Trenéři

AA

Anežka Adamíková

Líbí se mi, že Design Thinking nás vede k tomu první pochopit, co je ten správný problém, a pak nám dává nástroje, jak k řešení kreativně přistoupit. Přitom s respektem k člověku a jeho potřebám. Chtěla bych, aby se toto myšlení dostalo mezi co nejvíce lidí.

DP

Dana Potočková

Design Thinking pro mě znamená otevřít se kreativitě, synergii a společné inspiraci. A ještě si to k tomu užít.

HB

Hanka Bortlová

Na Design Thinking workshopech si nejvíce užívám AHA momenty většiny účastníků. Baví mě, jak se postupně aktivuje kreativita účastníků, o které na začátku byli skálopevně přesvědčeni, že ji nemají.

JP

Jana Peffková

Design Thinking je pro mě metoda, která pomáhá pochopit potřeby uživatelů a tím vytvářet produkty, které si lidé zamilují.

KH

Karolína Harries

Na Design Thinking se mi líbí, že v jejím centru jsou potřeby našich zákazníků. Učí nás ptát se, naslouchat jim a jejich potřeby reflektovat v našich službách nebo výrobcích.

PJ

Patrik Juránek

Design Thinking je pro mě o hledání a testování různých cest, které vedou k řešení problémů a potřeb lidí kolem nás. Rád pomohu těm, kteří se na tuto dobrodružnou cestu vydají.

PB

Pavel Bartoš

Design Thinking nezmění jen vaše budoucí projekty a firmy. Změní vás. Otevře vám oči a naučí vás dívat se na věci jinak. A to mě jako design thinking trenéra na této práci baví nejvíce.

PL

Pavlína Louženská

Jen ve chvíli, kdy o našich uživatelích začneme přemýšlet jako o lidech s individuálními potřebami a příběhy, mohou vznikat skvělé produkty. Proto je Design Thinking tak důležitý.

PK

PETR KOZLÍK

O čem mluvím, tak i dělám a nejraději s lidmi, kterým to má pomoci. Jedinou naší jistotou je změna. 

PM

Petr Mandík

Řešit problémy, potřeby a výzvy tím správným způsobem znamená dělat svět kolem nás lepším. Je mnoho lidi, kteří mají chuť věci měnit a stojí za to jim pomoci.

VŠ

Veronika Šamonilová

Existuje spousta skvělých myšlenek a nápadů, které potřebují prodat. To je to, co mě na Design Thinkingu nejvíce baví, být kreativní v přístupu ke klientovi a tvořit produkty, které mění životy.  

TVŮRCE OBSAHU

GwG

POD ZÁŠTITOU

MPaO

PARTNER

AMSP