PWA Hackathon Warszawa

Progressive Web Apps (PWA) to nowe podejście do projektowania serwisów WWW. Dzięki zastosowaniu odpowiednich komponentów, strona mobilna może uzyskać funkcjonalności analogiczne do aplikacji natywnej: ikonę uruchamiania na ekranie smartfona, notyfikacje push, możliwość pracy w trybie offline oraz UX, nie odbiegający od jej aplikacyjnego odpowiednika.

Na naszym Hackathonie poznasz najważniejsze technologie, stojące za PWA. We współpracy z ekspertem z naszym partnerem, firmą e-point S.A., w krótkim czasie wzbogacisz swój serwis o główne funkcjonalności PWA!

Kogo zapraszamy na Hackathon?

Do udziału zapraszamy max. 3-osobowe zespoły, składające się z Web / Front-End Developerów oraz osoby będącej Menedżerem Produktu  (Product Manager / Business Owner / Omnichannel Manager lub podobne stanowiska).

Co będziemy robić?

Uczestnicy wezmą udział w krótkich, treściwych wykładach o różnych możliwościach technologii PWA. Następnie odbędą się dwa kilkugodzinne bloki kodowania, podczas których będzie można konsultować się ze specjalistą z firmy e-point S.A. odnośnie tworzenia kodu PWA.

 Co będzie potrzebne?

• Laptopy z kompletnym środowiskiem programistycznym dla Web / Front-End Developera 
• Dostęp do serwera testowego (w celu prezentacji projektu). 

 

Gdzie i kiedy się spotykamy?

7 marca 2019, godz. 9:00
Biuro Google w Warszawie, ul. Emilii Plater 53, 8 piętro, sala TechTalk (konieczna jest rejestracja w recepcji budynku na parterze)
R1
R2