Program Google Certified Trainers 

Pridaj sa k nám! Spoj svoje skúsenosti, expertízu a chuť pomáhať druhým s nami. Staň sa Google Certified Trainer na rok 2024 a podpor tak biznisy, startupy, študentov, jednotlivcov či neziskové organizácie v získavaní zručností potrebných pre budúcnosť. 

Konferencia Zmarktujse

 

Prihlasovanie na rok 2024 je uzatvorené. V prípade záujmu vyplňte prosím tento krátky formulár a my vás budeme kontaktovať, keď spustíme prihlasovanie na rok 2025.

FORMULÁR

 

Google Certified Trainers sú nadšení a aktívni odborníci v rôznych oblastiach, ktorí sa venujú vzdelávacej činnosti a ktorí chcú svoje vedomosti odovzdať ďalej a tak pomáhať rozvíjať Slovensko. 

Si ideálna kandidátka či kandidát, ak:

 • sa venuješ vzdelávaniu už niekoľko rokov,
 • máš víziu ohľadom vzdelávania v oblasti, v ktorej máš expertízu,
 • máš vynikajúce prezentačné zručnosti,
 • nemáš problém nadväzovať nové kontakty,
 • cítiš sa komfortne pri komunikácii s odborníkmi a manažérmi aj študentami,
 • máš schopnosť riešiť problémy a vysvetľovať zložité súvislosti,
 • máš dostatok času sa tejto aktivite venovať.

Oblasti, na ktoré hľadáme v roku 2024 Google Certified Trainers*

TECHNOLOGY & TOOLS: Google pre neziskové organizácie - Nonprofits Ad Grants, Workspace, Internet safety a Cyber security, Media Literacy, Digital Privacy, AI/ML - responsible AI.

ONLINE MARKETING: Export, Online marketing strategy, Google Ads (Performance marketing), Retail (E-commerce marketing), Google Analytics, YouTube, Google My Business, Google Marketing Platform, Google pre neziskové organizácie - Nonprofits Ad Grants.

*Avšak, je možné sa prihlásiť na oblasť, ktorá tu spomenutá nie je, a v ktorej máš expertízu.

 • Status Google Certified Trainer (75% GCTs z roku 2023 uvádza, že im tento status pomohol v profesnom živote).
 • Zverejnenie v zozname GCTs na našej oficiálnej stránke.
 • Najnovšie dostupné zdroje a materiály pre školenia.
 • Členstvo v exkluzívnej komunite trénerov, ktorá dostáva podporu.
 • Pozvánky na teambuildingy, prednášky či konzultácie.
 • Pozvánky na podujatia pod hlavičkou Google na Slovensku a v Česku.
 • Finančnú odmenu na základe dohodnutej spolupráce (toto by nemala byť tvoja primárna motivácia). Hradíme taktiež účasť na vzdelávacích aktivitách a náklady spojené s dopravou a ubytovaním na nami iniciovaných podujatiach.
GCT

PRIHLÁŠKA

V prvom rade je dobré sa zamyslieť, či program Google Certified Trainer spĺňa tvoje očakávania a či spĺňaš ty naše. :)

Vyplníš prihlášku do 3.decembra 2023, ktorá bude obsahovať:

 • výber oblasti, ktorej sa chceš venovať,
 • informácie o tom, že si v danej téme expertom/expertkou (podstata GCT je, aby si mal v téme expertízu na najvyššej úrovni na našom trhu),
 • tvoje ciele na rok 2024 vo vzdelávaní (je pre nás dôležité vidieť, že budeš aktívne vzdelávať a máš v pláne aj svoje vlastné vzdelávacie aktivity),
 • minimálne 3-minútové video.

 

VIDEO

CHCEME VIDIEŤ AKO DOKÁŽEŠ PREZENTOVAŤ V ONLINE PROSTREDÍ.

Ukáž nám svoje kvality prostredníctvom minimálne 3-minútového videa, v ktorom ťa lepšie spoznáme. V prvej minúte nám vysvetli, prečo sa chceš stať Google Certified Trainer a v čom je tvoja jedinečnosť a Googleyness! Počas zvyšných minút nám prosím predstav, odprezentuj niečo z témy, na ktorú sa hlásiš ako GCT. Predstav si, že máš webinár/školenie a my sme tvoji účastníci. Ideálne, aby bolo na videu vidieť teba a pokiaľ to pôjde tak aj tvoju prezentáciu.

Zaujíma nás, ako pôsobíš vo verejnom prejave. Produkcia - strih, správne nasvietenie videa a pod. pre nás nie sú podstatné, kreativite sa však samozrejme medze nekladú :)

VÝBEROVÝ PROCES

Tento rok bude cesta k získaniu titulu Google Certified Trainer pozostávať z niekoľkých krokov:

 1. Prihláška: Záujemcovia nám zašlú svoje prihlášky do 3.12.2023.
 2. Výberový proces: Do 8.12.2023 si všetky prihlášky pozorne preštudujeme a vytvoríme shortlist potenciálnych kandidátov na rok 2024. 
 3. Osobné rozhovory: Pri niektorých kandidátoch zvyčajne potrebujeme dodatočné informácie, aby sme sa ubezpečili, že sú očakávania nastavené rovnako na obidvoch stranách. Preto v týždni od 11.12.2023-15.12.2023 budú prebiehať osobné rozhovory.
 4. Neoficiálne vyhlásenie: 15.12.2023 sa dozvieš či si postúpil/a do posledného kola. Toto vyhlásenie je len pre tvoju informáciu a nešír ho prosím ďalej.  
 5. Úvodné školenie: V januári, dňa 16.1.2024 sa stretneme v našej pražskej kancelárii prípadne online, kde si povieme všetky dôležité informácie. Účasť je povinná. Tu sa rozhodneš či sa staneš GCTs na rok 2024 a zistíš konkrétne body spolupráce.
 6. Oficiálne vyhlásenie Google Certified Trainers: Po úspešnom absolvovaní všetkých krokov vyhlásime GCTs na rok 2024. Túto informáciu budeš môcť aj ty prezdieľať na tvojich sieťach.