Google Certified Trainer Program

Disclaimer: Google Certified Trainers is a local Slovak and Czech activity. If you are searching for the global initiative of Certified Trainers for Education, please visit g.co/edu/trainer. Thank you! 

Na Slovensku už niekoľko rokov vzdelávame študentov, startupy, firmy či jednotlivcov v zručnostiach potrebných pre budúcnosť v rámci programu Digitálna garáž Google.

Neoddeliteľnou súčasťou sú naši Google Certified Trainers (GCT), ktorí nám pomáhajú vzdelávať, šíriť povedomie v tejto oblasti a sú našimi najbližšími partnermi na trhu. 

Google Certified Trainer

Prihlasovanie na rok 2024 je uzatvorené. V prípade záujmu vyplňte prosím tento krátky formulár a my vás budeme kontaktovať, keď spustíme prihlasovanie na rok 2025. 

FORMULÁR

Čo je program Google Certified Trainer?

Program, ktorý pomáha vzdelávať Slovensko vďaka odborníkom a špecialistom z oboru. Pomocou tohto programu sa snažíme prinášať vzdelanie v oblasti digitálneho marketingu a mäkkých zručností do regiónov po celom Slovensku.

Kto je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers sú nadšení a aktívni odborníci nielen v digitálnom marketingu, mäkkých zručnostiach ale aj v technických zručnostiach potrebných pre budúcnosť, ktorí chcú pomáhať rozvíjať Slovensko. Sú to aktívni ľudia, ktorí majú víziu ohľadom vzdelávania a majú chuť a čas sa tejto aktivite venovať.