Tak, udział jest całkowicie bezpłatny.

Wszelkie informacje, jak przygotować się do warsztatu oraz co będzie Ci potrzebne znajdziesz tutaj.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas:

info@projektanciinnowacji.pl 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i poczekaj na maila z potwierdzeniem rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wszystkie zgłoszenia będą rozpatrywane indywidualnie. Informację z zaproszeniem — prześlemy do Ciebie nie wcześniej niż 24 h od rejestracji i nie później niż 48 h przed terminem warsztatów. Szczegółowy opis rejestracji znajdziesz w zakładce Proces rejestracji.

Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą nauczyć się kreatywnego myślenia w procesie projektowania nowych rozwiązań.

Proces tworzenia innowacji jest wymagający, a pomysły potrzebują czasu, aby dojrzeć. Nasze warsztaty trwają prawie cały dzień. Upewnij się, że nie masz tego dnia innych planów. Spędź z nami wyjątkowo twórczy czas!

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, musimy przeprowadzić wstępną weryfikację zgłoszeń. Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym. Najważniejsza jest dla nas Twoja motywacja i pasja.

Ze względu na indywidualną weryfikację zgłoszeń, potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach prześlemy do Ciebie nie wcześniej niż 24 h od rejestracji i nie później niż 48 h przed terminem warsztatów.


 

PFR Projektanci Innowacji

Organizator

zzzz

Partner strategiczny

zzzz