Poznejte naše Google Certified Trainers pro rok 2020

Pavel Bartoš

Pavel Bartoš

Entrepreneurship

Pavel pomáhá startupům dostat se od nápadu až k zákazníkům. Spoluzaložil agenturu Happyend., která se soustředí na Go-To-Market strategy, přípravu startupů na investice a tvorbu marketingového obsahu.

Martina Blahova

Martina Blahova

#IamRemarkable

Víc než 7 let pomáhá startupům realizovat podnikatelské projekty, které zlepšují svět a společnost. Má zkušenosti s vedením globálních komunitních programů pro Google. Pomáhala zakládat brněnský Impact Hub a měla na starosti B2B aktivity pro Impact Hub v Praze.

Filip	Goszler

Filip Goszler

G Suite

Vystudovaný lingvista, projektový manažer EU vzdělávacích projektů. Posledních 6 let se věnuje naplno komunitám a vzdělávání. Vede technologickou komunitu GUG.cz, která ročně pořádá stovky bezplatných školení a workshopů napříč celou republikou. Řídí ostravský coworking Impact Hub a 10 let využívá a školí G Suite. Organizuje Startup Weekend Ostrava a školí #IamRemarkable.

Radek Hudák

Radek Hudák

Google Ads Fundamentals

Radka vždycky bavily strategie – ať už ve Warcraftu, nebo teď v řízení marketingu. Nebojí se zkoušet a zahazovat věci, které nefungují. Radek řídíl marketing ve Slevomatu s stamiliony ročního rozpočtu. Teď je CMO a šéf business developmentu v Shoptetu, platformě na které běží více než polovina českých a slovenských e-shopů.

Andrea Hurychová

Andrea Hurychová

Online Security & Safety

Česká odbornice na influencer marketing, zakladatelka WeDigital, digitální agentury se specializací v online videu a kreativních kampaních se zapojením influencerů a celebrit. Zaměřuje se i na vzdělávání v hudebním průmyslu, kde učí hudebníky, jak využívat online média a YouTube ke své tvorbě. Svou kariéru začala v českém Googlu, kde měla také na starost marketing sítě YouTube. Poté byla výkonnou ředitelkou festivalu Utubering. Pod hlavičkou své agentury WeDigital vedla úspěšné kampaně pro Český olympijský tým, Avon nebo značku Excellent. Ráda cestuje, chodí na koncerty a tancuje, její slabostí jsou francouzští buldočci.

Ludmila	Kasalová

Ludmila Kasalová

Entrepreneurship

Lída vede zahraniční velkoobchod v Utukutu a lekce nezbedné angličtiny v Jahodě. V neziskové organizaci Spiralis působí jako odborná poradkyně. Vystudovala kulturologii v Polsku, kde 4 roky žila. Je předsedkyní komunitní zahrady Prazelenina a věnuje se rozvoji iniciativy Women Will v ČR.

Věrka Koukalová

Věrka Koukalová

Leadership

Sémiotička a literární teoretička, která se už přes 10 let věnuje marketingu, budování komunit a happiness managementu. V současnosti školí, přednáší a konzultuje s firmami i jednotlivci. V Čechách se pod záštitou GUG.cz věnuje komunitě Women Will a Women Techmakers a je certifikovanou trenérkou pro #IamRemarkable a Leadership.

Gabriela Lesňáková

Gabriela Lesňáková

Skills of the Future

Gabriela je HR konzultantka, trenérka, kariérní koučka a nadšenkyně do vzdělávání a rozvoje druhých. V oblasti HR se pohybuje více jak 10 let.

Petr	Mandík

Petr Mandík

Entrepreneurship

Petr pomáhá startupům dostat se od nápadu až k zákazníkům. Spoluzaložil agenturu Happyend., která se soustředí na Go-To-Market strategy, přípravu startupů na investice a tvorbu marketingového obsahu.

Jarek Mikeš

Jarek Mikeš

Skills of the Future

Jarek se specializuje na ICT, start-up facility a digitální marketing. Aktuálně působí jako CEO v fintech start-upu Digital Payments CZ s.r.o. Má více jak 15 letou zkušenost z prostředí web developmentu, kdy sám řadu let působil jako vývojář, později se specializoval na SEO a další kanály digitálního marketingu. V roce 2008 založil IT agenturu, která nyní provozuje stovky projektů.

Karel Pařízek

Karel Pařízek

Google for Nonprofits

Karel je pyšný otec třech dcer. Je v marketingu od roku 2006 a pomohl rozjet digitální agenturu Blueberry, kde je v součastnosti na pozici Strategists. Vedle toho posledních pět let pomáhá a přednáší o možnostech digitálního marketingu pro neziskový sektor. Zároveň je součástí i různých mentorských programů.

Soňa Petruželová

Soňa Petruželová

Online Security & Safety

Trénerka pre dvoch malých špuntov a aktuálne pre oblasť Online Security & Safety. Venuje sa školeniam pre študentov a maminky, ktoré majú chuť ale nie odvahu začať s digitálom. V minulosti riaditeľka Performance oddelenia H1.cz

Monika Ptáčníková

Monika Ptáčníková

#IamRemarkable

Monika je spoluzakladatelkou organizace Czechitas, která boří mýty a stereotypy ve světě IT. Mimo obchodní rozvoj organizace se přes 6 let věnuje propojováním a rozvojem talentů na trhu práce. Aktuálně, vedle mateřské dovolené, nejvíce působí jako kariérová lektorka a poradkyně i v rámci týmu Career Designer.

Ondřej Sláma

Ondřej Sláma

YouTube

Dlouholetý fanoušek marketingu. V minulosti zastával roli Research & Development Directora a Performance Directora v agentuře Adexpres. Založil SEM agenturu INBORN a také vedl SEO tým ve Velké Británii. Kromě zkušeností je vyzborejný také vědomostmi ze studijí marketingu a masové komunikace na VOŠP a FMK UTB.

Laszlo Szabo

László Szabó

Export

Spoluzakladatel CEE export agentury Growww Digital, zakládající člen představenstva CEE Digital Alliance. 14 let působí na ose Praha-Bratislava-Budapešť, za posledních 7 let byl při 60 úspěšných export projektech v regionu. Hraje na baskytaru ve funk kapele.

Karol Veleba

Karol Veleba

#IamRemarkable

CEO a spolumajiteľ technologicko-digitálnej agentúry Effectix.com a externý mentor pre Impact HUB. Tvorca agentúr a tímov, digitálny stratég a manažér.

Martina Wallcon

Martina Wallcon

#IamRemarkable

Vystudovala Informační vědu a knihovnictví na FF UK. Dlouhá léta pracovala v IBM na pozici Senior Market Analyst / Team Lead, nyní je členem týmu Inovací ve společnosti Tipsport. Spoluzakladatelka Pyjamof. Nadšená komunikátorka, inovátorka, dobrovolnice, běžkyně na dlouhých tratích a canicrossařka (běh se psem). Vyrostla z nesebevědomé dívky v sebevědomou ženu a ráda vám představí program #IamRemarkable.