizací a úzce spolupracuje s technologickými partnery, kterými jsou např. TechSoup a GUG.cz

Ivan Kutil

Ivan Kutil

Google Workspace, Google Cloud (GCP), Responsible AI & ML

Ivan patří k nejvýraznějším odborníkům na Google v Česku. První aplikaci pro Google platformu vytvořil v roce 2008. Spoluzaložil firmu AppSatori, která se zaměřuje na Google Workspace a Google Cloud Platform. V ní zastává pozici technického ředitele (CTO) a je zodpovědný za strategický, technologický a znalostní rozvoj firmy. Klientům pomáhá s digitální transformací a to především s automatizací, bezpečností a využitím strojového učení. Je součástí globálního programu Google Developer Expert a Google Cloud Champion Innovator.

Daniel Thaisz

Daniel Thaisz

Google Workspace, Google Workspace for NGO, Google Workspace for Education

Dan více než 10 let pomáhá nasazovat Google Workspace nejen ve firmách. Jako Google Certified Trainer pořádá školení a workshopy. Specializuje se na Google Workspace, kybernetickou bezpečnost a práci na dálku. Je autorizovaný Google Cloud Partner a Google Workspace Deployment Specialist.

Markéta Ubíková

Markéta Ubíková

Google Workspace, Google Workspace for NGO, Digital Privacy (Digital wellbeing)

Markéta Ubíková je digitální koučka a lektorka digitálních dovedností. Má projekt Smart žena, který pomohl už tisícovkám žen se získáváním digitálních dovedností. Markéta je také součástí platformy MeetCloud, která pomáhá neziskovým organizacím s digitalizací. Markéta je aktivní členkou GUG.cz a senior lektorkou Czechitas. Markéta také pomáhá rodičům a jejich dětem s nastavením digitálního wellbeing.