Trenéři

AV

Alžběta Vacková

Díky Design Thinkingu můžeme prozkoumat příběhy a potřeby druhých lidí, nastartovat své kreativní já a zažít, že vytvořit skvělý produkt nebo službu může úplně každý. Přijďte si to zkusit.

AH

Andrea Hurychová

Ráda pracuji s lidmi a je skvělé být u zrodu nových nápadů a myšlenek, ke kterým Design Thinking pomáhá.

DP

Dana Potočková

Design Thinking pro mě znamená otevřít se kreativitě, synergii a společné inspiraci. A ještě si to k tomu užít.

jp

Jana Peffková

jana

Jana tikalova

Chci podpořit lidi a jejich kreativitu a metodou Design Thinking nápady na úžasné věci.

karolina

Karolína Harries

Na Design Thinking se mi líbí, že v jejím centru jsou potřeby našich zákazníků. Učí nás ptát se, naslouchat jim a jejich potřeby reflektovat v našich službách nebo výrobcích.

martina

Martina Bláhová

Baví mě být u toho, když vznikají zajímavé nápady. Všichni máme schopnost kreativně myslet, kterou ale ne všichni aktivně využíváme. Pomocí metody design thinking se dozvíte, jak na to.

patrik

Patrik Juránek

Design Thinking je pro mě o hledání a testování různých cest, které vedou k řešení problémů a potřeb lidí kolem nás. Rád pomohu těm, kteří se na tuto dobrodružnou cestu vydají.

pavel

Pavel Bartoš

Design Thinking nezmění jen vaše budoucí projekty a firmy. Změní vás. Otevře vám oči a naučí vás dívat se na věci jinak. A to mě jako design thinking trenéra na této práci baví nejvíce.

pavlina

Pavlína Louženská

Jen ve chvíli, kdy o našich uživatelích začneme přemýšlet jako o lidech s individuálními potřebami a příběhy, mohou vznikat skvělé produkty. Proto je Design Thinking tak důležitý.

patrik

Petr Kačena

Design Thinking je pro mě ten nejlepší způsob, jak úspěšně vést komerční i neziskové projekty.

petr

Petr Kozlík

O čem mluvím, tak i dělám a nejraději s lidmi, kterým to má pomoci. Jedinou naší jistotou je změna. 

petr

Petr Mandík

Řešit problémy, potřeby a výzvy tím správným způsobem znamená dělat svět kolem nás lepším. Je mnoho lidi, kteří mají chuť věci měnit a stojí za to jim pomoci.

veronika

Veronika Krejčová

Design Thinking přináší do společnosti to, co v ní za mě dost chybí - víc naslouchání a pozorování. Učí nás odložit vlastní názory a rozpoznávat reálné potřeby, které lidi kolem nás mají.

MM

Veronika Šamonilová

Existuje spousta skvělých myšlenek a nápadů, které potřebují prodat. To je to, co mě na Design Thinkingu nejvíce baví, být kreativní v přístupu ke klientovi a tvořit produkty, které mění životy.  

TVŮRCE OBSAHU

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMSP