Trenéři

AV

Alžběta Vacková

Díky Design Thinkingu můžeme prozkoumat příběhy a potřeby druhých lidí, nastartovat své kreativní já a zažít, že vytvořit skvělý produkt nebo službu může úplně každý. Přijďte si to zkusit.

AH

Andrea Hurychová

Ráda pracuji s lidmi a je skvělé být u zrodu nových nápadů a myšlenek, ke kterým Design Thinking pomáhá.

DP

Dana Potočková

Design Thinking pro mě znamená otevřít se kreativitě, synergii a společné inspiraci. A ještě si to k tomu užít.

jp

Jana Peffková

jana

Jana tikalova

Chci podpořit lidi a jejich kreativitu a metodou Design Thinking nápady na úžasné věci.

karolina

Karolína Harries

Na Design Thinking se mi líbí, že v jejím centru jsou potřeby našich zákazníků. Učí nás ptát se, naslouchat jim a jejich potřeby reflektovat v našich službách nebo výrobcích.

patrik

Patrik Juránek

Design Thinking je pro mě o hledání a testování různých cest, které vedou k řešení problémů a potřeb lidí kolem nás. Rád pomohu těm, kteří se na tuto dobrodružnou cestu vydají.

pavel

Pavel Bartoš

Design Thinking nezmění jen vaše budoucí projekty a firmy. Změní vás. Otevře vám oči a naučí vás dívat se na věci jinak. A to mě jako design thinking trenéra na této práci baví nejvíce.

pavlina

Pavlína Louženská

Jen ve chvíli, kdy o našich uživatelích začneme přemýšlet jako o lidech s individuálními potřebami a příběhy, mohou vznikat skvělé produkty. Proto je Design Thinking tak důležitý.

patrik

Petr Kačena

Design Thinking je pro mě ten nejlepší způsob, jak úspěšně vést komerční i neziskové projekty.

petr

Petr Kozlík

O čem mluvím, tak i dělám a nejraději s lidmi, kterým to má pomoci. Jedinou naší jistotou je změna. 

petr

Petr Mandík

Řešit problémy, potřeby a výzvy tím správným způsobem znamená dělat svět kolem nás lepším. Je mnoho lidi, kteří mají chuť věci měnit a stojí za to jim pomoci.

veronika

Veronika Krejčová

Design Thinking přináší do společnosti to, co v ní za mě dost chybí - víc naslouchání a pozorování. Učí nás odložit vlastní názory a rozpoznávat reálné potřeby, které lidi kolem nás mají.

MM

Veronika Šamonilová

Existuje spousta skvělých myšlenek a nápadů, které potřebují prodat. To je to, co mě na Design Thinkingu nejvíce baví, být kreativní v přístupu ke klientovi a tvořit produkty, které mění životy.  

TVŮRCE OBSAHU

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMSP