Trenéři

AV

Alžběta Vacková

Díky Design Thinkingu můžeme prozkoumat příběhy a potřeby druhých lidí, nastartovat své kreativní já a zažít, že vytvořit skvělý produkt nebo službu může úplně každý. Přijďte si to zkusit.

AH

Andrea Hurychová

Ráda pracuji s lidmi a je skvělé být u zrodu nových nápadů a myšlenek, ke kterým Design Thinking pomáhá.

DP

Dana Potočková

Design Thinking pro mě znamená otevřít se kreativitě, synergii a společné inspiraci. A ještě si to k tomu užít.

HS

Honza Sechovec

Spousta lidí má skvělé nápady. Někteří mají nápady, které skutečně pomohou s řešením konkrétního problému. Ti nejlepší jsou navíc schopni docílit toho, aby jejich řešení lidé akceptovali a platí za něj. 

JP

Jana Peffková

Baví mě podporovat lidi v jejich kreativitě a být u zrodu skvělých nápadů a inovací.

JT

Jana Tikalova

Chci podpořit lidi a jejich kreativitu a metodou Design Thinking nápady na úžasné věci.

KH

Karolína Harries

Na design thinking se mi líbí, že v jejím centru jsou potřeby našich zákazníků. Učí nás ptát se, naslouchat jim a jejich potřeby reflektovat v našich službách nebo výrobcích.

MB

Martina Bláhová

Baví mě být u toho, když vznikají zajímavé nápady. Všichni máme schopnost kreativně myslet, kterou ale ne všichni aktivně využíváme. Pomocí metody design thinking se dozvíte, jak na to.

MS

Meng Ting Shi

Design thinking podporuje kreativní a inovativní přístup k projektům a mě nejen těší, ale i baví, že jsem součástí programu New Generation of Founders a mohu sdílet s veřejností workshop CSI Lab od Googlu.  

MP

Michaela Plesníková

PB

Pavel Bartoš

Design thinking nezmění jen vaše budoucí projekty a firmy. Změní vás. Otevře vám oči a naučí vás dívat se na věci jinak. A to mě jako design thinking trenéra na této práci baví nejvíce.

PL

Pavlína Louženská

Jen ve chvíli, kdy o našich uživatelích začneme přemýšlet jako o lidech s individuálními potřebami a příběhy, mohou vznikat skvělé produkty. Proto je Design Thinking tak důležitý.

PK

Petr Kačena

Design thinking je pro mě ten nejlepší způsob, jak úspěšně vést komerční i neziskové projekty.  

PM

Petr Mandík

Řešit problémy, potřeby a výzvy tím správným způsobem znamená dělat svět kolem nás lepším. Je mnoho lidi, kteří mají chuť věci měnit a stojí za to jim pomoci.

SU

Štepánka Uličná

Chcete-li mít jiné výsledky, dělejte věci jinak!  

MM

Veronika Šamonilová

Existuje spousta skvělých myšlenek a nápadů, které potřebují prodat. To je to, co mě na design thinkingu nejvíce baví, být kreativní v přístupu ke klientovi a tvořit produkty, které mění životy.  

TVŮRCE OBSAHU

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMSP