Google Certified Trainer Program

Disclaimer: Google Certified Trainers is a local Slovak and Czech activity. If you are searching for the global initiative of Certified Trainers for Education, please visit g.co/edu/trainer. Thank you! 

Na Slovensku už niekoľko rokov vzdelávame študentov, startupy, firmy či jednotlivcov v zručnostiach potrebných pre budúcnosť v rámci programu Digitálna garáž Google.

Neoddeliteľnou súčasťou sú naši Google Certified Trainers (GCT), ktorí nám pomáhajú vzdelávať, šíriť povedomie v tejto oblasti a sú našimi najbližšími partnermi na trhu. 

Google Certified Trainer

Prihlasovanie na Google Certified Trainer na rok 2024 je spustené do nedele 3. decembra 2023. 

 PRIHLÁŠKA

Čo je program Google Certified Trainer

Program, ktorý pomáha vzdelávať Slovensko vďaka odborníkom a špecialistom z oboru. Pomocou tohto programu sa snažíme prinášať vzdelanie v oblasti digitálneho marketingu a mäkkých zručností do regiónov po celom Slovensku. Vzdelávať a rozvíjať Slovensko nám pomáhajú naši Google Certified Trainers.

Kto je Google Certified Trainer?

Google Certified Trainers sú nadšení a aktívni odborníci nielen v digitálnom marketingu, mäkkých zručnostiach ale aj v technických zručnostiach potrebných pre budúcnosť, ktorí chcú pomáhať rozvíjať Slovensko. Sú to aktívni ľudia, ktorí majú víziu ohľadom vzdelávania a majú chuť a čas sa tejto aktivite venovať.