MM
nnn

Warsztat podstawowy

Szukasz pomysłu na własny projekt biznesowy lub społeczny, ale nie wiesz od czego zacząć? Wybierz warsztat z metody CSI:lab, stosowanej do tworzenia innowacji w Google! Dzięki niemu poznasz cały proces tworzenia innowacji i będziesz wiedział, jak przejść do działania.

Warsztat z metody CSI:Lab

Podczas warsztatów podstawowych, przejdziesz usystematyzowany proces zawierający w sobie kolejne etapy rozwoju pomysłu. Od początkowej idei, przez fazę empatii aż do stworzenia prototypu.

 

Uwaga: brak dostępnych terminów

nn

Warsztaty zaawansowane

Masz już pomysł, ale nie jesteś pewien czy odpowiada on na potrzeby odbiorcy, bądź chciałbyś przetestować go przed wprowadzeniem na rynek? Wybierz warsztat odpowiedni do etapu realizacji pomysłu, na którym się znajdujesz!

 

Warsztat z Empatii w biznesie

Warsztat skupia się na użytkowniku. Dzięki niemu poznasz i wykorzystasz narzędzia umożliwiające odkrycie ważnych, dotychczas niezaadresowanych potrzeb Twoich potencjalnych odbiorców i w oparciu o nie znajdziesz nowe kierunki rozwoju Twojego pomysłu na biznes lub projekt społeczny. Tworzenie produktów i usług w oparciu o dogłębne zrozumienie potrzeb użytkownika, pomoże Ci również tworzyć rozwiązania adresujące realne potrzeby.

Warsztat z Prototypowania 

Warsztat pokaże Ci, jak szybko i bezkosztowo przetestować pomysł i zdobyć wiarygodne informacje o tym, czy warto go rozwijać, porzucić, czy zmodyfikować. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko niepowodzenia i zwiększysz szansę na odniesienie komercyjnego sukcesu. 

* Jeśli chcesz wziąć udział w obu warsztatach pogłębiających, zalecamy zacząć od warsztatu z Empatii w biznesie 

 

Uwaga: brak dostępnych terminów


 

organizator

jjjjjjj

partner strategiczny

jjjjj